Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: papupanni, Módosítva: 2012. november 12.

Kategória:   Dezodorok

francais

2019. szeptember 28.

Egy használat után szétmarta a bőrömet, izzadásgátló hatása nulla, mintha büdösebb is lettem volna tőle. A polcon porosodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

annajeney

2019. április 2.

A kremmania már sok rossz vásárlástól mentett meg, így nagyon bánom, hogy nem néztem fel ide, mielott megvettem ezt a dezodort. Szívem szerint káromkodnék most egy sort itt, de, hogy értsétek, mi is a bajom vele...
Egy hónapja használom, de csak most esett le, mitől vagyok mostanában izzadósabb. Hát ettől az "izzadásgátlótól". Reggel 8 kor felkenem, 11kor már érzem az izzadságot. Ez sosem fordult elő korábban, nem vagyok izzadós típusú, így egyértelmű, hogy ez a hibás. Az állaga, mintha zsírt kennék a hónaljamra, csúszik, nehezen szárad. Az már csak hab a tortán, hogy szerintem az illata is borzalmas. Az ára sem túl kedvező, magyarán pénzkidobás az egész. Már bizonyos, hogy nekem nem szabad eltérni a jól bevalt Rexona stiftektől. Olvasva az itteni értékeléseket és a saját tapasztalatomat egybevetve szerintem sürgősen be kellene szüntetni a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

Talus

2019. február 4.

Nem jó... Megvettem, mondván hogy nem hagy foltot a feketén.. Nem a francot nem. Tiszta fehér tőle a felsőm...es a dezodoráló hatása sem a legjobb, kár, hogy leváltottam a Dove-ot, sokkal jobb az izzadás gátló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

XiaoBai

2019. január 29.

Nem is tudom, hogy kezdjem... Ha vékonyan kenem fel, nem ér semmit, ha kicsit vastagabban, akkor működik a dezodoráló hatása, így viszont egyrészt baromi lassan szárad meg a bőrömön, másrészt estére meg már alig bírom lemosni, kétszer kell rajta átmennem tusfürdővel, hogy lejöjjön, úgy odaköt a bőrömre. Ja, és a fehér ruháimon sárga foltot, a sötéteken fehéret hagy, úgyhogy hatalmas kamu ez az "invisible" elnevezés. Bíztam a Nivea névben, ez most melléfogás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

pirospipacsocska

2019. január 9.

Általában Nivea stiftet használok,így én abban nem is bíztam,h nem hagy foltot a ruhán! 😁De az illatával meg vagyok elégedve,és én még ilyen árkategóriában nem találkoztam olyan stifttel,ami teljes védelmet nyújtana az izzadás ellen!Szóval őt is napjában többször kenegetem,mint ahogyan a “testvéreit”is.Szerintem ár-érték arányában megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

sugarcane

2018. augusztus 3.

Miért is nem néztem fel ide a vélemények miatt, mielőtt megvettem?!
Sem az eredeti funkcióját nem tölti be, miszerint dezodorálnia kellene, sem a fehér foltok ellen nem véd.
Mindezek tetejébe gusztustalan csomókba összeáll, undorító látvány.
Senkinek nem ajánlom megvételre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Miért is nem néztem fel ide a vélemények miatt, mielőtt megvettem?!
Mindezek tetejébe gusztustalan csomókba összeáll, undorító látvány.
Senkinek nem ajánlom megvételre.

KingaSimon

2018. augusztus 3.

Iszonyú!!! A fehér ruháim sárgák lettek tőle, a feketék meg fehér/szürke foltosak. Hatékonyság nulla, frissesség nulla, állagát nem is pontoznám, mintha finom homokos szórtam volna a hónaljamra, illata sem valami. Ha lehetne, egy csillagot sem adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

FazekasDora

2018. február 25.

A ruhámon fehér foltot hagy -1 pont. A hatás nem tart sokáig -1 pont. Előzőeket olvasva én eltudom mondani, hogy nekem nem irritál és szerintem jó illata van alapvetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

Luna1024

2018. január 18.

Azt hittem, hogy velem van valami probléma, aztán elolvastam a kommenteket, és rájöttem, hogy nem! Annyira borzalmas ez a termék, hogy arra szavak nincsenek. Ugyanazt tapasztaltam, mint a lányok: sokkal inkább izzadtam a használatával, és az illatom sem volt épp a legfrissebb... Izzadásgátlást én nem várok egy ilyen terméktől (mert szerintem baromi természetellenes lenne, ha egyáltalán nem izzadnánk), viszont dezodorálást és hogy jó illatom legyen, azt természetesen igen. Ez épp ellenkező hatást ért el: alig pár óra után olyan izzadságszagom volt tőle, mintha semmit nem használtam volna. Tettem még egy próbát egy kevésbé aktív napon is, de mivel akkor is ezt produkálta, az egészet kihajítottam a kukába, mert nincs szükségem rá, hogy egy dezodortól diszkomfort érzetem legyen egész nap, holott egy ilyen terméknek épp az ellenkezője lenne a feladata... :(
Engem szerencsére nem irritált, bár ezért sem adok csillagot, mert úgy gondolom, hogy ennek egy kozmetikai terméknél - pláne egy olyan nagy márkánál, mint a Nivea - alap követelménynek kéne lennie... Hab a tortán, hogy a ruhán is fontot hagy, ezt én is egy világosrózsaszín pólón kellett észrevegyem először... Én pluszban a stiftes megoldást sem szerettem, bár ez egyéni problémám (szóval nem emiatt vontam le a csillagokat), én ugyanis valamiért nem tartom a leghigiénikusabbnak, a spray verziókat sokkal jobban kedvelem. Egy szó, mint száz: semmit nem teljesít abból, amit egy dezodornak tudnia kell, totális pénzkidobás volt! Hirtelen felindulásból vettem meg, de nagy lecke volt arra vonatkozóan, hogy most már tényleg mindent csekkoljak KM-en vásárlás előtt... Ha rám hallgattok, ti nem követitek el ezt a hibát, és nagy ívben elkerülitek a polcon ezt a terméket! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

Ginatural

2017. december 27.

Birzalmasan szétmarta a hónaljamat, még sisem tapasztaltam ilyet más dezodornál mert nincs érzekeny bőröm, de ez az első használatnál megtette a hatását a tömény alkohol tartalma miatt amit nem néztem meg vásárlásnál... hiba volt... nem értem hogy gyárthat ilyet egy bőrápolással is foglalkozó cég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol