Nivea

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eniko04, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"A fáradtság jelei gyakran megjelennek a szemkörnyéki finom bőrön is. Óvd meg a fáradtságtól és a ráncok kialakulásától! Töltsd fel új energiával antioxidánsok segítségével. A tiszta C-vitaminnal kombinált Q10 koenzim táplálja az érzékeny bőrt, csökkenti a fáradtság jeleit és segít csökkenteni a finom ráncok kialakulását a szem környékén."

• Segít csökkenteni az apró ráncok kialakulását a szem körül
  • Könnyű parfümmentes összetétele gyorsan beszívódik
  • Csökkenti a fáradtság jeleit és üdévé varázsolja a bőrt

A tiszta C-vitamin magas hatékonyságú antioxidáns, a levegő hatására oxidálódhat és elszíneződést okozhat a zárókupakon. A termék minőségét ez nem befolyásolja. A krémet minőségi alumínium tubus védi. Minden használat után szükséges kitisztítani az applikátort.

Fruzsonna

2019. november 28.

Keveset halványít frissít és hidratál egésznap szeretem de a nagyon karikás és élettelen kipihenésről nemhallott szememhez kevés. Szerintem az ára sem baráti viszont nagyon nagyon lassan fogy. Igen akkor is jön a krém belole ha nem kellene valamint nem irritálja az amugy érzékeny szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 28.

KlaudiaZs

2019. augusztus 19.

A Nivea C vitaminos családja nekem nagyon bevált, így megvettem ezt is, és ha nem is művelt csodát, de eddigi legjobb szemkörnyékápolóm. Alapvetően genetikailag vékony a szemem körül a bőr, csontos, beesett is, ez van, de mégis próbálnék javítani rajta (ha rosszul vagy keveset alszok, akkor főleg csúnyább a helyzet). Ez a kence ugyan nem igazán halványít sokat, de egy keveset igen, kicsit hidratál, puffadtságon segít, ha kell. Éjszakára használom (mikor el nem felejtem), és mindig szebb, kipihentebb olyankor reggelre a szemkörnyérnyékem. Negatívum, hogy néha irritálja a szemem, de nagyon ritkán (mondjuk nekem majdnem minden szemkörnyékápoló irritálja valamilyen szinten), még így is megéri, mert eddig semmi nem ért el még ilyen kicsi hatást se rajtam, pedig rengeteggel próbálkoztam már. Sokáig elég lesz, de újravenném, ez biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Drazsi

2019. május 8.

A szemem alatti sötet karikák miatt vettem meg. Jó félévre elegendő volt a tubus, napi 2-szeri használattal. Nekem a csomagolása kifejezetten tetszik, mert nem kell belenyúlkálni. Könnyen adagolható.
Szebb lett a szemkörnyékem. Nem olyan nyúzott mint általában ( pedig elég keveset alszom ) . Simàbb, nem “gyűrött” és világosabb is lett. A karikákon látványosan segített.
Most vettem egy clinique-t akcióban, ami szintén ezt a problémát célozza meg. Ha elfogy visszatérek a niveához, mert szerintem nagyon hasonló az eredmény ( talán a nivea jobban hidratál ) de leginkább a kiszerelése miatt. Ez sokkal praktikusabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Martu0508

2019. február 21.

Mostanában elèg fáradtnak nèz ki a szemem, ìgy emellett a szemkörnyèkápolò mellett döntöttem. A tubusa szörnyű, akkor is jön belőle amikor nem akarom. Maga a krèm viszonylag laza, hidratál, viszont a fáradt kinèzettel nem csinált semmit. Elhasználom nappalra, mert könnyen beszìvòdik, nem irritálja a szemem, de nem hiszem, hogy ùjraveszem.
Update: a tubust majdnem teljesen elhasználtam, ès most kezdte irritálni a szemem. Instant kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

Dumitutoj

2019. február 21.

Egy krémnek megfelel, de csodát nem tesz.
Én kifejezetten szeretm benne, hogy olyan szűk a kupakján a nyílás, nagyon szépen lehet adagolni minimális mennyiséget is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 21.

Egy krémnek megfelel, de csodát nem tesz.

jucimuci

2018. december 30.

Egészen jó kis krém lenne ez ha nem lenne ilyen borzasztó a fém csomagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 30.

Egészen jó kis krém lenne ez ha nem lenne ilyen borzasztó a fém csomagolás.

danyadi77

2018. október 10.

Könnyű, könnyen beszívódik, nem zsíros, nem hagy zsíros érzetet maga után. De nem oszt, nem szoroz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 10.

Nika91

2018. szeptember 22.

Először a C vitamin nélküli változattal próbálkoztam, ami nem hozott nagy sikert, úgyhogy ettől sem vártam csodát. DE! pozitívan csalódtam. Sokkal nehezebb krém, mint a vitamin nélküli, mégsem folyik le az arcomról melegben sem, hamar beszívódik és a reggeli felkenés után, gyorsan rendbe teszi a fáradt szemeim. Hogy a ráncokkal megküzd-e azt nem tudom, megelőzni szeretném őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

kocosfox

2018. szeptember 6.

Találni rajta kívül sokkal olcsóbb és hatékonyabb szemkörnyékápolót. Ő nem igazán csinált semmit, így elajándékozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

dandy93

2018. szeptember 3.

Első szemkörnyékápolóm. Lassan egy hónapja reggel és este is használom, eddig még nem sok különbséget látok. Szerencsére nem irritál, valamennyire talán hidratál is, de nem nyűgözött le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ubiquinone, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak