Nivea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gorgenyizsuzsanna, Módosítva: 2012. április 3.

Kategória:   Tusfürdők

Az Acai bogyó kellemes illata egész napra megnyugtatja érzékeit, míg a fekete áfonya antioxidáns hatása révén ápolja és selymessé varázsolja a bőrt.

angelavaradi

2018. október 27.

Ez az illat zseniális!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Ez az illat zseniális!

lepetak

2018. július 18.

Egyik kedvenc tusfürdőm. Nagyon jó az illata, és nagyon puha lesz tőle a bőröm. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

fpanni

2018. március 19.

Mindenkori kedvenc tusi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Mindenkori kedvenc tusi :)

Bonzee

2018. március 4.

Tudom, hogy egy egyszerű tusfürdőt nem szokás ilyen jelzővel illetni, de számomra ez a tusi CSODÁLATOS volt. Egy ideig Tortolán éltem (még azelőtt, hogy Irma tavaly leradírozta volna a térképről), ahová - a helyi pipere-lehetőségeket nem ismerve, így azokban nem bízva - őt és Powerfruit Refresh nevű húgát vittem magammal, néhány flakonnal. Sós karibi szél, mindenhová bekúszó tűző nap, homok és tengervíz hónapokon át, mégis szinte alig kellett testápolót használnom (meg is őrültem volna tőle abban a melegben), mert ezek ketten elvégezték azt a hidratálást, amire a bőrömnek napi szinten szüksége volt. És még az illatukba is szerelmes voltam, tökéletesen illettek életemnek azon szakaszához, lakóhelyemhez és a környezethez. Hatalmas hálával és köszönettel tartozom nekik, hogy nem összeaszott múmiaként tértem vissza Európába. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

hadri

2018. január 22.

Szuper az illata, zuhanyzás után még órákig lehetett érezni a bőrömön. De sajnos nagyon irritálta a bőrömet, a 3. használat után tele lettem tőle viszkető vörös kiütésekkel. Még párszor próbáltam azóta, de sajnos mindig kiütéseket okozott. Az árát is elég soknak találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

roxanka07

2017. november 22.

Nagyon finom illata van, nagyon szeretem annak ellenére, hogy egymás utáni két alkalommal nem tudom ezt a tusfürdőt használni, mert hosszú távon irritálja a bőröm és viszketni kezdek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

dalmuska

2017. augusztus 2.

Szerintem túl édeskés az illata, lehetne kicsit frissebb, fanyarabb beütése, de egyébként rendben van. Ez a tusfürdő is, mint a többi Niveás, nem szárít, az illata órákon át érezhető a bőrömön. Ugyanígy ez is gazdaságos, kevés is elég belőle, mert remekül felhabzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

alexandra326

2017. május 12.

Eddig még sosem csalódtam Nivea tusfürdőben, hozza a szokásos minőséget. Én habfürdőként használom, kellően nagy habot képez és nagyon puha utána a bőröm, egyáltalán nem szárít, pedig nem valami bio.:D Az illata pedig fantasztikus és tartósan meg is marad. Az árát én kicsit soknak találom, de akciósan okés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

kata93

2016. október 14.

Nagyon szeretem az illatát. A megszokott nivea minőség!

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Nagyon szeretem az illatát. A megszokott nivea minőség!

Daisyyy

2016. szeptember 12.

Nem rossz, de nem is olyan nagy szám.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Nem rossz, de nem is olyan nagy szám.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.