Nivea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2017. november 20.

Kategória:   Kézkrémek

Lágyátja a ráncokat, és UV filter tartalmával segít megelőzni az foltok kialakulását

6vilag

2021. május 24.

Estére használom leginkább annak ellenére, hogy van benne fényvédő, bár le kell szögezni tényleg nappali krém. Sajnos reggel sokszor elfelejtem használni a kapkodásban, de előfordul, hogy azért kenek egy picit. Így lett esti krém.
Tényleg gyorsan beszívódik, nem hagy maga után semmilyen zsíros érzetet. Viszont számomra lehetne kicsit még jobban hidratáló hatású -van olyan, amiből semmi sem elég-. Talán nyárra jobb lesz, mint a téli hidegben, kézfertőtlenítős korszakban, amit remélem, már magunk mögött tudhatunk örökre.
Iszonyúan száraz a kezem, soha nem tudok eleget kenni. Este 2x is szoktam egymás után, miután az elsőt szétmasszíroztam. Jó krém, nem is húzom le, de még keresnem kell továbbra is az igazit legalábbis estére. Nappalra jó.
Viszont ezt a típusú kemény flakont nem szeretem, a végét már úgy kell kiimádkozni. De ettől függetlenűl jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 24.

LUNACICA

2020. december 28.

Nekem kellemesen sima lesz tőle a kezem,gyorsan beszívódik,és nem marad ragacsos a bőröm,mégis érzem,hogy ápolja a kezem,és elég kiadós,sokáig elég .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.

Jelizz

2020. június 7.

kellemes az illata de csak azert vettem meg mert gyorsan kelett egy kezkrem es ismet Niveat akartam venni. Hamar beszarad, nem feszesit es csak kicsit hidratal ettol fuggetlenul nem dobom ki. a Repair valtozata jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

CrazyHairDontCare

2020. február 10.

Régebben nagyon sokat használtam. Kellemes illata volt és jól hidatálta a bőrömet, amellett, hogy szinte azonnal felszívódott, nem maradtam ragacsos utána. Nagyon tetszett, hogy fényvédős, mivel az UV sugárzás ellen való védekezés személyes kis szívügyem. Viszont sajnos elkezdte triggerelni egy idő után az ekcémámat, úgyhogy meg kellett válnunk egymástól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Kayla

2019. április 12.

Már egy ideje használom, és végig pozitívak voltak vele a tapasztalataim. Gyorsan beszívódik, és utána nem hagy semmi zsíros réteget. Szoktam érezni a feszesítő hatást, amit ígér, szép egyenletes lesz tőle a kézfejem. Nekem a téli időben a nagyon kirepedezett bőrfelszínnel is megbirkózott (olyankor az összes kézkrémem közül érte nyúltam először). Az illata nagyon kellemes, tipikus Nivea-s, de nem tolakodó, hanem lágy és elegáns.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

Györgyusz

2019. január 24.

Egy hete használom, nagyon tetszik. Jól kenhető, lágy, elég gyorsan beissza a kezem. Jó az illata is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

ProbaBaba

2018. november 16.

Idén ősszel sokat vacalok a kezeimmel, valahogy egyik kézkrém se hozta a vart hatást. Ez viszont rendben van, puhít, hidratál, nincs filmréteges érzés a bőröm utána, gyorsan beszívódik. Picit lehetne okcsóbb :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

peachyglow

2017. november 18.

Nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik,nem ragacsos és persze a nivea illat.... Mindig a táskámban van, abszolút praktikus kiszerelés, és nem csak a kézfejemre használom, hanem a könyökömre is. Összességében nagyon bevált és imádom a doboza alakját!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

szilvia.bano

2017. november 16.

Én leszek az első, akinek nem annyira jött be. Azért vettem meg, mert volt hozzá 50%-os kuponom a dm-ben.
A 75 ml-s változat lett volna jó, mert az állítólag tényleg száraz kezekre való, de a kupon sajnos csak a 100 ml-s kiszerelésűekre vonatkozott. Az illatáért nem vagyok oda, de nem is zavaró, és jól be is szívódik, nem hagy zsíros érzést maga után. A hidratálása viszont nagyon gyenge, még enyhébb időben sem lenne elég, nemhogy hidegben. Sajnos lehet, hogy a nekem legkevésbé megfelelő változatot vettem meg, mert a világosabb kék shea vajat, a sötétkék mandulaolajat tartalmaz- szóval lehet, hogy azok jobban hidratáltak volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Radam

2017. október 14.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, csúcsszuper ez a kézkrém! Most vettem Galmour-napokon, és hihetetlen! Rendkívül hamar beszívódik, semmi ragacsos érzet, jól hidratál és az illata, az illata vmi fenséges(krémes-tejes illat)!!! +1 hogy még fényvédő is van benne.:) Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Antioxidánsok: Ubiquinone

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.