Nivea

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. július 11.

Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrfeszesítő testápoló Q10 és C-vitamin antioxidánsokkal gazdaítva. A továbbfejlesztett formula észrevehetően feszesebbé és rugalmasabbá varázsolja a bőrt akár 10 nap alatt. A tápláló testápoló inteníven hidratálja a bőrt 48 órán át.

borella83

2022. július 27.

Ritkán vásárolok illatanyagot tartalmazó terméket, de ennek nem tudtam ellenállni. Kicsit ragacsos felkenés után, de pár perc után beszívódik. A bőröm pedig selymes, puha tapintású, tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 27.

Jelizz

2022. június 5.

Kellemes az illata enyhe narancsos. Hamar be szivodik viszont kicsit ragados leszek tole. Talan egy nagyon kicsit feszesitett mikor hasznaltam. Nem vennem ujra ,nem hidratalt elegge es nem feszesitett kelloen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 5.

Mantra

2021. december 8.

Nem vagyok egy nagy testápoló fan, de ez jó. Kellemes az illata, olyan Niveás... Jó az állaga, könnyen kenhető, gyorsan beszívódik. Kellemes érzete van utána a bőrömnek. Napi használatra tökéletes. Hosszú távon remélem javítja a bőrképemet is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 8.

mankaa

2021. július 11.

Szuper testápoló, tényleg hozza, amit ígér. Külön pozitívuma a pumpás kiszerelés. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 11.

Dorcsi12

2021. április 8.

A legjobb testápoló, amit valaha próbáltam. Nagyon hamar látható a hatása. A bőröm nagyon puha és feszesebb is lett. Az illata meg isteni és hosszantart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Bumbuli

2021. február 28.

Kb 3 hete használom minden este és nekem nagyon bevált.Sokkal puhább a bőröm és feszesebb.Imádom az illatát is.Nálam újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 28.

ranett

2020. október 26.

Az egyetlen feszesítő testápoló eddig, aminek éreztem a hatását. Az illatát is nagyon szeretem. Szerencsére nincs benne parabén, így tökéletes. :) Joy napokon szoktam megvenni kuponnal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Makk Zsuzsó

2019. augusztus 17.

Mikor lecserélték a sima Q10-est erre a C-vitaminosra, ráadásul megláttam az inciben az alkoholt, nagyon elszontyolodtam, mert ez volt az egyik kedvenc testápolóm, imádtam az állagát, illatát, hatását. Aztán csak megvettem és szinte semmi változást nem tapasztalok a régi verzióhoz képest. Ugyanaz a könnyed állag, szerencsére az alkohol szaga nem érződik, nem is szárít, hamar beszívódik, selymes és hidtarált lesz tőle a bőröm. Mintha kicsit ruganyosabb is, de ezt betudom a hidratáltságnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Sodium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.