Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blessed, Módosítva: 2017. február 8.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Cserélhető fejű, 5 pengés borotva, Nivea krémezőcsíkkal az egyenletesen sima bőrért.

Sziporka88

2020. április 14.

Sokkal jobban szeretem, mint a Gillette-t, nagyon szépen le tudom vele szedni a szükséges helyeken a szőrt. A krémcsík megmarad, nem ázik é s potyog le 2 használat után. Nekem a Nivea színek bejönnek, így ennek a dizájnja is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Kmerci

2020. április 14.

Ettől rosszabbak csak az 1x használatos 2 pengés borotvák, amik hasonlóan karistolják a bőrömet de a szőrt azt persze rajta hagyja. :D Az elhasznált kidobás előtt álló Gillette Embrace borotvabetétem többet használt, mint ez újonnan, egyszóval szörnyű...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

lenochka

2020. április 14.

Hatékony, szinte lehetetlen megvágni magam! :)

Hatékony, szinte lehetetlen megvágni magam! :)

KuliKali

2018. október 8.

Németországban sürgôsen szükségem volt borotvára és a közeli Reweben ezt lehetett venni. Nem emlékszem pontosan de a 3 db nagyon baráti áron volt,meglepett. Tényleg egy jóféle,masszív darab. A krémezôcsík sem lepotyogós,sérülékeny,szuperjó. Kicsit érdekes,nagyobb az egész cucc kialakítása,ettôl jobb vele dolgozni. Ám most jön a legjobb rész: 5(!) Pengéje van,ami nôiborotva viszonylatban nagyon ritka és nagyon borsos is itthon... Nagyon örültem neki amikor megláttam,szuperjó! Elôtte hetekig kerestem ilyesmit,végül egy férfi wilkinsont sikerült beszereznem. Egy dbot kb annyiért mint össz ezt a csomagot. Jövôre megpróbálom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

blessed

2017. január 30.

Erősen gyanta és epilátor párti vagyok, de szerintem az ember lányának mindig jó, ha van otthon 1-2 borotvája végszükségre vagy időhiányra, esetleg utazáshoz. Ez a borotva tökéletes, jó kézbe venni, könnyű használni, látszik, hogy minőségi darab. A krémezőcsíkja igazi Niveás, elég masszív - nem tudom megkapargatni - de használat közben érzem, hogy a bőrömre kerül. Rugalmas a feje, a pengék könnyen cserélhetők mégis stabilan a nyélen marad.
Hamarabb meglátszik a kosz a fehér nyélen, de emiatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

Hamarabb meglátszik a kosz a fehér nyélen, de emiatt nem vonok le pontot.

Alkoholok: Lanolin Alcohol
Emolliensek: Lanolin Alcohol