Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2012. július 12.

Kategória:   Tusfürdők

Sárgadinnye kivonattal.

Kiszerelés: 250 ml

jampiangel

2014. április 19.

A Fa sárgadinnyés tusfürdője valahogy jobban visszaadja a gyümölcsöt, ez annyira nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

love_cinderella

2013. december 26.

Nekem a sunny melon van meg, imádom! :) Isteni illata van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Nekem a sunny melon van meg, imádom! :) Isteni illata van! :)

onecrimsonnight

2013. július 28.

Kellemes, nyárias dinnye illata van, ami sajnos nem tart fürdés után. A bőrömet nem szárítja, és nagyon jól habzik. Szeretem, mert a színe és az illata teljesen nyári feelinget okoz fürdés közben, és pont ezért vettem, teljesíti amit vártam tőle :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 28.

katemus

2013. július 26.

Igazi nyári tusfürdő! Az illata isteni sárgadinnyés. Plusz pont az olajgyöngyökért benne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

szatmarijuli

2013. április 28.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, nyárias, finom illata van, de az igaz, hogy nem tartós és nem hidratál. Nekem nem problémás a bőröm, bevált, de el tudom képzelni, hogy aki érzékenyebb, annak ez abszolút nem fog "jól esni". Azért ajánlom, mert nekem mindig jó kedvem lesz tőle, szerintem nyárra tökéletes választás lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

Merla

2013. március 31.

Én még anno Németországban tárazta be belőle. De végül csak egy flakonnal használtam el, a többit elajándékoztam. Isteni illata van, tényleg nagyon szuper, viszont csak a tusolás alatt ennyire intenzív, utána törölközés utána már szinte semmi. Az állaga géles, kevésbé olajos ( pedig az enyém rajta volt az & oli felirat). Nagyon jól tisztít, de nem igazán hidratál. Téli időszakban kifejezetten kevés, viszont nyáron akár ideális lehet. A végére már meguntam az illatot. Kísérletezőknek és illatvadászoknak ajánlom, száraz bőrűeknek és az "összetevőkrefigyelőknek" kevésbé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

hempike1

2012. december 1.

Az illata fincsi, csak sajnos hamar elillan. Normál bőrre pont jó, de a szárazabbat már nem hidratálja eléggé. Gyümölcsimádóknak ajánlom, egy próbát megér. Igazi nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 1.

Nicu

2012. augusztus 3.

Jó az illata, de tényleg nehéz eloszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 3.

Jó az illata, de tényleg nehéz eloszlatni.

Yndre

2012. július 11.

Jó illatú, de engem baromira szárított. A végén már vártam, hogy elfogyjon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Jó illatú, de engem baromira szárított. A végén már vártam, hogy elfogyjon...

Heli

2012. július 11.

Én is imádom, nagyon finom illata van, nem az a mű dinnye. Amit negatívumként említhetek az az, hogy fürdés után egyáltalán nem érzem már az illatot, ellentétben a kék Palmolive-val, ami még mindig favoritom. Valamint kicsit nehezen lehet eloszlatni. De egyébként tényleg szuper tusi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Lactose

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.