Nivea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   16,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Suoma, Módosítva: 2015. április 21.

Kiszerelés:   16,7 g
Lelőhely:   DM, Müller
Kategória:   Ajakápolók

• A lágyan olvadó krémes textúrájú ajakír értékes sheavajat és természetes mandulaolajat tartalmaz.
  • Hosszan tartó hidratálást nyújt.
  • Karamell illatba burkolja az ajkakat, melyek érezhetően puhák lesznek.
  • Selymes csillogást és egy leheletnyi színt ad az ajkaknak.

linszu

2018. augusztus 22.

Remek hidratáló az ajkaknak, csodás állag, csodás illat (és íz :D). Az egyetlen dolog, amit nem értek és rettentően utálok benne és az ilyen tégelyes ajak balzsamokban, hogy bele kell nyúlni ujjal, ami marhára nem higiénikus, ráadásul bemegy a köröm alá is. Csak itthon használom, mert előtte is, utána is kezet kell mosnom :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

s_kitty

2017. február 5.

A Páromtól kaptam, gondolom azért, mert előző nap 10 percig álltam a Müller ajakápolós részlegén és néztem, hogy milyen jó lehet ez a karamellás ajakápoló. :DD
Csak itthon és esténként használom a kiszerelése miatt. Nagyon fincsi az illata és nagyon szuperül hidratál. Elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Saretin

2015. március 1.

A vaníliás-makadámiadiós változata van meg. Hála a jó égnek, hogy idén már kapható DM-ben, évekig ácsingóztam rá. Finom illat, nagyon sokáig elég, legszívesebben megenném, olyan állaga van, mint valami nyúlós cukornak. :D Még az se zavar, hogy nem kenegetős, rúzsecsettel használom. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

TheGirl

2015. február 17.

Szerintem jól hidratál. Az illata is kellemes, ami nekem egy kicsit hasonlít a makadámdiós-vaníliásnak az illatára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 17.

Laura19

2014. február 9.

Jó ötlet: karamellás ajakápoló. Rögtön vettem egyet. Isteni az illata, íze. Szépen hidratál, nem kell újrakenni. Tetszik a tégelye is. Árát megéri, nálam 5*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 9.

fruzsi94

2013. október 15.

imádom az illatát, az állagát: hidratál, rendberak szépen :)
a tégelyt nem szeretem, nem higénikus, de ezzel együtt is 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

imádom az illatát, az állagát: hidratál, rendberak szépen :)
a tégelyt nem szeretem, nem higénikus, de ezzel együtt is 5*

Pandácska

2013. szeptember 7.

Nagyon szeretem az állagát, ízét (tudom nem enni kell :D ), illatát. Mellettük még maximálisan hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

eszterrr

2013. augusztus 31.

szeretem, kellően hidratál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

szeretem, kellően hidratál :)

ashley216

2013. július 3.

Nagyon szeretem:) Krémes de tényleg vaj textúrája van.Az illata,de még az íze is isteni és nagyon jól hidratál.Kicsi és kompakt tehát nagyon jól hordozható.Ajánlom bárkinek:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside