Nivea

Ár:   1300   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 5.

Ár:   1300
Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Mindennapos használatkor felfrissíti, hidratálja a bőrt, miközben alaposan tisztít is. Az arcon, szemen és szájon is alkalmazható 3 az 1-ben praktikus és kényelmes termék E-vitaminnal gazdagított formulája a vízálló sminket, rúzst és szempillaspirált is eltávolítja. Használata után nem hagy arctisztító- és smink maradványokat és egyéb szennyeződéseket a bőrön.

• Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt
  • A vízálló sminket és a szempillaspirált is eltávolítja
  • Alaposan tisztít
  • Felfrissíti és hidratálja a bőrt
  • Nem marad smink-és arctisztító maradvány a bőrön

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

BadMink

2021. április 14.

Én általában arclemosót használok, de ha nem akarok sokat kínlódni, mert fáradt vagyok, akkor ez tökéletes megoldás. Nem csinál semmi különöset az arcommal, csak lehozza a sminket és a mindennapos koszt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

fioretta

2020. július 31.

Az illata nagyon finom, jól tisztít és felfrissíti a bőrt. A kendők kellően nedvesek, de a csomagolást a vége felé már nem lehetett jól visszazárni, nem tapadt jól, úgyhogy az utolsó 1-2 kendőcske már kicsit száraz volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

krisztike09

2020. április 26.

A kellemes nivea illat. Szépen megtisztítja arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

A kellemes nivea illat. Szépen megtisztítja arcom.

bubblegum67

2020. április 13.

Kirándulásra vittem magamra, pikk-pakk le tudtam szedni a sminkem vele. A bőröm is puhább lett utána, az ára rendben de hétköznapokra inkább micellás víz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

wildrose

2020. február 3.

Kellemes illatú, jó méretű, elég nedves törlőkendő. Én utazások alkalmával, reggeli arctisztításhoz használok ilyen jellegű termékeket, ebben a szerepkörben elég jól tisztít, nem irritál, de gondos visszazárásnál is könnyen kiszárad, illetve az összetevőit elnézve elgondolkodtató a magas alkoholtartalom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 3.

lau0658

2019. december 15.

A sminket egész jól leszedi, bár a szemem megfájdul a kendő anyagtól amikor a szempillaspirált dörzsölöm le, illetve az arcomon eléggé büdös, hiába jó illatú a csomagolásában. Nem a kedvenc, egynek elmegy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 15.

Lilyvalentine

2019. november 12.

Ajándékba kaptam, nagy kiszerelésben. Nem vagyok tőle lenyűgözve, körülbelül három kendőt használtam el a sminkem eltávolításához, ráadásul furcsa, ragacsos érzetet hagyott a bőrömön. Ennyi pénzért jóval többet kellene nyújtania.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

szeliger

2019. július 20.

Egy utazás során vettem, nem vittem magammal sminklemosót és kellett valami. Az enyém zsiráfos különleges csomagolásban van, a szem megakadt rajta, ezért is esett erre a választás, egyébként az összetevők ugyanazok. Nem voltam vele elégedett, a smink teljes eltávolításához több kendőre is szükség volt, ráadásul az arcom bőrét csípte is. Bőrpírt nem okozott, de a használata utáni kellemetlen, égő érzés miatt nem is használtam el teljesen, ahogy hazaértem, már nem nyúltam érte. Egy időre a fiók aljába került, aztán egy újabb kimozduláshoz felkaptam, de a gondos lezárás ellenére a kendők kiszáradtak, úgyhogy kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

pici24

2019. február 9.

Kis kiszerelésben vásároltam meg - szerencsére - és milyen jól tettem. Napi szinten a szemöldököm szoktam csinosítani, így még egyéb sminkkel (pl. alapozó, bb krém) sem kellett megbirkóznia. Gondoltam kipróbálom, bíztam benne, hogy a napi szennyeződéseket és a kis szemöldökceruzát eltávolítja, valamint hidratálja valamelyest a bőröm. Nedvesség van benne, de nem elegendő, a szennyeződéseket nem távolította el maradéktalanul, és ráadásul nagyon piros lett tőle az arcom, alig tudtam megnyugtatni. Nagy csalódás, mert jó pár nivea terméket használtam már, és ettől a márkától nem ezt vártam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

JosiePackard

2019. január 21.

Az Expert változatnál valamivel jobban kedveltem ezt a Nivea terméket, de lényegében ugyanazokat a hibákat tudnám említeni. Sem a sima, sem a vízálló sminket nem távolítja el maradéktalanul, valamin egy kevés ragadós érzetet hagy a bőrön. Ha a két termék közül választanom kellene, mindenképp erre szavaznék, ugyanis ennek a kendőnek kellemesebb, frissítőbb illata van, az arcomat is tisztábbnak érzem tőle (, de sajnos, nem tisztának, csak tisztábbnak). Utazáshoz, vészmegoldásként jó, az elkenődött festékkel, apróbb hibákkal még elbánik, de mindennapos használatra nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Glyceryl Glucoside, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.