Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kategória:   Testápolók

Formulája organikus termesztésből származó értékes argán- és jojobaolajat tartalmaz, mely intenzíven táplálja a bőrt, hogy az sima és gyönyörű legyen egész nap.

Bőrbarát összetétele bőrgyógyászok által igazolt.

Ciklon3

2019. október 19.

Kellemes illata van, nem irritál, viszonylag hamar beszívódik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Kellemes illata van, nem irritál, viszonylag hamar beszívódik

Dumitutoj

2019. július 25.

Hosszú évek óta szinte csak ezt a testápolót használom, néha teszek egy kis kitérőt, és kipróbálok mást is, de egy ilyen mindig van a polcomon, és végül mindig visszatérek ehhez.
Én szeretem az illatát, a száraz bőrömet jól hidratálja, és könnyen be is szívódik.
És ami a legfőbb, 98%-ban természetesek az összetevői.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 25.

És ami a legfőbb, 98%-ban természetesek az összetevői.

Edina31

2019. február 2.

Ajándékban kaptam ezt a testápolót, magamtól nem biztos hogy megvettem volna. Pedig szeretem a Niveát. Ennek a testápolónak mennyei tavaszias, friss illata van, nekem nagyon tetszik, amikor ezt használom a szoba is egy darabig ilyen illatú. Hidratálni is elég jól hidratál, szerintem ha elfogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

borzas

2018. november 17.

Nagyon szeretem mind az illatát, mind az állapát. A hidegebb időszakok beköszöntét követően eléggé kiszárad a bőröm, így jó hidratálást igényel. Ezzel a testápolóval elég este bekennem az érintett területeket, hamar beszívja a bőröm és legalább 24 órára megoldódott a probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

HNReni

2018. június 25.

Jól hidratál, nem hagy zsíros bőr érzetet. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Jól hidratál, nem hagy zsíros bőr érzetet. Nagyon elégedett vagyok vele.

mandarina

2018. június 17.

Már elég régen használtam ezt a testápolót, de úgy emlékszem, hogy akkor elégedett voltam vele. Az összetevői szépek, az illatával sem volt gondom, úgyhogy most megajándékozom 4 csillaggal, aztán majd teszek még egy próbát vele a közeljövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Szép összetevői miatt vettem, de nekem túl tömény. Lábkrémnek használom el, mert még a kezemre is túl sok, hagy egy csúszós réteget. Az illata meg émelyítő, kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Enci76

2017. március 3.

Remek kis testápoló! Illata visszafogott, felkenve nagyon kellemes, frissitő érzés. Gyorsan beszívódik, nagyon jól hidratál, és egész nap tart. A száraz bőrnek gyógyír. Nekem a 400 ml.-s van meg, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 3.

Katulin

2017. február 2.

Finom illatú és jól hidratál, viszonylag könnyen be is szívódik. Kellemes tapintású a bőr utána, az állaga miatt masszázshoz is bevált. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

etoc

2017. január 22.

Anyukám használja, nagyon de nagyon szereti, oda van a Nivea termékekért. Imádja az illatát, nagyon diszkrét, egész nap érzi magán, reggel szokta magát bekenni. Kedveli a csomagolását is, könnyen kézre áll, egy kézzel is föl lehet pattintani a tetejét, ez megkönnyíti a felvitelt. Az állaga nem túl folyós, nem csöpög indokolatlanul máshová. Gyorsan beszívódik, ami nagy előny a reggeli készülődésnél és egész nap puha marad a bőre, nem viszket, nem szárad ki. Abszolút újravenné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside, Caprylyl Glycol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.