Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A kifejezetten a szemkörnyéki érzékeny terület lemosására kifejlesztett Kettős hatású szemfesték lemosó tökéletesen eltávolítja még az extra vízálló szemfestéket, szempillaspirált és a tartós rúzst anélkül, hogy zsíros nyomot hagyna a bőrön. A búzavirág-kivonatot tartalmazó kétfázisú formula gyengéden ápolja a szemkörnyék érzékeny bőrét és a szempillákat. Bőrgyógyászatilag és szemészetileg is tesztelt. Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas.

Ár: 500 Ft , Eladó: zagnes89
Állapot: használt, képen látható, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
vildiko

2019. július 10.

Nekem ez szedi le a vízálló szempillaspirált legkönnyebben, nem csíp, jól teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

Vala111

2019. június 14.

A kétfázisú lemosók nem véletlenül olajosak, ha nem lennének nem szednék le a vízálló sminket (csak azok kedvéért akik nem szeretik hogy olajos). Már van bevált szemfesték lemosóm (Garnier, kicsit olajosabb de pont ezért szeretem) de ez éppen akciós volt, gondoltam kipróbálom. Próbáltam belekötni de nem tudtam, szépen leszedi a vízálló sminket is. Nekem nem csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

Kudika

2019. május 7.

Mivel úgy kaptam, ezért úgy döntöttem, kipróbálom. Magamtól már jó ideje nem veszek állatokon tesztelős termékeket. Szóval, kipróbáltam. A szememről a sminket NAGYJÁBÓL eltávolította. Viszont az az undorító, tocsogó érzés, ami utána rajta maradt...Hiába próbáltam másnap kevesebbet felvinni, ugyanez fogadott. Ami még érdekes, hogy az alatt a pár nap alatt, amíg használtam, azt vettem észre, hogy nem csak smink lemosás után, de egy nap többször is behomályosodott a látásom! Sejtettem, hogy ez a vacak a ludas, ezért kidobtam a kukába, és lám, azóta semmi baja a szemeimnek!
Ahhoz képest, hogy mennyire "húúúú, de nagy márka", többet várnék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Ahhoz képest, hogy mennyire "húúúú, de nagy márka", többet várnék!

sonyandrea67

2019. május 4.

Megadom a termékre az öt csillagot., nagyon klassz. Pont ezt kerestem, szépen teljesít. Könnyed mozdulatokkal szépen tisztít, kifejezetten szeretem a picit olajos réteget amit maga után hagy, mivel nekem pont ez a terület a szem alatt szárazabb. Szóval még ápolja is ezt a területet. Megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 4.

Neleta

2019. április 14.

Kuponnal vettem, gondoltam, beruházok rá. Nem bántam meg, eddig kétszer használtam, és eddig jól teljesít. Az állaga tetszik, a végeredmény pedig jó. Szerintem hamar el fog fogyni, mert sok kell belőle a vattakorongra, hogy lemossa főleg a szempillaspirálom a szemhéjtust, de azt kell mondjam, a szempilláim utána, mintha megnyugodnának. Valóban az az érzésem, mintha ápolná azokat. Nekem nem csíp. Meglátjuk, meddig tart ki az üveg. Ha akciós lesz, valószínűleg újra fogom majd venni, mert 1600 Ft-ot azért sokallok érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

02Antonia09

2019. április 7.

Nagyon jól leszedi a szemsminket, az egyik legjobb sminklemosó amit eddig használtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Snowflake96

2019. március 15.

Jól leszedi a sminket, de nagyon olajos és réteget hagy a bőrön. És nem is csak egy kicsit, elég zavaró. Ezt még elnézném neki, mert úgyis csak az első lépés az arctisztításban, de így hogy még írja is, hogy nem hagy zsíros nyomot a bőrön, muszáj megemlítenem, mert nagyon is hagy. Ami miatt viszont nem fogom újravenni az az, hogy nekem csípte a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Linnu

2019. március 12.

Egy ideje ez a kedvenc sminklemosóm. Szépen leszedi a vízálló spirált is, nem csíp és a kis mérete ellenére meglepően sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

wildrose

2019. február 17.

Szeretem, mert illatmentes, a két réteg könnyen elegyedik, nem csíp és tökéletesen leszed minden sminket. Szuper termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 17.

abicicaaa

2018. november 23.

Tökéletesen leviszi a szemsminket, kicsit konnyebben mint a garnieres micellasviz. Hagy egy fura olajos reteget a bőrön, ezert 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

Emolliensek: Isododecane, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Helianthus Annuus Seed Oil
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Caprylyl/ Capryl Glucoside, Benzethonium Chloride
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate
Színezékek: CI 60725, Green 6 / CI 61565
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzethonium Chloride

Szintetikus színező anyag. (Lila)