Nivea

Ár:   718 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 718 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. május 24.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 718 Ft

Nem hagy nyomot a fekete ruhákon, és a fehéreket sem hagyja sárgásan elszíneződni. Alkohol- és színezékmentes.

Ár: 718 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Audry1

2019. szeptember 14.

Nekem vegyes tapasztalataim vannak. Összességében nekem sokáig elég, maximum reggel szoktam használni. Az illata minimálisan kitart addig, amíg haza nem érek, ami inkább már a saját, mindeféle illatszermentes illatomat jelenti (nem izzadtságszagra gondolok). Szerencsére nem vagyok nagyon izzadós, de a 40 fokokat én is megérzem. Nekem semmit nem segít sajnos.
Fekete ruhánál is meg kell várni, mire teljesen száraz lesz a hónalj, különben igenis foltot hagy a fölső felvevése közben mindenhol, amihez a hónaljunk hozzáér.
A hatása, ami egyáltalán van szegénynek (illat + izzadásgátló hatás + testszag elnyomása) szerintem egyiket se hozza fél napig sem, nem még 48 órán át.

Árilag sem az olcsóbb kategória, de ezt még elnézném, ha hozná a tőle elvártakat. Az illata finom, valamennyit ér is, de több a negatív, mint a pozitív vele kapcsolatban. Sajnos 2 csillagnál többet nem tudok neki adni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

ilonikaa

2018. április 28.

Már 5 éve ezt a dezodort használom! Többféle dezodort is próbáltam, de számomra ez a leghatásosabb! Kellemes illatú, hosszan tart, és nem színezi el a ruháimat!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Dorin

2018. február 11.

Már vagy két éve csak ezt a dezodort használom, kellemes, nem túl erős illat, mégis elég belőle egy fújás ahhoz, hogy érezni lehessen. És amit a legjobban szeretek benne, hogy egy ruhán sem hagy nyomot, valóban invisible, csak ajánlani tudom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

GyDorka

2018. január 29.

Ezt a dezodort használom évek óta, nagyon bevált, nagyon szeretem. Az illata kellemes, nőies de szerintem mégsem túl intenzív, bármilyen parfümöt nyugodtan használhatok mellé, nem vesznek össze az illatok. Ráadásul egész nap kitart a hatása! Az egyetlen hibája, hogy az első pár fújásnál bizony hagy foltot a fekete ruhákon... kb. a 4-5. fújásnál már "bejáratódik" és akkor már semmi nyoma nincsen sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Fruzsika941210

2018. január 14.

Érdekes .. akárhányszor feketét huztam fehér lett tőle a felsom ... soha többet !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

Szofi

2017. november 13.

Híííjj hát ennek nagyon erős szaga van, amiért nem is vagyok odáig, viszont a hatásával meg vagyok elégedve. Fehérben kell dolgoznom, sárga foltot szerencsére tényleg nem csinál, edzést is bír, szóval számomra teljesen rendben van, csak a szaga miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Szila20

2017. október 29.

Hát, én már egy másik terméknél is említettem, hogy abszolút nem vagyok finnyás dezodorok terén, de ezt nem "venném" újra (amúgy kaptam)... elhasználgatom, mert nincs vele különösebb bajom. Nem vagyok izzadós típus, így nekem a hatása teljesen jó, az illata azonban nem igazán jön be, túl erős. Másrészt, mikor magamra fújom olyan, mintha habot fújnék ki (pedig nem 2 centiről fújom)... de fújom messzebbről, aztán kész. Elmegy egynek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

emmike

2017. október 14.

Egyáltalán nem vált be. Befújtam magam vele reggel, és már munkába menet éreztem, hogy cseppekben folyik le rólam az izzadság( pedig nem volt valami nagy meleg), kényelmetlenül éreztem magam és zavart. Mikor hazaértem és megszagoltam a ruhámat, akkor pedig büdös volt, mintha nem is fújtam volna. Érdekes, napközben nem éreztem, hogy büdös lennék. Tényleg, semmire nem jó. Ráadásul még az összetevői se szépek...legszívesebben mínusz csillagot adnék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

MormiOrsi

2017. október 13.

Update: Ennek hogyan adhattam 3 csillagot, normális vagyok én? 1 csillagot sem ér! A jó illata miatt múltkor újra beruháztam egybe, mondván, hogy most már napi szinten fogom használni, hátha így nem válik cseppfolyóssá. Hát DE! Könyörgöm, írja már meg nekem valaki, hogy MIÉRT? Vagy mit csinálok rosszul? Pár nap után dobhattam a kukába, egyértelmű pénzkidobás, pedig az illatát nagyon szeretem!

Én az illatát nagyon szeretem, ezért megkapja a 3 csillagot, viszont van vele egy óriási problémám. Konkrétan pár hét tárolás után FOLYÓS LESZ! Használhatatlanná válik, mert a flakon egy fehér trutyit fúj a ruhámra/bőrömre, ami persze meg is látszik rajt. De most komolyan, ez mi? És nem egy flakonról beszélünk, mert párszor már újravettem, de a felét dobhattam mindig ki. Nem vagyok egy álandóan fújkálós típus, de hogy 3 hónapot ne bírjon ki anélkül, hogy cseppfolyóssá lálna? Többet nem kísérletezem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

kriszti24242

2017. október 9.

Kedvenc dezodorom, már régóta használom. Nem hagy foltot a ruhán és az illata is kellemes. Kipróbáltam a zöld társát is, de ennek az illata sokkal jobb, ezért továbbra is maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.