Nivea

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: upetra, Módosítva: 2021. március 11.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

•  Intenzíven hidratál.
  •  Gél állagának köszönhetően nem hagy maga után zsíros érzetet.
  •  Megköti a vizet a bőr felsőbb rétegeiben.
  •  Serkenti a sejtek hialurontermelését.
  •  Teltté és simává varázsolja az arcbőrt

Ár: 2000 Ft , Eladó: Alexandra1223
Állapot: 1x használtam, Helyszín: Budapest, 9. kerület, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

igob

2021. november 25.

az itteni vélemények alapján vettem meg az éjszakai párjával együtt, és egy hónapja használom mindkettőt. az sem egy főnyeremény, de ez a nappali borzalmas, nekem hatalmas csalódás :-( gyakorlatilag alig járkálok most ki a hidegbe, home-office, meg most amúgy sem nagyon. nemhogy hidratálja, de még ki is szárította a bőröm és apró piros pöttyök jelentek meg az arcom mindkét oldalán. úgy tűnik, a Níveával való próbálkozásaimat végleg abba kell hagynom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 25.

domcs99

2021. november 2.

Kedvenc!
A szérummal használva nagyon szép kellemes arcot varázsol. Nem zsírosodik tőle a bőröm.
Gyorsan felszívodik!
Egyszerűen imádom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 2.

Kedvenc!
Gyorsan felszívodik!
Egyszerűen imádom.

Dorina07

2021. november 1.

Az éjszakai krémet vettem meg először, amit nagyon megszerettem. Ezért kipróbáltam ezt a terméket is. Nagyon szeretem, mivel könnyen beszívja az arcbőröm, nem zsíros. Amit nagyon szeretek benne hogy gél állagú, ezért könnyű felvinni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

Kerado

2021. október 28.

Nagyon jó kis krém az összetevők is rendben vannak. Kombinált bőröm kimondottan szereti. Már a második tégelyt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 28.

Lovemakeup

2021. október 28.

Mintát kaptam belőle a Niveától,szöval 1x használtam,de elég is volt belőle. Hogy lehet egy hidratáló krémbe ennyi alkoholt tenni?? Annyira erős és zavaró az illata, el se tudom képzelni, hogy így hogyan hidratál egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 28.

Kise

2021. október 25.

Gyorsan beszívódó, könnyű állagú arckrém, amelyet föleg nyáron használtam fényvédő alá. Alig várom, hogy elfogyjon ( hál' istennek napok kérdése), mert nem lett a kedvencem. Telenyomták denat.alkohollal, ami a krém illatán is előjön, bár kevésbé, mint az éjszakai verzióján. Hidratáló hatása most ősszel már kevés, ilyenkor testesebb krém kell a szárazságra hajlamos bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 25.

Lilien07

2021. október 16.

Egyelőre még csak tesztelem, de eddig nagyon tetszik. Az illata kissé furcsa, viszont könnyen beszívódik, nem hagy maga után ragacsos, zsíros réteget és rendkívül puha lesz tőle a bőröm. Biztos vagyok benne hogy meg fogom bele venni a nagy, tégelyes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 16.

Marin

2021. október 12.

Jó pár hete használom, nem vagyok vele elégedett. Az állaga jó, felkenés után hamar beszívódik, de nekem, hagy maga után egy száraz érzetet, nem érzem úgy, hogy megfelelően hidratál. Plusz az illata sem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

Ancee

2021. szeptember 30.

Még keresem a megfelelő hidratálót, ezért gondoltam, hogy teszek egy próbát ezzel. Az illata fura, nem tipikus Nivea illat, de megszokható. Elsőre nem rossz krém, kellően hidratál, nem hagy ragacsos érzetet, nyári hidratálónak jó választás lehet. Viszont egy hét után pattanásokat okozott, amint abbahagytam el is múltak és nem is jött elő több, szóval a krém lehet a ludas :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Yolanda38

2021. szeptember 21.

Érezhetően hidratál, és az ígéret szerint tényleg szépen mattítja is az arcbőrt, ami kombinált bőrűeknek nagyon fontos tényező lehet. Régóta keresek megfelelő nappali krémet, ami után tudok sminkelni, brutál csillogás és pattanások nélkül. Az is jó, hogy hipp-hopp beszívódik, "feltöltődött a bőröm"-érzetet ad. A "támogatja a bőr saját hialurontermelését" állításról még nem tudok nyilatkozni, de újra fogom venni. Kombinált/zsíros bőrre, könnyű nyári arckrémnek megfelelő. A műanyag tégely és az erős illat, a listán elől lévő alkohol miatt viszont nem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak