Nivea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: katagi, Módosítva: 2016. január 30.

Kategória:   Dezodorok

48 órás izzadás szabályozás és gyengéd NIVEA ápolás. Értékes NIVEA Creme összetevőkkel és illattal. Etil-alkohol mentes. Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt. Rendkívül gyengéd a hónalj érzékenybőréhez.

Rea96

2020. április 16.

Évek óta csakis ezt a dezodort használom és én nagyon szeretem. Nem is fogom lecserélni, nekem ez vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Hencida

2019. október 24.

Nagyon jó termék, megfelelő izzadásgátlással, megszokott nivea illattal. Egy apró megjegyzés: felrázandó használat előtt és akkor nem lesznek fehér darabok sehol sem. Először én is úgy jártam vele. Azóta rázom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Qwerty1234

2019. szeptember 22.

Nagy reményeket fűztem hozzá mikor meg vásároltam. Sajnos ki fújás után darabokban hullott a szőnyegre. Tartósnak nem volt tartós le.
A Nivea összes terméket imádom. Ezt valahogy nem tudtam 😩😥

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

A Nivea összes terméket imádom. Ezt valahogy nem tudtam 😩😥

Beya93

2019. szeptember 22.

Imádom!!! Nem hagy foltot egyáltalán és egésznap csak ezt érzem, baromi tartós. Nem izzadom át és tényleg egésznap érzem, reggel befújom magam és még este is érzem. Klasszikus Nivea illat amit nagyon szeretek és nem bántja a bőrömet se. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Teokleia

2019. augusztus 29.

Pocket és teljes kiszerelésben is próbáltam. Az illata finom, kellemes, kicsit túl széles permetet fúj, de nem foltozza a ruhát, és nekem kitart a nap legnagyobb részében, pedig relatíve izzadós vagyok. Nem elnyomja az izzadságszagot, inkább mintha a verejtékem venné át a dezodor illatát. Valamiért picit égető érzés volt a bőrömön közvetlen használat után, ez talán az érzékeny bőröm okán. Elégedett vagyok, de a hajtógázok és az összetevők miatt a golyós dezodorokat preferálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Eedina

2019. augusztus 2.

Évek óta használok Nivea termékeket a megunhatatlan, klasszikus illatuk miatt, a 48 órás hatását nem teszteltem, de ha sokat fújok magamra kissé szárít, talán ez igazolja a tartósságát. Szerencsére nem vagyok izzadékony, nálam elegendő napi 1x használat az egész napos védelemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

spavanilly

2019. július 30.

Nekem bevált ez a dezodor eredeti és pocket verzióban is. Eredeti Nivea illat, megbízható védelem. Reggel használom, de dél körül szeretem újra fújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 30.

fokyandi

2019. július 29.

A pocket kiszerelést vettem meg, gondoltam ez tökéletes lesz a nyaraláshoz. Még jó hogy előtte való napon kipróbáltam, hogyan teljesít. Nagyon Niveás illat, de sajnos nem hatásos...pár óra múlva már érezni a szagokat. Talán ősszel/télen el tudom majd használni, de addig is úgy érzem pénzkidobás volt. Egy Niveától nem ezt várja az ember.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 29.

neczl

2019. július 5.

Klasszikus Nive illat, és ennyi az összes pozitívum, amit el lehet mondani. Hatása nulla, és még büdös is lesz tőle az ember.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

dumbika

2019. június 17.

Sokszor fújom magam naponta, de ezt a dezodort nem szívesen használtam. Tiszta fehér lett a bőröm és a ruháim is tőle, pedig az illatát szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.