Best of Beauty 2019

Nivea

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. április 6.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segít csökkenteni a fáradtság és a szem puffadtságának jeleit. Elősegíti a ráncok kialakulása elleni védekezést.

Kiszerelés: 10 ml

Drazsi

2018. november 6.

Akciósan vásároltam. Gondoltam egy próbát megér mert a kevés alvás meglàtszik a szemem alatt 😃 Jó érzés ahogy a hideg fémmel felviszi az ember az egyébként nagyon jó illatú kis krémet. Igazi reggeli kis kényeztetés, de kb ennyi. Nekem nem használt semmit. A bőröm is alig akarta beszívni. Elkenegetem, de többet nem veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Deepy

2018. február 10.

Régóta használom, szeretem a golyós kiszerelést, nagyon megkönnyíti a használatát. Nekem sohasem csípte a szememet. Jól hidratál és a duzzanatot is lehúzza. Kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

lilladarai

2017. december 10.

Részletes véleményt nem tudok róla írni, mert annyira elviselhetetlenül csípi a szememet , hogy kb. azonnal le kell mosnom. Adtam neki pár esélyt, de az eredmény mindig ugyan az: borzalmas. A sima tubusos Nivea Q10-es szemkrémet pedig imádom, azt hittem, ez a golyócska miatt még jobb lesz. Hatalmas csalódás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

brigitta112

2017. november 21.

Akciósan vásároltam de sajnos csípi a szemkörnyékemet, pedig nem vagyok érzékeny bőrű. Próbálgatom még kicsit, de ha továbbra is csíp akkor vagy máshová kenegetem el vagy kuka. Kár érte.

Update: Azt vettem észre, ha nem közvetlenül arctisztítás után használom hanem később mikor már minden felszívódott akkor nem csípi a szemkörnyéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

sztimi

2017. november 12.

Nagyon tetszett a kiszerelés és korábban már volt sima niveás szemkörnyékápolóm, amit nagyon szerettem, de valahogy ebben nem az van. Egyáltalán nem hidratál, a sötét katikáimon sem segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Illa

2017. október 11.

Akciósan vettem, szerencsére. Így nem olyan veszteség, hogy nekem gyakorlatilag semmit sem ér. Táskáim, szem alatti puffadásom nincs, így a ránctalanítás lenne a feladata. Arra azonban alkalmatlan. Teljesen átlátszó folyadék jön ki belőle, ami szerintem semmit nem csinál a szemkörnyékkel. Annyi az előnye, hogy nem irritál. Szerintem pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 11.

kecskesszuszu17

2017. február 12.

Volt már hasonló kiszerelésű szemkörnyékápolóm, és miután az elfogyott, gondoltam kipróbálom ezt, és egy Glamour-napok alkalmával be is szereztem. Az az igazság, hogy ez csalódás volt, a márkától kicsit többet vártam, és amúgy a Q10-es termékcsaládtól is (mert a testápoló ebből nagyszerű), és most félig elhasználtam el is dobtam, mivel időközben lejárt a 10 hónapos szavatossága, és még annyit sem csinált, mint eddig.
A fémgolyó nekem egyáltalán nem hűlt le elég hidegre sokszor, hogy felfrissítse a szem alatti területet, és számomra nem is igazán hidratálta a szemkörnyéket, amit egy szemkörnyékápolótól elvárnék. A teljes árát biztosan nem adnám ki, hogy legyen még egy ilyenem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

AkInImOd

2017. február 1.

Az én lila karikáimat nem szünteti meg teljesen, viszont látványosan segíti a szemkörnyékem felfrissülését és lágyítja a lila színt, amit viszont már kényelmesen el tudok fedni korrektorral. Reggelente kicsit éberebbnek is érzem a szemem körüli részt a használata után, bár ez lehet a hideg fémgolyó miatt van. Nem rossz, egy jó ideig elegendő is lesz ez a mennyiség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

dia0201

2017. január 13.

Kicsit csíp a szemem körül és a reggeli kis szem körüli puffadáson sem segít....biztos nem venném meg mégegyszer

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

nagyheni92

2016. december 24.

Háth, még szerencse, hogy fél áron vettem mert azért ár érték arányban nem éri meg a pénzét! Szerintem leginkább a hűsítő golyó az ami segít anreggeli fáradságot eltüntetni. Érdekes, hogy télleg nagyon hideg a golyó! Az hogy az a benne levő krém bármit is segítene...na abban már nem vagyok annyira biztos. Újra venni nem fogom, az biztos. Inkább már fogok kipróbálni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 24.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Természetes aminosav származék. A melanin termelést csökkentő hatása van (helyesebben a melanint termelő sejtek tyrosinase aktivitását blokkoló), így pigmentfoltok elleni, bőrvilágosító, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő termékek gyakori összetevője. További info: http://www.buyderm.com/ingredients/1Methylhydantoine2Imide.asp

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).