Nivea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2014. április 15.

Kategória:   Dezodorok

Formulája kaolint tartalmaz, mely a nedvszívó képességeiről ismert. A spray dezodor gyorsan szárad, a bőrt puhán és szárazon tartja. Nem tartalmaz alkoholt és színezéket.

Dorotii66

2020. augusztus 17.

Nagyon szeretem az illatát és sokáig eltart. A tartósságáról nem merem kijelenteni, hogy tökéletes, de a golyós változattal együtt használva kiállta a próbát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Kingus23

2020. július 1.

Nagyon szeretem az illatát,finom púderes,nem tolakodó.Jó az izzadásgátló hatása,sosem izzadtam a használata mellett.Az ára megfelelő,mikor akciós akkor be lehet tárazni belőle.Nem hagy foltot,sem a színes,sem a sötét ruhákon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Monaliza2121

2020. május 14.

Nagyon kellemes illata van, és nagyon hatékony! 5.pontot érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 14.

Nagyon kellemes illata van, és nagyon hatékony! 5.pontot érdemel.

okroseva

2020. február 18.

update: hű, 5 éve használom, és még mindig ez a kedvenc. Illata, tartóssága, hatása 5*
Az illata és a tartóssága miatt használom. Színtelenre szárad, sokáig elég. Az összetevők miatt 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Fannitazia

2020. január 20.

Se az illata, se a hatása nem győzött meg. Az illatát meg tudnám mondjuk szokni, de mivel semmit nem dezodorál számomra, ezért egy csillag és biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

szilvia.bano

2019. július 14.

Évekkel ezelőtt használtam ezt a dezodort. Az illatát szerettem, szeretem a púderes illatú dezodorokat, de egy idő után kicsit tömény volt. Nekem ez nem porolt, a dry comfort-nál viszont előfordult ilyesmi. Összességében vannak ennél jobb dezodorok, a Dove-tól vagy a Rexonától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

vomitmyheart

2018. december 6.

Életem során kismillió dezodort kipróbáltam szinte minden márkából, de az egyetlen ami hűségessé tett, a Nivea. Szeretem, hogy az illatát jó sokáig lehet még érezni, tényleg nem izzadok tőle és nem kell "pótdezodort" hordanom a táskámban. Ár-érték arányban fantasztikus, főleg ha akciósan is be lehet szerezni.
Ez az illat az egyik személyes kedvencem: púderes, kellemes és "tiszta" de nem parfümszerűen tolakodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

sgabii95

2018. augusztus 14.

Nagyon jó illata van. Nekem az egyik kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nagyon jó illata van. Nekem az egyik kedvencem.

PerfumePippi

2018. május 26.

Ha a 3 általam próbált, kommersz drogériás márka (Rexona, Nivea, Dove) közül kellene választanom, akkor a Nivea nyerne. A Dove hasonszőrű, púderes deója számomra messze elmarad mind hatásában, mint illatában (valahogy gejlnek érzem kicsit) - ez tökéletes, akár önmagában friss púderes dezodornak, akár a stiftet kiegészítendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 26.

Kinleyni

2018. május 7.

A kedvenc dezodorom. Por állagú, kellemes illatú, mondjuk 12 órás védelmet nyújt. 48 órát semmiképp, és a 12 óra is redukálódik hőségben.
De a kategóriája legjobbja szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

De a kategóriája legjobbja szerintem.

Hidratálók: Cyclomethicone, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.