Nivea

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. szeptember 3.

Kategória:   Hajápolók

Organikus zöld tea és lime kivonattal, mely visszaállíthatja a haj és a fejbőr egészséges állapotát és erősíti és hidratálja a hajat a rugalmas hatásért.

Fejbőr-barát, mindennapos használatra is alkalmas, hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kajmi

2021. április 15.

Összességében elégedett vagyok ezzel a samponnal. Elég hetente 1x, max 2x megmosni a hajam (szerencsére nem zsírosítja a hajam, de a gyakori hajmosással egyébként is csak zsírosítjuk a hajat, így bőven elég a het 1-2 alkalom). Megfelelően tisztít. Én használok utána pakolást is (nem a márkától). Számomra kellemes, friss illata van. Géles állagú és nagyon jól habzik. Ár-érték arányban szerintem megfelelő, sokáig elég, pedig majdnem derékig ér a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 15.

GFZsu

2021. január 1.

Általános használatra megfelelő sampon. Hozza az ígérteket (sajnos többet nem), a hajam könnyen fésülhető lesz tőle. A fejbőröm sok terméktől viszket, ennél szerencsére nem tapasztaltam. Normál hajra/fejbőrre, gyakori használatra jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 1.

kitti1313

2020. október 12.

Az illata jó, viszont masnapra rettenetes zsiros a hajam miatta..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Az illata jó, viszont masnapra rettenetes zsiros a hajam miatta..

mollimo

2020. szeptember 9.

Ez már a második ilyen samponom, előtte a citromfüveset próbáltam ki. Azt is szerettem, de ez sokkal frissítőbb és kellemesebb az illata is.
Egyáltalán nem zsírosítja a hajam, és több napig is kitart. Van hogy nem emlékszem melyik nap mostam hajat.. xD

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Renus

2020. szeptember 5.

Sajnos nekem csalódás volt ez a sampon.
Mosás után egy napig éreztem azt hogy tiszta a hajam, másnapra úgy néztem ki mint akinek a fejére ömlött 5 liter olaj.
Emellé még jó korpás is lettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Sajnos nekem csalódás volt ez a sampon.
Emellé még jó korpás is lettem.

Asztraia

2020. augusztus 18.

Vékony szálú, gyorsan zsírosodó hajamra kerestem valamit, ami ebben a hőségben még kicsit hűti is a fejem :)
Jól választottam, nagyon szeretem az illatát, kiválóan tisztít, de nem szárít és tényleg hűt kissé :D
Emellett érezhető, hogy hidratálja is a hajamat, nem feltétlenül kell utána balzsam.
Ez ilyen tökéletes "nyáron kimosod ezzel a hajad, semmi balzsam, semmi más kence, csak hagyod a meleg levegőn megszáradni" sampon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

RachelZ

2020. június 24.

Az elmúlt 3 hónapban sokat küzdöttem a mostanában szokatlanul gyorsan zsírosodó hajammal. Gondoltam, hogy keresek egy olyan sampont, ami nem nehezíti el a hajam, ami szimplán csak tisztít. Ez pontosan ennyit csinál: tisztít. Megmentett a mindennapos hajmosástól, felfrissítette a bőrömet, de nem szárította ki a hajamat. Több, mint 2 hónapig használtam, heti kétszer, és még mindig van benne. Jó cucc, teszi amit ígér, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

emagdi

2020. május 9.

Nekem bevált ez a sampon, nagyon jól tisztít, kellemes az illata, szép a csomagolása. :). Különösebb egyéb hatást nem tudnék kiemelni, de szerintem egy samponnak az a legfontosabb dolga, hogy szépen tisztítson, közben ne szárítsa túl a hajat és a fejbőrt, és ezt ez tudja. Az állaga meglehetősen híg, szerintem több kell belőle, mint egy krémesebb állagú samponból, szóval hiába 400ml-es a csomagolás, kb annyi hajmosásra elég, mint egy normál méretű sampon (ezt csak az ár-érték arány összevetéséhez írtam.).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 9.

ferenczinikol25

2020. május 7.

Kedvenc samponom !! Nagyon problémás a fejbőröm.. korpás, gyorsan zsírosodó. Rengeteg sampont kipróbáltam, a legdrágábbtól kezdve a párszáz forintos csalán samponig. Egy sem vált be. Egyszer a Dm-ben megláttam, gondoltam kipróbálom. Azóta eltelt 2 év, és eddig nem csalódtam benne. Nagyon kellemes az illata, szépen helyre hozta a fejbőröm. Megszűnt a korpásodás és nem kell végre naponta hajat mosnom 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

kisizé

2020. február 23.

Nagyon kellemes az illata, jól tisztít, azonban a hatásával hosszútávon nem voltam megelégedve. A gyorsan zsírosodó, vékonyszálú hajam lelapult tőle és 1-2 naponta mosnom kellett, mivel nem segített a gyors zsírosodáson.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.