Nivea

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2017. szeptember 18.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Bőröd a megterhelés miatt elfárad? Megjelentek az első ráncok arcodon? Töltsd fel energiával bőrödet! Szerezd vissza bőröd rugalmasságát és üdeségét antioxidánsokkal. A Q10 koenzim és a C-vitamin táplálja és energiával tölti fel a bőrt. Az UVA/UVB-szűrőt tartalmazó összetétel védi a bőrt a napsugarak okozta ráncok kialakulásától."

• Táplálja a bőrt és csökkenti a fáradtság jeleit
  • Q10 koenzimet és C-vitamint tartalmaz
  • Segít felvenni a harcot a napsugárzás miatti bőröregedéssel szemben
  • Élénkíti és intenzíven hidratálja a bőrt
  • Üdévé és energiával telivé varázsolja a bőrt

madann

2020. január 26.

Szeretem. Már a 2. dobozt használom. Imádom az illatát, azt hogy van benne SPF és tavasszal/nyáron szinte mindennap fent van. Kicsit zsírosít, de én nem bánom, mert 1-2 esetet kivéve én nem sminkalapnak használom. Illetve legtöbbször csak aakkor viszem fel, ha itthon ülös időm van (vizsgaidőszak, hétvége, szünet). De ez a zsírosság is megszünik, hogyha megtisztitott arca viszi fel az ember lánya.
Friss, üdeséget ad az arcnak hossző távon és a finom ráncokkal is teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Arezu

2019. november 17.

Kellemes érzetet ad az arcnak, jó illata van. Teszi a dolgát. Hatalmas "úristen gyönyörű lett az arcom" élményt nem adott, de nekem nem csíp, nem ragad, nem zsírosít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

KlaudiaZs

2019. augusztus 19.

Az éjszakai krém nekem annyira bevált, hogy meg kellett vegyem a nappalit is, és imádom. Tavasz óta használom, most fog elfogyni a tégely, de újraveszem, ez biztos. A bőröm kombinált, T zóna zsíros (nyáron extrán), egyébként normál máshol. Néha van pattanásom/komedóm, főleg hormonális, de ritka, az utánuk maradt foltok is hamar eltűnnek, és ebben ez a nappali C vitaminos krém is szerepet játszik. Amit az éjszakai krém éjszaka megadott, azt adja nekem ez a nappali is: hidratálás, friss, üde bőr, és ha épp van pattanás vagy valami pirosság, azt megnyugtatja/eltünteti. Nekem egész jól beszívódik, utána megy rá a mattító fényvédőm, és után vagy alapozok vagy nem, de sosem volt problémám még a legnagyobb hőségben sem, nem zsírosította a bőröm, nem kellett többet púderezni vagy ilyesmi. Részemről 5 csillag, nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

MissKB

2019. július 6.

Sajnos nekem is ragad, nem szívódik be igazán és zsíros réteget hagy a bőrömön és az illatát sem szeretem. Amíg nem volt meleg még csak-csak elment, de nyáron már nem tudom használni, gyakorlatilag azonnal átfényesedik az arcom. Majd még télen visszatérek hozzá, mert egyébként kellően hidratált, de ennyi pénzért sokkal jobb arckrémet is lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

ancsoo

2019. március 27.

Alapvetően elégedett vagyok a krémmel, viszont mindennapos használatra az én bőrömnek sok. Olykor szárad és kipirosodik tőle az arcom, viszont ha éjszakára kenem fel, akkor tökéletes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Skylin

2019. január 9.

Hetente csak egyszer-kétszer tudom hasznàlni, mert pici piros kiütéseim lesznek tőle, ha minden nap felkenem. Viszont így nagyon jó a bőrömnek. Üdítő hatàsa van. Érdekes, hogy zsíros àllagúnak tűnik, de ha felkentem sitty-sutty beszívódik. Jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Andi888

2019. január 3.

Nagyon félve vettem meg, mondván nem fog beszívódni s bőrömbe és fényleni fog az arcom. A legnagyobb meglepetésemre tökéletesen beszívja a bőröm és nagyon kellemes a használata. Ráncmegelőzésként és alap fényvédelemként használom, nincsenek még ráncaim, de megelőzésre tökéletes., Jó ez a Q10 termékcsalád, bár lehetne picit olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Kitts

2018. október 25.

Én nagyon szeretem a Nivea termékeket, de ez nekem most nem jött be. Egy hét után úgy sejtem, hogy tőle pattogott ki az arcom teljesen indokolatlan helyeken. Azóta nem merek vele kísérletezni sem... (Egyébként állagra, illatra, zsírosságra nem lett volna vele semmilyen problémám.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Zsolt8912

2018. május 27.

Számomra is ideális a termék, mert zsíros bőrre egy ici-pici elég belőle és még akkor sem hagy zsíros érzetet. Illatát nagyon megszerettem és a hatása sem utolsó. A nagyon apró kis vonalakat eltüntette és ha szem alá kenek belőle egy picit, percek után szebb és bársonyosabb a bőröm, pattanások meg nem jönnek elő :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

pvviki

2018. április 16.

Éjszakai krémnek használom, mert ragad, zsíros érzetet hagy a bőrön. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.