Nivea

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tdobos, Módosítva: 2017. május 18.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Testápoló a rózsa és az argánolaj érzéki keverékével

Felnyitás után körülölel a rózsa, a gyöngyvirág, a szegfű és az ilang-ilang könnyed illata. Ha becsukod a szemed, biztos megérzed a rózsás púder illatot és a fák aromáját, amelyek gyönyörűen kiegészítik a virágos alapillatot.

Az értékes argánolajat tartalmazó testápoló alaposan hidratálja a bőrödet. Ennek köszönhetően bársonyosan puha és ragyogó lesz 24 órán át. Ezen kívül gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros bőrérzetet maga után.

Audry1

2019. szeptember 10.

Még ajándékba kaptam, de egyből beleszerettem! Az illatát nagyon imádom és jót tesz a kifejezetten száraz bőrömnek is. Picit nekem várnom kell, mire teljesen beszívódik. Nekem egyedüli negatívumom, hogy nem elég tartós a hatása, de ennek ellenére szerintem jár neki az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

adelevagyok

2019. július 30.

Pár napja kaptam ezt a testápolót a születésnapom alkalmából.
Az illata nekem nagyon tetszik, engem teljesen púderes rózsára emlékeztet.
A hatása nekem megfelelő, puha, jó illatú, hidratált lett tőle a bőröm hosszú ideig.
A kiszerelése valóban praktikus, pumpás kiszerelésű. Az ára olyan 1200 Forint körül van, már egy ideje szemezgettem ezekkel a testápolókkal, csak megmondom az őszintét, sajnáltam rájuk ennyi pénzt, hiszen nem egy nagy kiszerelésű termékről van szó, de amennyiben ennek a hatása továbbra is ilyen jó lesz, be fogok szerezni más illatban is. Tesztelgetem még, de megelőlegezem neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

Pár napja kaptam ezt a testápolót a születésnapom alkalmából.
Az illata nekem nagyon tetszik, engem teljesen púderes rózsára emlékeztet.

ZemanTimi

2019. július 17.

Remek rózsa illat.Strand szezon alatt kiválóan teljesített.Jár az 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Remek rózsa illat.Strand szezon alatt kiválóan teljesített.Jár az 5 csillag.

Sandrine

2019. április 8.

Nekem ez egy átlagos testápoló, szinte ugyanolyan mint az összes drogériás, amit eddig használtam, semmi különlegeset nem nyújt. Puhava teszi a bőröm, de nem sokáig tart. De szerintem ettol függetlenül nem rossz kis testapolo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Babooca

2019. április 4.

2017. júniusában szereztem be, de még azóta se sikerült megszeretnem. Nem túl frissítő az illata, inkább rendkívül púderes, ódivatú. Egy csúszós, vízzel lemosható réteget hagy maga után, az ápoló hatása csak annak lehet jó, akinek alapvetően nem száraz a bőre. A pumpás kiszerelés hasznos. A Sensual változatok kedvencek lettek,azok hatására szereztem be ezt is, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Mariann1807

2019. január 14.

Jól hidratál, hamar beszívódik, kellemes illatú. Az árát kicsit sokallom a kiszereléshez képest, de mivel ritkán találok olyan testápolót, ami tényleg beválik , így biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Sziszikee58

2019. január 8.

Az illata nagyon jó, és tényleg beváltja az ígéretét. A pumpás kiszerelés nekem is jobban tetszik mint a sima.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

silence

2018. november 23.

Nagyon szeretem ezt a Nivea testápolót, többször újravásárolom és hiába vagyok kísérletezős fajta, mindig vissza-visszatérek hozzá.
Úgy tűnik ez az olajos testápoló tej az, amit az én bőröm legjobban szeret..... nagyon kellemes az állaga, könnyű szétoszlatni és iszonyatosan gyorsan felszívódik. Nem hagy maga után zsíros, vagy ragacsos érzetet, miután lekenem magam azonnal öltözhetek is, nem kell attól tartani, hogy összekeni a ruhát. Kiválóan és hosszan tartóan hidratálja a bőrömet, amit kevés testápolóról mondhatok el.
Csomagolása rendkívül praktikus, én szeretem ezeket a pumpás kiszereléseket, az illata is nagyon finom és tartós.
Csillagos 5-ös!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Csillagos 5-ös!!!

blackrose

2018. november 18.

Finom kellemes púderes illata van, amit imádok. A hidratáló hatása tènyleg nem olyan erős mint az eredeti Nivea testápolónak, de cserèbe ez gyorsabban be is szívódik ès nem hagy ragacsos èrzetet maga után. A pumpás kiszerelès szerintem is nagyon jó, de ezèrt az árèrt kicsit lehetne nagyobb is a mennyisèg. Ha újra is veszem az csak a kellemes illatának lesz köszönhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Bonjourbeauty

2018. augusztus 28.

Kellemes nőies illata, krémes állaga van mégis gyorsan beszívódik és remekül hidratál. Kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak