Nivea

Ár:   990 Ft és 1599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Ár:   990 Ft és 1599 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 400 ml
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Dexpanthenol tartalmú formulája révén akár 72 órán keresztül hidratálja és megnyugtatja az igénybe vett, nagyon száraz és húzódó bőrt is. Bőrgyógyászok által kifejlesztett összetételével erősíti a bőr védőrétegét, segít a kiszáradás elleni védekezésben. Rendszeres használatával puha, hidratált bőrt eredményez.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mimi21

2020. augusztus 4.

Száraz és ekcémára hajlamos a bőröm. Amikor éppen nem nagyon vészes az ekcémám (gyulladt bőrre nem ajánlom, kicsit csípi, de hát mi nem), akkor csodákra képes, a száraz hámsejteket pár órán belül lehámlasztja és bársonyosan puha bőrt hagy maga mögött. A 72h-s táplálás elég erős, én napi kétszer használom és nagyon gyorsan regenerálja a száraz foltos bőrömet, egyöntetűvé teszi. Nem sűrű, könnyen beszívja magát és még az illata is kellemes. Kicsit azért drágább egy sima testápolónál, de tudja amit kell. (Németországban jóval olcsóbb ugyanez a termék.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

dalmacsek

2020. június 16.

Bár hidratálja a száraz bőröm, a 72 órás hatást kicsit túlzásnak érzem. Nagyon nehezen szívódik be és (számomra) kellemetlen, olajos réteget hagy maga után, nálam biztos, hogy nem lesz kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

evipapp1990

2020. május 21.

Nagyon száraz a bőröm a sok szolizástól. Teljesen jó hidratál, nem lesz száraz a bőröm tőle. Sok testápolóval azt tapasztaltam, hogy jobban szárítja a bőrt, mint hidratálja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

kisszandi

2020. április 23.

Nagyon száraz bőröm, így úgy gondoltam hogy kipróbálom főleg amiatt hogy "72h védelmet" ígér. Alig vártam, hogy elfogyjon. Nagyon híg, a bőröm alig bírta felszívni, zsíros érzetet hagyott. Továbbá kizárt, hogy 72h hidratáljon, legalábbis az én esetemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

dalmycha

2020. február 23.

Az extra száraz bőrömre ez a legjobb megoldás. Igaz nagyon lassan szívódik fel, de csodát tesz.
A bőröm annyira száraz, hogy gyakran már véresre kaparom (egy ideig lusta vagyok testápolót használni és akkor jelentkezik a probléma) és ezzel a krémmel nagyon gyorsan javítja a problémámat. :)

5 csillag megy neki

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

5 csillag megy neki

Gina1978

2020. február 20.

Lányom keze télen borzalmasan néz ki. A száraz bőre berepedezik, folyton vérzik, varas, gyulladt, mozdulatra is fájdalmas. Évek óta szenved tőle. Ezer féle csodaszerrel próbálkoztunk a bőrgyógyász tanácsait követve, bújtam a netet, kipróbáltunk mindent, ami pici reményt is adott a gyógyulásra. Semmi nem segített. Végül kimondta az orvos, amit nem akartam hallani, nem maradt más hátra, szteroidos krém kell. Kb. ekkor vettem magamnak ezt a testápolót, természetesen ezt is kipróbáltuk lányom kezén. Ha nem magam látom, nem hiszem el az eredményt. Két nap alatt megszűnt a szárazság, a varak leesése óta puha, hidratált a bőre. Minden éjszaka használjuk, pamut kesztyűvel. 10 csillagos CSODASZER! A szteroidos krémet így ki sem kellett próbálnunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 20.

blurryface

2019. november 24.

Féltem a márkától, mert azt hittem túl zsíros lesz, de nem. Ez a krém ahogy van tökéletes és az illata meg valami csodálatos, édeskés. <3 Mondjuk az adagolója nem valami praktikus, de elviselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

hgdsk

2019. július 25.

Az előző lakhelyemen nagyon kemény volt a víz, ami szörnyen kiszárította a bőröm. Több típusú testápolót kipróbáltam, de végül ez volt az a testápoló, ami segített is, gyorsan beszívódik és nagyon jól hidratál. Pár nap alatt rendbe hozta a bőröm és rendszeres használat mellett a probléma is megszűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

balankaa01

2019. június 11.

Véraláfutásosra vakartam a lábaim, annyira száraz volt a bőröm, és semmi nem segített rajta, ennek is kellett nagyjából egy hét rendszeres használat, de azóta is rendben vagyok, pedig most már csak alkalmanként kenem, pláne ebben a kánikulában. Kellemes illata van egyébként, jó testápoló, de nagyon remélem, hogy nem lesz rá többet szükségem. 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Smelissza99

2019. március 5.

Ez egy nehezebb textúrájú krém, így jól hidratálja a kiszáradt bőrt. Alig 1-2 nap alatt újra szép a bőröm. Nagyon meg vagyok vele elégedve és sokáig elég. Újra fogom vásárolni. Teszi amit ígér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak