Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Dezodorok

Új, virágos és frissítő gyümölcsös illattal az izzadás ellen

48 órás hatékony védelmet nyújtó izzadásgátló golyós deo, amelynek az etil-alkohol mentes összetételét úgy fejlesztették ki, hogy az ne hagyjon foltot a fekete és fehér ruhákon sem, ugyanakkor hosszan tartó frissességet biztosítson.

Alkoholmentes. Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

fioretta

2020. szeptember 5.

Szeretem ezt a terméket, nagyon jól bevált. Az állaga géles-zselés, nem az a tipikus nagyon folyós, mint a golyós dezodorok legtöbbje.
Az illata szuper, először üde-friss, kicsit uniszex illat, de ahogy megszárad, nagyon finom, púderes nőies illattá válik rajtam. Megszáradást követően kicsit ragadós-tapadós érzetet hagy maga után a bőrön, ez picit zavar.
Kíméletes, nem irritál, nem okoz viszketést.
Izzadásgátló hatása is nagyon jó: egy átlagos napot teljesen kibír és még a nap végén is érezni az illatát.
Ami hátránya (de lehet csak az én példányom hibás), hogy a golyó nagyon szorul, elsőre nem visz fel semmi anyagot mivel nem mozog, mindig kézzel, erősen meg kell mozgatnom hogy "bejáratódjon".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Kíméletes, nem irritál, nem okoz viszketést.

Bolvarin

2020. június 14.

Alapvetően szeretem a Nivea dezodorokat, de ez nagyon nem vált be. Az illata jó, de a hatása nálam 2-3 óra. Nap végére úgy érzem, mintha aznap nem használtam volna dezodort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

AngelHeart80s

2020. május 27.

Pár éve használtam először, azóta csak ezt veszem! Végre nincs a fekete pólókon fehér csík! Nem vagyok izzadós alapjáraton, de véd egész nap!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Aprile

2020. február 4.

Még sosem használtam Nivea dezodort, de kaptam egyet ajándékba, és gondoltam, teszek vele egy próbát. Sajnos nem igazán jött be. Nem szívesen nyúlok érte, mert elég sokáig érződik felkenés után, lassan szívódik be, és nem érzem magam tőle különösebben frissnek, sőt, inkább néha amolyan "nosza, kimelegedtem" érzésem van. Nem fogom újravenni, mert nem érzem magam vele "teljes biztonságban".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Bettii98

2019. szeptember 6.

Ironikus, hogy egy izzadsággátlótól még jobban izzadsz, mintha nem használnád, nemde? Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Destina

2019. május 16.

Kellemes, frissítő az illata és jól véd az izzadás ellen, emellett nem irritálja a bőrömet sem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

emagdi

2019. április 23.

Ajándékba kaptam, nem vártam tőle sokat, de ennek ellenére teljesen meg vagyok vele elégeve! Meglepően hatásos, nálam egész napra meggátolta a kellemetlen szagok kialakulását. Felkenni egyszerű, normál mennyiséget adagol (nem tocsog), hamar szárad a bőrön. Ruhán nem hagy foltot. Szerintem teljesen rendben van, csak jót tudok róla mondani :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 23.

Pankanyuszi

2019. március 19.

Nekem nem jön be az illata, azt érzem folyton, hogy izzadt vagyok és közben ez a fura illatú

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Vicus

2019. február 23.

Szeretem az illatát, meg hogy ez tuti nem fogja meg a fekete cuccaimat, de úgy érzem, hogy nem elég hatásos, ezért nem hiszem hogy újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Enne

2018. július 16.

Annyira reklámozták, hogy megvettem nyárra. Ilyenkor amúgy is jobban szeretem a könnyebb állagú dezodorokat, amik lehetőleg nem fogják meg pluszban a ruháimat.
Az illata nagyon bejön, már ránézni is frissítő. Az izzadást nem igazán fogja vissza (nálam), de az illata viszonylag tartós, nem leszek büdös tőle. Amit nem kedvelek a golyós deokban, hogy felkenés után sokat kell várni az öltözéssel, mert nehezen száradnak. Ez a reggeli futásban néha bosszantó tud lenni. De valamit valamiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.