Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Luckoy, az összetevőket feltöltötte: Myrkky, Módosítva: 2015. március 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Alkoholmentes pórustisztító tonik tengeri sóval. Segít megelőzni a pattanások és mitesszerek képződését. Tisztítja és frissíti a bőrt. Eltávolítja a faggyút és a szennyeződéseket anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

szivecske

2015. június 25.

A tisztítása és az illata nagyon jó, de hogy a pattanások kialakulásán mennyire segít... hát nem tudom, szerintem e téren inkább a teafaolajomnál maradok, az a tuti. Egy átlagos tonik, semmi extra.
UPDATE: semmit nem ér nekem :( az illata az egyetlen pozitivum, de ahhoz meg elég drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Reni91

2015. május 17.

Nagyon jól tisztít, kellemes az illata szeretem! Nincs vele problémám

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Nagyon jól tisztít, kellemes az illata szeretem! Nincs vele problémám

nta2

2015. február 23.

Megvettem naívan mikor még nem figyeltem oda az összetevőkre: alumíniumszármazék, emulgeálószer előkelő helyen és piros pöttyök. Semmit nem használt, tisztítani sem tisztított, és túlárazott, mivel a nevét veszi meg az ember. Ugyanezért a pénzért inkább a Garnier micellás vizét ajánlom, az tisztít és tonizál egyben, jók az összetevői és iszonyú gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 23.

Klau$$x

2015. január 12.

Szeretem de nem jobban mint az arcrémjét

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 12.

Szeretem de nem jobban mint az arcrémjét

bluebird27

2014. október 31.

Én az arcradírját használom, de azt nem találtam itt, úgyhogy ide írok róla egy kis véleményt. Szeretem mert nem olyan durva, hogy csak néha merjem használni. Mindennap lemosom vele az arcom és nem szárítja nem bántja a bőröm, pedig jelenleg semmi mást nem kenek az arcomra és mégis szép puha lesz tőle egész napra... Lehet beszerzem ezt a tonikot is, mivel zsíros bőröm van örülök neki hogy nem alkoholos. A reklámokkal ellentétben az alkohol meg az antibaktériális arclemosoktól csak még több ragya nő a fejeteken, úgyhogy akinek nagyon problémás a bőre az kerülje a "durva" cuccokat. Amúgy meg semmi nem tesz csodát a pattanások ellen, csak az étkezés... cukor és finomított liszt nélkül úgy helyre jön az arcotok hogy nem fogtok hinni a szemeteknek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 31.

zöldike'91

2014. október 23.

kellemes az illata, nem szárít, mérsékelten tisztít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

kellemes az illata, nem szárít, mérsékelten tisztít

pannizs

2014. október 23.

Hatalmasat csalódtam benne és sajnos nem kellemesen. Mióta használom az amúgy pattanás és mitesszer mentes bőröm tele lett velük... Szörnyű és túlárazott....

kecskes.b92

2014. október 14.

Nem egy világszám, nem csökkentek a mitesszerek az orrom körül, nem is igazán érzem tisztának a használata után a bőröm. Bár nekem nem szárította a bőröm, a pirosságot talán csökkentette picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

stefi90

2014. július 1.

Szeretem. Igaz a pattanásaimat nem szárítja le, de újakat se hoz elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Szeretem. Igaz a pattanásaimat nem szárítja le, de újakat se hoz elő.

annperkins

2014. április 20.

Arclemosó után használom, nekem nem szárít, fura volt, hogy nem csípi a bőröm:) de nem tünteti el az összes pattanást

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.