Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A kifejezetten a szemkörnyéki érzékeny terület lemosására kifejlesztett Kettős hatású szemfesték lemosó tökéletesen eltávolítja még az extra vízálló szemfestéket, szempillaspirált és a tartós rúzst anélkül, hogy zsíros nyomot hagyna a bőrön. A búzavirág-kivonatot tartalmazó kétfázisú formula gyengéden ápolja a szemkörnyék érzékeny bőrét és a szempillákat. Bőrgyógyászatilag és szemészetileg is tesztelt. Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas.

Ár: 600 , Eladó: justagirl
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, Nagyvárad tér, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Shehulk

2022. február 23.

Tökéletesen leszedi az összes sminket erőlködés nélkül.Viszont azért vettem mert érzékeny szemre is ajánlják de csípi a szemem .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 23.

Zindi

2022. február 19.

Mindent IS leszed, a legvízállóbb tussal és szempillaspirállal is elbánik, igen, olajos, viszont ez az olajos érzet nekem hamar eltűnik cserébe a nem olajos lemosókkal másnapig dörzsölhetem a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 19.

BlueEyes

2022. február 18.

Nagyon szeretem, a vízálló szempillaspirálomat tökéletesen leszedi, nem kell dörgölnöm a szemem, és nem is keni el a festéket, szóval nekem nagyon bevált. Jóval drágább, mint az Isana hasonló lemosója, de sokkal jobb is (bár az sem rossz azért). Persze van, aki nem szereti az olajos érzetet, de a vízálló termékek csak így jönnek le, szóval szerintem ez egy elfogadható velejárója a dolognak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 18.

mmaryann

2022. február 13.

Nagy reményeket fűztem hozzá az igen jó vélemények után. Most, hogy már fél üveggel elhasználtam, elmondhatom hogy nekem sajnos nem vált be. A szemfestéket tökéletesen leszedi (erre nincs panaszom), azonban - más szemfesték lemosót is használva mellette - sajnos minden alkalommal könnyezek utána, folyik az orrom tőle egész nap. Ahogy mást használok, ez nem fordul elő. Pedig az "érzékeny szemek szakértője". Sajnos nekem nem az. Hármas, mert azért szépen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 13.

Petalodirosa

2022. február 1.

Nekem tökéletesen leszedi a sminket a szememről dörzsölés nélkül, bár nem használok vízálló szempillaspirált. Nem hullik tőle a szempillám, könnyen beszerezhető, újravettem már és valószínűleg nem is váltok át másra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 1.

Ingi

2020. december 30.

Csatlakozom. Tényleg szuper! Bár kicsit gyorsan fogy. Igaz, olcsó is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

Csatlakozom. Tényleg szuper! Bár kicsit gyorsan fogy. Igaz, olcsó is :)

Kriszta92

2020. november 14.

Nagyon szuper sminklemosó. Vízálló szempillaspirált maradéktalanúl gyorsan és egyszerűen leszedi, dörzsölnöm sem kell. Jól esik este ezzel áttörölnöm a szemeimet. Biztos újra veszem ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

bleauwsy

2020. október 12.

Ha bárkinek ajánlani kell, ez az első. Teljesen elégedett vagyok vele, leszed mindent maradéktalanul!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 12.

floracska6

2020. október 12.

A legjobb vízálló szemfesték lemosó amit eddig használtam. Mindig kipróbálok mást de visszatérek ehhez. Sok drágább társa csíp, nem szedi le normálisan a vízálló festéket, ez maradéktalanul leszed mindent. Nincs zavaró illata sem, árban is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

kisbobitas

2020. július 24.

Már egy pár flakonnal elhasználtam belőle és meg kell mondjam, hogy ez a kedvenc szemfesték lemosóm. A rózsaszín változatát is kipróbáltam már, hatása ugyan olyan volt. Gyorsan és könnyen eltávolítja a sminket, nem viszket tőle a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 24.

Emolliensek: Isododecane, Isopropyl Palmitate, Dimethicone, Helianthus Annuus Seed Oil
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Caprylyl/Capryl Glucoside, Benzethonium Chloride
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate
Színezékek: CI 60725, Green 6 / CI 61565
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzethonium Chloride

Szintetikus színező anyag. (Lila)