Nivea

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bettina28, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A kifejezetten érzékeny bőrre kifejlesztett formula bőrnyugtató kamilla kivonatot tartalmaz, megnyugtatja az irritált bőrt és segíti a kis vágások regenerációját. Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt érzékeny bőrű férfiakon.

• Megnyugtatja a bőrt és enyhíti az irritáció érzését.
  • Segíti a bőrön keletkezett mikro-vágások regenerációját és a bőr felépülését.
  • Enyhíti a bőrpírt és a száraz bőr érzését.
  • Etil-alkohol mentes.

picitina

2019. március 8.

Hihetetlenül király termék!
Itteni vélemények, és videó nézegetések után döntöttem el, hogy kipróbálom, mert a csúcs szuper alapozóm alá használt hidratáló krémem nem bizonyult elegendőnek és néhol kiszárította a bőröm.
Nos ezt a terméket elég nagy fenntartásokkal kezdtem el primer-ként használni. Van benne olyan összetevő amire azt írták máshol, hogy pattanásokat okozhat, és nekem alapjáraton pattanásaim vannak, szóval köszönöm, de nem kérnék repetát belőlük.
Az egyik kezemen kezdtem el tesztelni, semmi irritációt nem okozott, sőt! Hihetetlenül megpuhult a bőröm, már első használat után!!!!
Az arcom is babapopsi puha lett, a száraz bőrömön ez egy csoda, a sminkkel is hihetetlenül jól működik! Kiegyenlíti a bőrt és megfogja az alapozót! Teljesen megdöbbenve állok néha a tükör előtt, hogy "ezt mégis hogyan"?? :D:D
Illata nem erős pasis illat, igazából csak a felkenésnél érzem, de 2 percen belül semmi! (A párom pont azért nem is hajlandó használni, mert semmi illata, és ragacsosabbnak érzi a sima változatokhoz képest, meg amúgy is más termékért van oda, szóval teljesen egyedül maradtam ennek a használatával. :D )
IMÁDOM!!!!:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Hihetetlenül király termék!
IMÁDOM!!!!:D

sajtosszenya

2018. december 5.

Az elmúlt 1 hónapban használtam és abszolút meggyőzött: az eddig legjobb, értsd alatta legkíméletesebb és ár/érték arányban legjobb after shave, amit használtam az elmúlt idestova 25 év alatt. Egyáltalán nem irritál, hűsítő hatású, nincs semmiféle "kipattogzás", nagyon minimális illattal (az is kellemes) rendelkezik, nem csíp, nem szárít (alkoholmentes) szóval tökéletes! Nagyon szeretem, egyértelműen újravevős

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

marysidehouse95

2018. november 12.

A beauty guruknak igaza volt, ez a legjobb primer alapozó alá.
Csajok ez egy must have termék.
Nagyon sokáig elég, én lassan 1,5 éve használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

A beauty guruknak igaza volt, ez a legjobb primer alapozó alá.
Csajok ez egy must have termék.
Nagyon sokáig elég, én lassan 1,5 éve használom.

Mariella

2018. október 9.

A legjobb primer a világon. Kevesen tudják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 9.

A legjobb primer a világon. Kevesen tudják.

bettina28

2018. szeptember 21.

A párom most ezt a verziót használja. Mindig a Nivea-tól használ after shave balzsamot. Bejött neki a márkának ez a megoldása, nyugtatja a bőrét és ápolja. Nem pattogzik ki utána a bőre. Az illata is kellemes, bár kevésbé erős mint a sima after shave folyadékok. Szerintem jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Sárga színű kémiai színezék. A nyálkahártyákra allergizálható hatással lehet, ezért sminkszerekben tilos alkalmazni.