Nivea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: katagi, Módosítva: 2016. január 30.

Kategória:   Dezodorok

48 órás izzadás szabályozás és gyengéd NIVEA ápolás. Értékes NIVEA Creme összetevőkkel és illattal. Etil-alkohol mentes. Bőrbarát hatása bőrgyógyászatilag igazolt. Rendkívül gyengéd a hónalj érzékenybőréhez.

500 Ft Nivea Protect & Care Izzadásgátló Deo Spray
Ár: 500 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja

Nymphea

2021. február 6.

Hát ez elég felemás lett nekem. Fehér foltot hagy, nem tökéletes izzadásgátló. Egyedül az illata tetszik benne kb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Anita97

2021. január 7.

Nagy izzadáson ez se segít, tömény az illata, foltot nem hagyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

Nagy izzadáson ez se segít, tömény az illata, foltot nem hagyott.

Teokleia

2020. szeptember 27.

Pocket és teljes kiszerelésben is próbáltam. Az illata finom, kellemes, kicsit túl széles permetet fúj, de nem foltozza a ruhát, és nekem kitart a nap legnagyobb részében, pedig relatíve izzadós vagyok. Nem elnyomja az izzadságszagot, inkább mintha a verejtékem venné át a dezodor illatát. Valamiért picit égető érzés volt a bőrömön közvetlen használat után, ez talán az érzékeny bőröm okán. Elégedett vagyok, de a hajtógázok és az összetevők miatt a golyós dezodorokat preferálom.
Update: párszor újra vettem, de mint többen mondták, nálam is jelentkezik a probléma: iszonyú büdös leszek tőle. Nyár volt, persze, de hogy pár órán át se tudjon segíteni a verejtéken, az röhej. Átnyergeltem a Black & White Invisible Clear-re, na az fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

AOrange

2020. szeptember 5.

Jaj, hát én pont azt tapasztalom, amit Erika80, hogy büdös leszek tőle... Nem tudom, ez hogy lehetséges, de nagyon kellemetlen. Többször is próbálkoztam vele, több helyzetben is, de ahogy elkezdek izzadni és összekeveredik az deóval, hát nagyon kellemetlen.... Lehet, hogy "kémiailag" nem jövünk ki jól egymással.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Erika80

2020. július 10.

Mint illatot kedvelem, kellemeske, de rá kellett jönnöm, hogy számomra csak a tusfürdője jöhet számításba. Sajnos a deója nem működik együtt az én kémiámmal. Kellemetlen illatú leszek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 10.

Rea96

2020. április 16.

Évek óta csakis ezt a dezodort használom és én nagyon szeretem. Nem is fogom lecserélni, nekem ez vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

Hencida

2019. október 24.

Nagyon jó termék, megfelelő izzadásgátlással, megszokott nivea illattal. Egy apró megjegyzés: felrázandó használat előtt és akkor nem lesznek fehér darabok sehol sem. Először én is úgy jártam vele. Azóta rázom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

Qwerty1234

2019. szeptember 22.

Nagy reményeket fűztem hozzá mikor meg vásároltam. Sajnos ki fújás után darabokban hullott a szőnyegre. Tartósnak nem volt tartós le.
A Nivea összes terméket imádom. Ezt valahogy nem tudtam 😩😥

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

A Nivea összes terméket imádom. Ezt valahogy nem tudtam 😩😥

Beya93

2019. szeptember 22.

Imádom!!! Nem hagy foltot egyáltalán és egésznap csak ezt érzem, baromi tartós. Nem izzadom át és tényleg egésznap érzem, reggel befújom magam és még este is érzem. Klasszikus Nivea illat amit nagyon szeretek és nem bántja a bőrömet se. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Eedina

2019. augusztus 2.

Évek óta használok Nivea termékeket a megunhatatlan, klasszikus illatuk miatt, a 48 órás hatását nem teszteltem, de ha sokat fújok magamra kissé szárít, talán ez igazolja a tartósságát. Szerencsére nem vagyok izzadékony, nálam elegendő napi 1x használat az egész napos védelemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.