Nivea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Kézkrémek

Lágyátja a ráncokat, és UV filter tartalmával segít megelőzni az foltok kialakulását

Kayla

2019. április 12.

Már egy ideje használom, és végig pozitívak voltak vele a tapasztalataim. Gyorsan beszívódik, és utána nem hagy semmi zsíros réteget. Szoktam érezni a feszesítő hatást, amit ígér, szép egyenletes lesz tőle a kézfejem. Nekem a téli időben a nagyon kirepedezett bőrfelszínnel is megbirkózott (olyankor az összes kézkrémem közül érte nyúltam először). Az illata nagyon kellemes, tipikus Nivea-s, de nem tolakodó, hanem lágy és elegáns.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

Györgyusz

2019. január 24.

Egy hete használom, nagyon tetszik. Jól kenhető, lágy, elég gyorsan beissza a kezem. Jó az illata is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

ProbaBaba

2018. november 16.

Idén ősszel sokat vacalok a kezeimmel, valahogy egyik kézkrém se hozta a vart hatást. Ez viszont rendben van, puhít, hidratál, nincs filmréteges érzés a bőröm utána, gyorsan beszívódik. Picit lehetne okcsóbb :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

peachyglow

2017. november 18.

Nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik,nem ragacsos és persze a nivea illat.... Mindig a táskámban van, abszolút praktikus kiszerelés, és nem csak a kézfejemre használom, hanem a könyökömre is. Összességében nagyon bevált és imádom a doboza alakját!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

szilvia.bano

2017. november 16.

Én leszek az első, akinek nem annyira jött be. Azért vettem meg, mert volt hozzá 50%-os kuponom a dm-ben.
A 75 ml-s változat lett volna jó, mert az állítólag tényleg száraz kezekre való, de a kupon sajnos csak a 100 ml-s kiszerelésűekre vonatkozott. Az illatáért nem vagyok oda, de nem is zavaró, és jól be is szívódik, nem hagy zsíros érzést maga után. A hidratálása viszont nagyon gyenge, még enyhébb időben sem lenne elég, nemhogy hidegben. Sajnos lehet, hogy a nekem legkevésbé megfelelő változatot vettem meg, mert a világosabb kék shea vajat, a sötétkék mandulaolajat tartalmaz- szóval lehet, hogy azok jobban hidratáltak volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Radam

2017. október 14.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, csúcsszuper ez a kézkrém! Most vettem Galmour-napokon, és hihetetlen! Rendkívül hamar beszívódik, semmi ragacsos érzet, jól hidratál és az illata, az illata vmi fenséges(krémes-tejes illat)!!! +1 hogy még fényvédő is van benne.:) Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Hopi

2017. szeptember 24.

Múltkor akciós volt a Rossmannban és gondoltam teszek vele egy próbát, mert hat anti aging és q10 termék, az ilyesmi pedig jót tesz az ember lányának. Az illata nem nyűgöz le, de szerencsére nem hivalkodó. Egyáltalán nincs rossz illata, de alapvetően nem az én ízlésemet tükrözi.
Maga a krém nagyon jó, hihetetlenül gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet és kellően hidratál is. Persze majd ha jönnek a téli mínuszok, akkor lehet nem lesz majd elég és vissza kell majd térnem a jól bevált Cien SOS-hez, de addig is remekül megleszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

Antioxidánsok: Ubiquinone

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.