Nivea

Ár:   970 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. március 25.

Kategória:   Dezodorok

NIVEA Protect & Care Izzadásgátló Stift ápoló összetevőkkel és a NIVEA Creme egyedi illatával. 48 órás izzadásszabályozás és gyengéd NIVEA ápolás. Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt. Rendkívül gyengéd a hónalj érzékeny bőréhez.

• 48 órás izzadásszabályozás
  • Értékes NIVEA Creme összetevőkkel és illattal
  • Rendkívül gyengéd a hónalj érzékeny bőréhez
  • Etil-alkohol mentes
  • Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

Rea96

2020. április 16.

Évek óta használom ezt a dezodort és teljes mértékben megvagyok vel elégedve. Az évek alatt ez az illat hozzám nőtt, és számomra ez az én kis alap illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Dana1983

2020. január 15.

Nekem sincs vele semmi bajom. Az illata finom, könnyen kenhető, a csomagolása jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

Bozizu

2019. július 17.

Az illata igazi Niveás, és nem vagyok büdös, ha használom. (Nem vagyok nagyon izzadós.) Nekem ennél több nem kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 17.

demeterne

2019. június 4.

Az illata jó klasszikus Nivea illat, viszont ami a szerepe lenne annak nem áll helyt. Nem gátolja az izzadást, nekem is a kukákban landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

hangi

2019. március 19.

Nagyon finom az illata, de az izzadtságot kicsit sem mérsékelte, ami azért fura, mert más Nivea stiftekkel nem jártam még így. Sajnos ki kellett dobnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Sziporka88

2018. december 29.

A klasszikus finom Nivea illat. Könnyen kenhető, szépen eloszlik. Egyáltalan nem irritál. Nekem biztosítja a friss érzetet egész nap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Vattacukor1990

2018. december 18.

Szerintem jó is meg nem is. Jó, mert nem irritálja a hónaljamat (más márka dezodorától viszkettem), nagyon kellemes, tipikus Nivea illatú.
Nem jó, mert nyáron nekem kevésnek bizonyult. Zuhanyzás után bekentem magam, útnak indultam és kb. fél óra múlva már éreztem, hogy bizony nem teszi a dolgát. Így a 48 órás védelmet is erős túlzásnak gondolom. Most, hogy tél van, nincs vele probléma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

abicicaaa

2018. november 23.

Amire vettem arra nem jo, nem gatolja az izzadast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

Amire vettem arra nem jo, nem gatolja az izzadast.

dodo22

2018. november 6.

Engem az illata fogott meg, még a nap végén is lehet érezni, ha reggel felkenem. :) Nagyon nőies, parfümösen finom illatú. A teljesítményére sincs panaszom, teszi a dolgát, bár nem vagyok izzadós egyáltalán. Kedvencem, sokszor újravettem már. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

Renus

2018. október 31.

Nagyon jó kis deo, csak nekem valahogy nehéz elkenni.
Ettől függetlenül szeretem.

Update : ment a kukába, nagyon szárította a bőrömet plusz nyomot is hagyott rendesen..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Nagyon jó kis deo, csak nekem valahogy nehéz elkenni.
Ettől függetlenül szeretem.

Antioxidánsok: BHT