Nivea

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 30.

Kategória:   Kézkrémek

Megnyugtatja és hidratálja a bőrt, illetve a dexpanthenol formula egész napos védelmet nyújt a szárazsággal szemben.

Jelizz

2019. november 3.

kellemes az illata es jo a kiszerelese, hidratal is viszont orankent ujra be kell kennem a kezem ugy hogy igy osszel/telen ez keves.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

Marcsika0720

2019. október 31.

Ahogy beköszönt az ősz eszméletlen szárazak lesznek a kezeim, de olyan szinten, hogy véresre repedeznek. Minden évben keresem a legjobb kézkrémet ami képes akár egy éjszaka alatt rendbehozni a repedezett kezeimet. Na mármost van egy avonos sheavajas krém az brutál jó viszont az csak estére tudom használni mert nagyon zsíros vastag krém. Ez is egy testesebb, zsírosabb krém de ez jóval hamarabb beszívódik és ezt akár napközben is szívesen felkenem. Tetszik az illata tipik nivea de nagyon kellemes. Puha kezeket tud varázsolni ez biztos. Olyan is volt hogy estére bekentem a kezem először az avonos sheás krémmel utána ezzel na akkor aztán tényleg egy éjszaka alatt rendbejöttek a kezeim. Tudom ajánlani jó szívvel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Vicuska918

2019. május 3.

Szépen rendbe teszi az ekcémás kezemet, gyorsan beszívódik, kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Szépen rendbe teszi az ekcémás kezemet, gyorsan beszívódik, kellemes az illata.

sumire0

2019. január 14.

Extraszáraz repedezett bőröm van. Ezt rákentem és egyből felhólyagosodott a kezem és fájt is kicsit. Nem tudom mi van benne de elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Wilfur

2019. január 8.

Akkor vettem meg amikor piros, száraz,kirepedezett volt a kezem. Első használatra a piros területen csípett, de pár rákenés után jobb lett, pár nap alatt rendbe tette a kezem. Tőlem 4 csillagot kap az elsőre csípő érzés miatt, de azon kívül megéri megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

candus

2018. november 9.

Akkor jövök én, aki lerontja az átlagot. Ekcemas, extra száraz kezem van, elég gyakran ki is repedezik a bőröm. Ez a krém kb olyan, mint halottnak a csók. Ideig-óráig jobb a bor, miután be lett kenve vele a kéz, de hosszútávú hatása nincsen. Sot, elegge szárit is. Csalódás volt; szerencse, hogy csak kaptam és nem én vettem, de így is egy év volt, mire sikerült elhasznalnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

kisadri

2018. szeptember 12.

Tetszik, szeretem, jól hidratál. Egyetlen pici hibája így nyáron, hogy kicsit ragacsos marad utána a kezem. De ez nem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

lisafuredi

Korcsoport: >54
2018. április 1.

Nagyon sebes és kirepedezett a kézfejem minden télen . Az átlagos kézkrémek ezen semmit sem segítenek , kész gyötrelem már tél vége felé . Múlt héten szabályosan fájt már a kezem . Megláttam ezt a Sparban , miközben valami csodáért imádkoztam ... és megtaláltam . Három nap kellett mindössze , de már az első felvitelkor éreztem hogy ez nagyon nem az átlag Nivea . Gazdag , mélyen hidratáló krém , emellett gyorsan beszívódik ! Az illata kellemes , semleges . Akinek már nagyon " kész " a keze , annak mindenképp csak ajánlani tudom ! Nem bántam meg és a hasonló tudású gyógyszertári krémekhez képest nem is olyan drága . Biztos hogy újraveszem , " megmentette " a kezemet . Csillagos ötös ! :-))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 1.

nusysan

2018. március 27.

Nagyon kellemes az illata, hatékonyan hidratál, pluszban nekem tetszik a csomagolása. Már idegesít ahogy a sima nyomós kézkrémek végére érve alig bírom kiimádkozni a cuccot, ezért is tetszett meg ez a krém. Hogy ennek a végére érve milyen lesz, arról majd még írok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

anyyyca

2018. február 28.

Az illata mennyei, gyorsan beszívódik, puha és selymes lesz tőle a kezem. Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol