Nivea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Barbika, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2015. március 18.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gazdagon ápol és létfontosságú mandulaolajjal hidratálja a bőrt.

Lory

2014. október 2.

Éveken keresztül ő volt a favorit,alig használtam más testápolót.Könnyű elkenni,bár valóban egy picit zsírosabb állagú de hamar beissza és nagyon jól hidratál.Télen mikor szárazabb a bőr,akkor tökéletes választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.

minimano81

2014. augusztus 15.

Ritkán használok testápolót, de ha igen, akkor ez volt az abszolút kedvenc, nagyon finom, kellemes, nem tolakodó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

cinderella09

2014. június 17.

Nekem nagyon bejött, issza a bőröm, és az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 17.

Nekem nagyon bejött, issza a bőröm, és az illatát is szeretem.

Babooca

2014. április 5.

Kiskorom óta folyamatosan ezt használtam. Nemrég váltottam, mert túlzottan kipattogott tőle a bőröm. A legfinomabb testápoló illata ennek van, és én nem is tudtam megunni sem, de ragadtam tőle és nem is természetes az összetevőlistája. Majd egyszer nosztalgiából újraveszem, de nem mostanában lesz, mert eszméletlen drága lett az évek során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

GI85

2014. március 28.

Régen volt ilyenem. Én csak arra emlékszem, hogy csípte a bőröm(fogalmam sincs, hogy miért, talán rosszat kaptam ki). Az illata jó volt, de a kukába került egy idő után. Egyébként sem vagyok az a nagy testápolós, mert nem kell, csak tesómtól kaptam, neki nem kellett azt hiszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

Lillcsike

2013. július 13.

Nagyon szerettem, régebben csak ilyet használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Nagyon szerettem, régebben csak ilyet használtam.

fancsa

2013. május 28.

Imádom ezt a testápolót! Anyukám mindig ezzel kente magát gyerekkoromban, csak aztán valami megváltozott az illatában. Már nem annyira kellemes, mint régen. De jól hidratál

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Itri

2013. április 19.

Nekem kicsit zsíros, de Anyum és a barátnőm is esküszik rá:) illata fincsi, ezért télen néha elő veszem:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 19.

Gwen

2013. április 6.

Édesanyám kedvence, már vagy 10éve csak ezt használja, és ez vált be neki a legjobban. Nekem kicsit zsíros, de az illata csodálatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

jibjab

2013. március 22.

Az illata miatt imádom és mert zsíros ugyan, de hamar beszívódik és puha lesz tőle a bőr. Sajnos ez nem tart sokáig. Sem az illata, se a hidratáló képessége nem tartós. A használata kellemes, de nem nyújt tartós komfort érzést. Az összetevői is visszatartanak attól, hogy az illata miatt újra vegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions