Nivea

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: LUNACICA, Módosítva: 2021. április 22.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bio Aloe Verát, és kamillakivontatot tartalmazó tusfürdő és sampon gyerekeknek vibráló, bogyós gyümölcsös illattal. A szappan- és színezékmentes formula gyengéden tisztítja a hajat és a bőrt, a kicsik könnyek nélkül élvezhetik a fürdőzés minden percét. Hidratáló formulájának köszönhetően az anyukák is használhatják.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Colormonkey

2023. február 27.

A három évesnek már egy éve csak ezt veszem, szereti. Jó az illata, szépen habzik, nem szárítja a kis bőrét. Tegnap pedig kényszerűségből ezzel mostam hajat, és meglepően szép az eredmény (persze utána megtámogattam egy kis Kérastase balzsammal.:))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 27.

LUNACICA

2021. április 19.

Saját használatra vettem,mert szeretem a gyerekeknek szánt édes illatokat,illetve azt vettem észre,mivel talán jobban odafigyelnek az összetevőkre kevésbé szárítják a bőröm. Viszont ez a Nivea tusfürdő egyik elvárásomnak sem felelt meg,sőt....,annyira kiszárította a bőröm,hogy fél óráig,amíg be nem tudtam kenni magam testápolóval úgy viszkettem,mint egy bolhás kutya.Illata semmi,se fürdés közben,utána pedig végképp semmi,csak a száraz,viszkető bőr. Tettem még egy próbát,hátha,de ugyanaz volt a forgatókönyv. Ennél a tusfürdőnél nem csak csalódott vagyok,hogy vettem egy kukába való tusfürdőt,de nagyon dühít,hogy ezt gyerekeknek gyártják,akiknek még érzékenyebb a bőrük ! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 19.

gmaresz

2021. január 23.

Nagyon jó kis termék, szép összetevőkkel. Finom illata van, érdekes, mert magamon nem szeretem az illatát, de a kislányomon igen. Neki hajra is ezt használjuk, nekünk bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 23.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.