Nivea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Dezodorok

Új, virágos és frissítő gyümölcsös illattal az izzadás ellen

48 órás hatékony védelmet nyújtó izzadásgátló spray, amelynek az etil-alkohol mentes összetételét úgy fejlesztették ki, hogy az ne hagyjon foltot a fekete és fehér ruhákon sem, ugyanakkor hosszan tartó frissességet biztosítson.

Alkoholmentes. Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

piroslili

2020. november 2.

Nem vagyok egy büdösbogár, de ez bebüdizett :D Nem jó, ráadásul foltot hagy a fekete ruhákon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

GabriellaBodnar

2020. október 7.

Szörnyű termék, már első használatnál eszméletlenül csípett, de azt gondoltam adok neki esélyt, ha már megvettem ennyiért, de 3 használat után olyan kiütéses lett a hónaljam, szörnyű. Vörös foltok jelentek meg, nagyon csúnya volt, alig tudtam helyrehozni. Ment a kukába, többet nem vásárolok Nivea dezodort az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

szivecske

2020. július 3.

Nem rossz, de nem vagyok elájulva se annyira, a Dove és Adidas deokat jobban szeretem, egynek elmegy, akciósan megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Szilvikriszti

2019. december 8.

Szeretem ezt a terméket, az illata sem rossz, valóban olyan kis friss dezodor illat. Egész jó a hatása is, a ruhákat sem fogja be túlzottan, de a felső felvétele után kelél használni, hogy ne legyen tőle csíkos az anyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

nori145

2019. június 10.

SOS-be kellett szereznem egy spray-t, ez volt leakciózva szóval landolt is a kosaramba. Nem bántam meg hogy megvettem. Illata kellemes és nagyon jól mérsékli az izzadást. Azóta is csak ezt használom :DDDDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

Mia0602

2019. május 30.

Szerintem is nagyon kellemes az illata. Eddig ez a kedvencem. Még pár illatot beszereztem, de ezt újra vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 30.

Adribogyi

2019. február 1.

Sajnálom, hogy nincs túl jóra értékelve, én nagyon szeretem, évek óta csak Nivea black & white dezodorokat használok, csak az illatokat szoktam váltogatni, szerintem jó ár/érték arányban, tényleg nem hagy foltot a ruhán, jó az illata és az izzadásgátló hatása is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

GGE

2018. december 18.

Tetszik az illata, nem hagy foltot a ruhán, és az új csomagolásnak a szórófeje is jobb. Cserélgetni szoktam a márkákat, most egy rexona után ez egyértelműen jobb vétel volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

nagypetra10

2018. december 10.

Szerintem ennél jobb sprayt még nem találtak fel. Az illata nekem nagyon bejön, a hatása is tökéletes. Nekem bevált én ajánlom annak aki nem az a nagyon izzadós fajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

sziszo

2018. szeptember 3.

Próbáltam már sokat, de ez a legjobb, tényleg a leg-leg... Bármit csinálhatok, 35 fok, futás, edzés, takarítás. Mindent kibír és egy szem kellemetlen illatom nem lesz. Egy a baj, hogy a férjem nem nagyon szereti amikor fújom mert őt fojtja kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.