Nivea

Ár:   1289 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. március 13.

Kategória:   Testápolók

Testápoló a gazdag kakaóillat szerelmeseinek

Először a kakaó, a gyanta, a szantálfa és a mandula illatát érzed. Ezt követően a borostyános alapillaton kívül a bergamott, az édes karamell és virágok illata is eláraszt. A tökéletes élvezetet a liliom, az exotikus orchidea és az érzéki rózsa illata teszi lehetővé.

Az értékes makadámdió olajat tartalmazó testápoló alaposan hidratálja a bőrödet. Ennek köszönhetően bársonyosan puha és ragyogó lesz 24 órán át. Ezen kívül gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros bőrérzetet maga után.

Mariann1807

2019. június 16.

Imádom. Nagyon jó az állaga, az illata, tényleg olyan hidratált érzésű utána a bőröm és könnyen beszívódik, Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

TimiK

2019. március 30.

Nagyon szeretem használni, gyorsan beszívódik, jó az illata, és ez a pumpás kiszerelés... Hát imádom 😍 Olyan jó selymessé teszi a bőrömet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

olahnemese

2019. február 22.

Nagyon finom, különleges kakaós illata van, azonnal beszívódik, puha, selymes bőrt eredményez, ez a pumpás kiszerelés pedig nagyon-nagyon jó. Munkahelyen használom, de erősen gondolkodom, hogy otthonra is veszek egyet. Alapvetően nem vagyok oda a testápolókért, de ez nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

silence

2018. december 19.

Imádom ezeket a Nivea olajos testápolókat, ez a kakaó illatú makadámiadió olajos pedig különös kedvenc, az illata és persze a hatása miatt is.
Ezekről az olajos Nivea testápolókról mindről elmondható ugyanaz: könnyedén szétoszlatható, jól felszívódó, kellemes textúra, kiváló hidratáló hatás. A pumpás kiszerelés pedig könnyű használatot biztosít.
Ez a kakaó illatú makadámiadió olajos az illatával is rabul ejt: ez a finom kakaó illat a Comptoir Sud Pacifique Amour de Cacao parfümjére emlékeztet és hosszan tartóan illatozik a bőrömön.
Többször újravásároltam már és bármikor szeretettel veszem ez után is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

Többször újravásároltam már és bármikor szeretettel veszem ez után is!

Kisscsajszika

2018. október 25.

Már a pumpás megoldással levettek a lábamról, de ami benne van az még sokkal jobb. Nagyon finom kellemes illat ami nem illan abba a pillanatban amint felkenem, gyorsan beszívódik és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

martuska83

2018. szeptember 19.

A cseresznyés után vettem, az illata annyira nem jön be, de maga az állaga a kiszerelése és úgy összességében megérdemli a négy csillagot, azért nem 5 mert a cseresznyevirágos jobban meggyőzött! De gyorsan beszívódik és nem ragadok tőle, jó kis család lett ez, pedig nem vagyok Nivea rajongó, de ezeket nagyon eltalálták és hogy pumpás a kiszerelés külön jó dolog! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Kajla

2018. augusztus 25.

Összességében nem vagyok az a testápolós fajta, mert az összes ragadni szokott rajtam. Még nem találtam meg azt a fajtát, ami jó lenne, de ezt is kipróbáltam most.
Nem rossz, végülis egy fél óra alatt beszívta a bőröm, ami már nem olyan rossz teljesítmény, de továbbra is zavart, hogy ragadtam.
Az illata nagyon finom, és felpuhítja a bőrt.
Anyukámnak nagyon bevált, az ő véleménye szerint nagyon jó, én maradok a 4 csillagnál.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Az illata nagyon finom, és felpuhítja a bőrt.

ziza27

2018. július 26.

Nyárra ez a tökéletes testápoló: hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön, és mennyei az illata!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Zsolt8912

2018. május 27.

Nekem se nem zsíros, de nem is száraz a bőröm és régóta kerestem már hasonló krémet. Nagyon tetszik az illata és főleg az állaga, mert az eddigi, hasonló termékekben csalódnom kellett. De ez nagyon jó, könnyű, olajos kis krém és a megfelelő hidratáltságot adja. Szeretem nagyon!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Dius89

2018. február 18.

Nagyon kellemes, édes az illata. Tetszik, hogy nem ez a nagyon zsíros, olajos állaga van, emiatt gyorsan beszívódik. Egyetértek abban, hogy nem biztos, hogy egy nagyon száraz bőrűnek ez elég, de nekem megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Antioxidánsok: BHT

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak