Nivea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 24.

Kategória:   Hajformázók

Az Euceritet® tartalmazó innovatív formulának köszönhetően mindez elérhető a frizurakészítés utolsó fázisában is. Próbáld ki a haj igénybevétele nélkül hosszan fixáló és ápoló készítményt! A hajformázó a fényvédelemről is gondoskodik, hogy hajad ne szenvedjen a Nap káros hatásaitól.

• Hosszasan rögzíti a frizurát anélkül, hogy elnehezítené és kiszárítaná a hajat.
  • Regenerálja és erősíti a hajszálakat.
  • Véd az UV-sugaraktól.
  • Hajad nem tapad össze és könnyen kifésülhető.
  • Hajad finom illatú lesz tőle.

balazskrisztii

2020. január 20.

Kellemes az illata, alapvetően egyenes hajam van, ha behullámosítom, akkor aznapra megmaradnak a hullámok. Bonyolult frizurákat nem hiszem, hogy képes lenne megtartani, de hétkoznapi használatra tökéletes. Azért nem 5*, mert szórófej nem elég apró szemekben szórja az anyagot, emiatt a Pantene számomra a tökéletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

pankafru

2019. november 23.

Szeretem az illatát és azt, hogy könnyen kifésülhető marad a hajam használat után. Tartása nekem elég, amúgy is preferálom ha természetes a frizura, nem túl merev. Többször újra vettem és amíg gyártják nem is keresek helyette mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Judy777

2019. november 20.

isteni illat, könnyed kifésülhetőség - inkább a könnyed tartást igénylő frizurákhoz való

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Jucuus

2019. július 14.

Nem túl erős a tartása, de nekem megfelel. Nincs erős, fojtós szaga, ára sem volt vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

gabriella2121

2019. május 19.

Sok jó véleményt láttam róla, így gondoltam egy próbát megér.Az EGYETLEN, ami nem tapasztja össze a hajam használat után és a kifésülésével sincs semmi probléma a nap végén. Illata pedig remek. Mindig van itthon belőle tartalék. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Adribogyi

2019. február 8.

Jó kis hajlakk, nincs erős fojtó illata, egész jól tart, bár tarthatna jobban is, nem ragasztja össze annyira a hajat mint a taft hajlakkok

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Piko888

2018. december 21.

Az itteni vélemények hatására vettem meg és nem is csalódtam. Nem az a szuper erős hajlakk, viszont tényleg tart és tökéletesen kifésülhető. Nem használok napi szinten hajlakkot, de korábban amikor muszáj volt, nagyon zavart, hogy betonkemény lett a hajam és másnapra mindig hajat kellett mosnom. Ezt viszont bátran lehet fújni. Biztosan mindig lesz itthon egy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Brekka10

2018. november 18.

Imádom! Sok hajlakkot próbáltam, de ez a kedvenc. Nagyon finom szemcsés a porlasztója, nem "áztatja" el a hajat. Jól tart, és az illata is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 18.

Toscana

2018. október 7.

A hajamat egy nagy csomóvá ^varázsolja ^. Teljes pénzkidobás volt, így marad a polc hatában vészhelyzetekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Wintergirl

2018. szeptember 4.

Imádom! Nem ragad tőle a hajam, jó tartást is ad. Kellemes az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Imádom! Nem ragad tőle a hajam, jó tartást is ad. Kellemes az illata.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide