Nivea

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vicuska918, Módosítva: 2020. május 28.

Bőrprobléma:   Bőröregedés

Természetes és tökéletes kinézet minden szituációban, a Q10 koenzimmel gazdagított világos-közepes tónusú szivacsos alapozóval, SPF15 fényvédő faktorral, minden helyzetre. Egyenletessé teszi a bőr tónusát és elhalványítja a pórusokat. Könnyedén elfedi a bőrhibákat: a pattanásokat, a bőrpírt és Q10 koenzim tartalma révén segíthet csökkenteni a ráncokat és az öregedés jeleit.

2 árnyalatban kapható

Remi

2020. május 31.

Ennél rosszabb alapozóm még nem volt. A legvílágosabb szin is sötét, de ez mellett még elmennék, hisz kellemes napsütötte smink még jól is jön nyáron. Könnyen felvihető az arcra, ez a rész tökéletesen egyezik a reklámban meghirdetettekkel. DE... úgy csillog tőle a bőr mintha disznózsírral kentem volna be és ezen a púder azért csak picit segít. Botrányosan túlárazott is a mennyiség és összetételhez képest. A telefonom gyalázat lesz tőle, semmi tapadóhatás. Vagyis de, amihez hozzáér, azt összekeni. SPF 15 kevés, tehát alá kell dolgozni. A bőr fantasztikusan puha tőle viszont, de akinek egyenetlen a bőrfelszíne mint nekem annak még ez a pozitív hatás se vigasztaló. Igaz, hogy lefedi a tónuskülönbségeket , de a textúrát a fényességgel kihangsúlyozza. Mindent összevetve botrányosra sikeredett ez a kísérletem a Nivea alapozóval. Szó szerint kidobtam 7000 forintot az ablakon és egy teljesen használhatatlan termék maradt a nyakamon. Igazából senkinek nem ajánlom. Olcsóbban is kapható itthon is cushion alapozó a Misshatól stb... Huh de melléfogtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

CeCeDrake

2020. május 30.

A világosabb árnyalat elég sárgás, úgyhogy jött haza. Győzött a kíváncsiság. Elvertem már sokkal többet is ezekre a játékaimra...
A fényvédelem kevés! Kell alá fényvédő, meg valami hidratáló szérum, önmagában nem jó, de primer mindenképp szükséges szerintem.
Amit a leírás ígér, azt nem lehet komolyan venni. Nem fog ránctalanítani, pórusokat halványítani.
A márkán belül pl. a Nivea BB krémnél 1000x komfortosabb. Jó a finishe és a BB krémnél egy picit tovább tartja a színét, kevésbé oxidálódik.
Összességében nem rossz, drogériás termékek között kifejezetten jó. Használgatom, ha már megvettem. Gyorsan el fog fogyni, de nem bánom annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

zsuzsoka0925

2020. május 21.

Kísérletező kedvemben voltam, így megvettem a világosabb árnyalatot. Sárgás tónusú, és még a világosabb is elég sötét. Kb. MAC Studio fix fluid NC30-hoz vagy Face&Body C3-C5-höz hasonlónak saccolom az árnyalatot. Tudom, hogy ez szubjektív fogalom, de aki világos bőrűnek vallja magát, annak egyáltalán nem ajánlom. Viszont a finishe nekem nagyon tetszik, az illata kalsszikus Nivea illat, a fedése szerintem elég jó (L'oreal True matchnél magasabb, Estée Lauder Double Wearnél alacsonyabb). Összességében azt mondom, hogy ha passzol a szín, szerintem ez egy szuper alapozó. Kár, hogy csak 2 szín elérhető és hogy nincs kint teszter (DM-ben legalábbis). Ahhoz azért elég drága, hogy az ember csak úgy saccra megvegye...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

darcy

2020. május 21.

Valamiért jó ötletnek tűnt megvenni, de nem volt az. A világosabb árnyalat is sötét a bőrömhöz, ráadásul van egy narancsos beütése Fedése nem igazán van. A kisebb bőrhibák is átütnek rajta, a többitől ne is beszéljünk.
Reméltem, hogy idővel kicsit idomul a bőrszínemhez, de ez sajnos nem történt meg. Részemről pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 21.

Antioxidánsok: Ubiquinone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.