Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csillagvirág, Módosítva: 2011. szeptember 8.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Gazdag, tápláló testápoló a száraz bőr számára.

Kiszerelés: 400 ml

Moni86

2018. május 26.

Illatát szeretem. De nem szívódik be. Zsíros érzést hagy maga után. Ez főleg nyáron kellemetlen. Konkrétan leolvad rólam a testápoló. Nem szerettem. Nem hidratált. A lábam száraz maradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Vyvcsyke

2016. január 14.

Az illatát nagyon szeretem, viszont egy nagy bajom van vele, hogy nem szívódik be! Ezért inkább én éjszakára szoktam használni. Nyáron jártam úgy vele, hogy reggel fürdés után bekentem vele a lábam, majd nyár révén rövidnadrágban indultam el otthonról. Emlékeszem kicsit szeles idő volt, így szállingózott a por a földről. Sétálgattam, sétálgattam, jó idő eltelt mire lenéztem a lábamra, de az tiszta kosz volt! Az összes port/piszkot hozzám ragasztotta a testápoló, csak úgy söpörtem le magamról a ragacsos koszt.. Ekkor fogadtam meg, hogy ezt soha többet nappalra nem használom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Joaninha

2015. december 11.

Az igazi klasszikus. Én nagyon szeretem az illatát. Szerintem rendkívül jól hidratál és egésznap érzem ezt a finom, tiszta Nivea illatot magamon. Egyedüli problémám vele, hogy nagyon zsíros, olajos érzetet hagy maga után, nehezen issza be a bőröm, illetve ha egy kicsit is sérült a hámréteg, akkor nagyon csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

spavanilly

2015. november 13.

Orig Nivea illat, jól tápláló, kicsit zsíros érzetet adó krém. Nagyon szeretem, szerintem a száraz bőrűek egyik alapdarabja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 13.

sunbazsi

2015. január 13.

Nagyon szeretem, igaz, hogy nehezen szívódik be, de hatásilag tökéletes.
Az illatát pedig egyenesen imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 13.

Nagyon szeretem, igaz, hogy nehezen szívódik be, de hatásilag tökéletes.
Az illatát pedig egyenesen imádom!!!

Christy

2014. december 17.

Ez a testápoló mindig van itthon. Sűrű az állaga, de könnyen kenhető. Az illatát imádom. Szerintem nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 17.

rb09

2014. szeptember 2.

Ez a mandulaolajos, ugye? Most kicsit más már a flakonja... Na visszatérve a testápolóhoz, a legjobb, amivel valaha találkoztam, ha elfogy, újból ilyet fogok venni. Sűrű állaga van, de szét lehet kenni, beszívódik hamar, jó az illata, én este használom lefekvés előtt és még reggel is érezni ezt a kellemes illatot a bőrömön. Nem ragacsos, a bőröm nagyon puha lesz utána, nem szükséges minden nap használni. Hidegebb időre, télre a legjobb választás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

monika.t

2014. július 14.

Nagyon jó! Tipikus Nivea illat. A száraz, hámló bőrt gyorsan helyrehozza. Beszívódik, nem hagy ragacsos felületet és nem keni össze a ruhát sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 14.

rekus15

2014. július 13.

Az egyik legjobb testápoló, jól hidratál, az illatát is szeretem... csak az összetevői lehetnének jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

Виктория

2014. május 4.

Még Karácsonyra kaptam kis kiszerelésben (250ml). Ritkán testápolózok, maximum ha nagyon száraz a bőröm zuhanyzás után. Erre a célra pont megfelel. Az illatát nagyon szeretem, klasszikus Nivea

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside