Nivea

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. április 23.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyengéden, mégis hatékonyan tisztítják és ápolják az érzékeny intim területet. A tejsavnak, a tiszta aloe-és termálvíznek,válogatott összetevőnek köszönhetően segít megőrizni az intim terület mikroflórájának egyensúlyát.

Bőr- és nőgyógyászatilag tesztelt

Mikka

2020. július 1.

Elég híg a habja, ahogy előttem is írták. De nem hiszem, hogy újravenném..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Elég híg a habja, ahogy előttem is írták. De nem hiszem, hogy újravenném..

Virvatuli

2020. június 20.

Azért vettem meg, mert van benne tejsav, és nincs SLES, de ezzel együtt időnként viszketősre szárít. Ahogy már írták előttem, a habja nagyon híg, ezért sok kell belőle, hamar fogy. Nem veszem újra, maradok inkább a natúr mosakodóknál, azok jobban beváltak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 20.

Kkovacs08

2020. február 3.

Csak azért vettem le a bolt polcárol mert amit használni szoktam nem volt, gondoltam én hogy a nivea nem rossz márka és termék úgyhogy meg vettem. Nagyon rossz hogy habként jön ki az adagolóból, nagyon híg és el osztani se tudom rendesen emiatt sokat kell használni belőle és még csíp is, biztos nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 3.

ravasz

2019. november 23.

Szörnyű!!!!
Túl híg a hab, hamar szétfolyik. Nehezen lehet nyomni és gyorsan fogy. Az illata kellemes, és nem irritált, ezért 2 csillagot kap. Nem fogom újravenni, sőt ehhez hasonlót sem szeretnék újra használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Szörnyű!!!!

klaudiakovacs95

2019. szeptember 2.

Gyengéden tisztít és az illata is csodás. Mindenképp újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Gyengéden tisztít és az illata is csodás. Mindenképp újravevős.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.