Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. július 11.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrfeszesítő testápoló Q10 és C-vitamin antioxidánsokkal gazdaítva. A továbbfejlesztett formula észrevehetően feszesebbé és rugalmasabbá varázsolja a bőrt akár 10 nap alatt. A tápláló testápoló inteníven hidratálja a bőrt 48 órán át.

Bumbuli

2021. február 28.

Kb 3 hete használom minden este és nekem nagyon bevált.Sokkal puhább a bőröm és feszesebb.Imádom az illatát is.Nálam újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 28.

ranett

2020. október 26.

Az egyetlen feszesítő testápoló eddig, aminek éreztem a hatását. Az illatát is nagyon szeretem. Szerencsére nincs benne parabén, így tökéletes. :) Joy napokon szoktam megvenni kuponnal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Makk Zsuzsó

2019. augusztus 17.

Mikor lecserélték a sima Q10-est erre a C-vitaminosra, ráadásul megláttam az inciben az alkoholt, nagyon elszontyolodtam, mert ez volt az egyik kedvenc testápolóm, imádtam az állagát, illatát, hatását. Aztán csak megvettem és szinte semmi változást nem tapasztalok a régi verzióhoz képest. Ugyanaz a könnyed állag, szerencsére az alkohol szaga nem érződik, nem is szárít, hamar beszívódik, selymes és hidtarált lesz tőle a bőröm. Mintha kicsit ruganyosabb is, de ezt betudom a hidratáltságnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak