Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: cioccolata, Módosítva: 2013. május 30.

Kategória:   Ajakápolók

Tejet és mézet tartalmazó ajakápoló, mely természetes összetevőkkel ápolja és hidratálja a kiszáradt ajkakat.

Wee

2019. február 24.

Nem vagyok nagy Labello rajongó.
Nekem túlságosan mű illatuk és ízük van, ami nem szívódik be. És a réteg ami az ajkaimon marad tőle szörnyű érzést és látványt kölcsönöz.

Ez az egy volt kivétel, puha volt normálisan lehetett kenni, és nem volt túl puha sem. Az illata mézes és az íze pedig hál'istennek semleges volt.
Az egyetlen stiftes labello, amit elhasználtam és nem ment a kukába azonnal.

A fém tégelyes Lip Butter termékeiket meg se közelíti, de nem volt rossz a maga nemében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Nem vagyok nagy Labello rajongó.

Az egyetlen stiftes labello, amit elhasználtam és nem ment a kukába azonnal.

B.Enci

2017. február 14.

Az illata nagyon szuper,szeretem a mézes dolgokat. Felkelés után rossz íze van pedig nem nyalogatom le a számról. De valahogy mégis érződik. Kár érte. A hidratálását közepesnek mondanám

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

CzFru

2017. január 23.

Régen esküdtem erre az ajakápolóra...aztán nem tudom, hogy változtattak-e rajta valamit, vagy romlott a minősége, de szó szerint kisebesedett tőle a szám és fura érzés is volt, amikor felkentem, így kb a harmadik darab a kukában landolt. Azóta nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

Zsokaa

2016. július 19.

Akciósan vettem. Kellemes illat, jó állag. Igaz én csak kenegetem, nincs kiszáradva az ajkam, de szerintem ápol is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

Vyvcsyke

2016. július 18.

Nagyon jól hidratál és az illata is mennyei :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

Nagyon jól hidratál és az illata is mennyei :)

onecrimsonnight

2014. január 1.

Én nagyon szeretem ezt az ajakápolót, kellemes mézes illata van és szinte olvad az ajkakon. Nagyon jól hidratálja a számat, újra fogom venni. Nagyon eltalálták a pure&natural ajakápolókat, mert a körömvirágos testvérével is ugyanennyire meg voltam elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 1.

cioccolata

2013. május 28.

Én külföldön vettem az enyémet, azelőtt sose láttam nálunk, de ezek szerint csak én voltam figyelmetlen. Nagyon szeretem a mézes ízét és illatát. Hidratáló, ápoló hatását csak hármasra értékelném. Egy gyümölcsös Labellónál jobb, de még mindig nem az igazi. A nagyon finom illata és a kellemes állaga miatt (különösen felkenve "ráolvad" a számra) viszont négyest kap. Télen rögtön melegséget hoz a hidegben is a kellemes mézes illatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Yndre

2012. március 20.

Hihetetlenül finom mézes az íze és az illata. Az én számat jól hidratálja, és viszonylag könnyen beszívódik. Nekem bevált. Szerintem a Labello/Nivea ápolók közül az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

kiskozmi

2012. január 21.

Csak egy réteget képez az ajkakon,nem szívódik be.Valóban inkább szárít,mint hidratál.Az illata az egyetlen,ami tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 21.

ildikusz

2012. január 13.

Megvettem, de nem tetszett, nem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 13.

Megvettem, de nem tetszett, nem használtam.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

A kozmetikumokban illatanyagként és maszkoló (a nem szükséges anyagokat semlegesítő, elnyomó) segédanyakgént használt. Az élemiszerekben is megtalálható mesterséges ételízesítőként (E959).