Nivea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. május 12.

Kategória:   Dezodorok

Új, virágos és frissítő gyümölcsös illattal az izzadás ellen

48 órás hatékony védelmet nyújtó izzadásgátló spray, amelynek az etil-alkohol mentes összetételét úgy fejlesztették ki, hogy az ne hagyjon foltot a fekete és fehér ruhákon sem, ugyanakkor hosszan tartó frissességet biztosítson.

Alkoholmentes. Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

piroslili

2020. november 2.

Nem vagyok egy büdösbogár, de ez bebüdizett :D Nem jó, ráadásul foltot hagy a fekete ruhákon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

GabriellaBodnar

2020. október 7.

Szörnyű termék, már első használatnál eszméletlenül csípett, de azt gondoltam adok neki esélyt, ha már megvettem ennyiért, de 3 használat után olyan kiütéses lett a hónaljam, szörnyű. Vörös foltok jelentek meg, nagyon csúnya volt, alig tudtam helyrehozni. Ment a kukába, többet nem vásárolok Nivea dezodort az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

szivecske

2020. július 3.

Nem rossz, de nem vagyok elájulva se annyira, a Dove és Adidas deokat jobban szeretem, egynek elmegy, akciósan megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

Szilvikriszti

2019. december 8.

Szeretem ezt a terméket, az illata sem rossz, valóban olyan kis friss dezodor illat. Egész jó a hatása is, a ruhákat sem fogja be túlzottan, de a felső felvétele után kelél használni, hogy ne legyen tőle csíkos az anyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

nori145

2019. június 10.

SOS-be kellett szereznem egy spray-t, ez volt leakciózva szóval landolt is a kosaramba. Nem bántam meg hogy megvettem. Illata kellemes és nagyon jól mérsékli az izzadást. Azóta is csak ezt használom :DDDDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

Mia0602

2019. május 30.

Szerintem is nagyon kellemes az illata. Eddig ez a kedvencem. Még pár illatot beszereztem, de ezt újra vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 30.

Adribogyi

2019. február 1.

Sajnálom, hogy nincs túl jóra értékelve, én nagyon szeretem, évek óta csak Nivea black & white dezodorokat használok, csak az illatokat szoktam váltogatni, szerintem jó ár/érték arányban, tényleg nem hagy foltot a ruhán, jó az illata és az izzadásgátló hatása is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

GGE

2018. december 18.

Tetszik az illata, nem hagy foltot a ruhán, és az új csomagolásnak a szórófeje is jobb. Cserélgetni szoktam a márkákat, most egy rexona után ez egyértelműen jobb vétel volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

nagypetra10

2018. december 10.

Szerintem ennél jobb sprayt még nem találtak fel. Az illata nekem nagyon bejön, a hatása is tökéletes. Nekem bevált én ajánlom annak aki nem az a nagyon izzadós fajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

sziszo

2018. szeptember 3.

Próbáltam már sokat, de ez a legjobb, tényleg a leg-leg... Bármit csinálhatok, 35 fok, futás, edzés, takarítás. Mindent kibír és egy szem kellemetlen illatom nem lesz. Egy a baj, hogy a férjem nem nagyon szereti amikor fújom mert őt fojtja kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Hidratálók: Cyclomethicone, Dimethiconol, Propylene Glycol

A bután igen gyúlékony, színtelen és szagtalan, könnyen cseppfolyósítható gáz. A kozmetikai iparban segédanyagként használják sprékben a többi anyag "kinyomásához" (propellant). Jellemzően hajtóanyagként használják a spray kiszerelésben kapható kozmetikai termékekben.

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag, mely segít sűrűbbé tenni a kozmetikumokat, hogy azok így kevésbé folyjanak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.