Nivea

Ár:   €3.99   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: mse02, Módosítva: 2017. március 9.

Ár:   €3.99
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Különösen alkalmas a száraz bőr napközbeni ápolására, természetes mandulaolaj tartalma tartós nedvességet biztosít. A gazdag textúrája finom illatú hidratáló védi az érzékeny bőrt a kiszáradástól. A fényvédő faktor 15 védi a bőrt a nap által kiváltott bőrsérülésektől és a bőröregedéstől.

•      E-vitaminnal és a természetes mandulaolajjal
  •      UV szűrővel véd a bőr károsodása és öregedése ellen
  •      Fenntartja a természetes nedvesség egyensúlyt védi a bőrt a kiszáradástól
  •      Bőrgyógyászatilag tesztelt

CzFru

2020. február 16.

A nivea adventi naptárjában volt, magában nem vettem volna meg. DE imádom! Csodát művel a hidegekcémás arcbőrömmel, nagyon kevés kell belőle, és kellemes az arcbőrön, nem "izzad" a krém alá a bőröm, nem olvad le, beszívódik. Még nem használom rutinszerűen mindennap, de rá fogom magam venni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

mse02

2017. február 28.

Elégedett vagyok vele teljesen, nem irritál, nagyon jól felszívódik, nem hagy semmilyen nyomott maga után, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.