Nivea

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: djsmithpopo, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krém egyszere nyújt megoldást a bőröregedésre (Q10*) comb-, has és fenék tájékán, bekenve az érintett felületet, akár napi használatra is.

*A Q10 koenzimet tartalmazó formula feszesebbé teszi a bőrt, míg a lótuszkivonat csökkentheti az új zsírsejtek kialakulásának esélyét.

annafarkas

2019. október 1.

Hamar beszívódik, kellemes az illata. Hatása nincs. Nagyon vártam és aktívan használtam, de semmi sem történt. Ezért nem veszem újra, amit csinál azt egy normál testápoló is meg tudja. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

HarmatosHajnal

2019. augusztus 16.

Kellemes, illat, jó állag, gyors beszívódás, selymes, puha bőr /amit e tekintetben a legfontosabb ember a férjem is észre vett :) /. Narancsbőr, feszesség tekintetében semmi változás, de amit nyújt nagyon tetszik, így újravettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Puszita

2018. október 30.

1 tubust használtam el eddig. Az illata finom, a bőröm nagyon puha lett tőle és a felkenést követően a bőrömet feszesebbnek éreztem, de látványban sokat nem javult. Pár nap használat után a combomon lévő kis hajszálerek fájdalmasak lettek, így abbahagytam a használatát. Pár nap pihenő után ezek elmúltak, így újrakezdtem a kezelés, de sajnos hasonló tapasztalattal, így azt hiszem nálam nem nyerő ez a termék. Az illata és amiért kellemes puha lett tőle a bőröm 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

malvada

2018. szeptember 2.

Én azért vettem meg, mert egy YouTube videóban ajánlották a szem alatti táskák eltüntetésére. Illetve a koncentráltabb szérum változatát, ami Magyarországon nem kapható. Hatása nulla, sem a szem alatti táskákra, sem narancsbőrre nincs hatással. Viszont puhává teszi a bőrt és imádom az illatát! Ezért lelkesen használtam el a megvásárolt tubust, de újra nem veszem. Időközben sikerült beszereznem a szérumot és sajnos hasonló tapasztalatokról számolhatok be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

ksnkzd

2018. szeptember 1.

Idén próbáltam először, tavasszal vettem meg. A bőrömet hidratálja, kellemes sima tapintásúvá varázsolja az amúgy igen száraz bőrömet is. Az illata nekem nagyon kelleme, állaga is jó, jól kenhető, hamar beszívódik, szép a színe hehe. A konkrét narancsbőrt hát...talán...szerintem nagyon nem változtatta meg. Elkenegetem a maradékot, de a frenetikus hatásáról már lemondtam. Más tulajdonsága miatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

KingDom

2018. július 20.

Számomra az egyik legjobb narancsbőr elleni krém. Pár nap használat után is éreztem a hatását. Nem tüntette el a narancsbőrt de sokat javított a bőröm állapotán. Rendszeres, napi kétszeri használata mozgással, megfelelő étkezéssel kombinálva hatásos lehet, nyilván egyéni mindenki reakciója a krémre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

Barby831

2018. június 20.

nekem ez a kedvenc narancsbor elleni kremem. nyar elott szoktam megvenni. sportolassal kombinalva nalam hatasos. az illata nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Dolorez

2018. május 8.

hát ezt nem veszem újra,elkenegettem egy flakonnal,de igazából minimális feszesítést tapasztaltam,narancsbőrrel nem tud mit kezdeni..pedig én sportolok és diétázok mellette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 8.

Chill

2018. május 5.

Kb negyedik éve veszem újra, minden tavasszal (némi mozgás és étkezésre odafigyelés mellett) 2 tubust elhasználok és volt-nincs narancsbőr. Reggelente hideg-meleg váltott zuhany után, körkörös masszírozó mozdulatokkal bekenem a combjaim és tényleg látványos az eredmény a 2 tubus után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

Juditka84

2017. június 21.

Nem tudom mi ez a sok negatív vélemény rajtam már 2nap múlva látszott a különbség. Nagyon sokat halvanyodott a narancsböröm. És sokkal feszesebb lett a bőröm ott. Most 5napja kenem az érintett testrészt és egyre halvanyul a narancsbőr, nyilván nem fog eltűnni teljesen de nekem egy nagyon bevált termék ez! 5* adok neki mert amit ígér azt tartja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Glyceryl Glucoside, Butylene Glycol, Dimethiconol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.