Nivea

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogirepcsin, Módosítva: 2020. április 29.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Sensitive éjszakai arckrém hidratálja az arcbőrt és segít csökkenteni az érzékeny bőr 3 fő tünetét: 1. pirosság, 2. feszülés, 3. szárazság.

Gazdag formulája édesgyökér kivonattal és szőlőmagolajjal megnyugtatja az irritált bőrt, láthatóan csökkenti a bőrpírt és intenzíven hidratál. Támogatja az arcbőr regenerációs folyamatát az éjszaka során.

dorqaap

2022. február 6.

Ausztriában kapható, tubusos kiszerelésben. Nekem nagyon bejött, kellemesen hidratált. Viszont nagyon gyorsan elfogyott, napi használat mellett kb. másfél hónap alatt. Újravenném a hatása miatt és mivel illatmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 6.

TheMadHatter

2019. november 20.

Nagyon óvatosan kell bánnom vele, mert ha olyan napja van, nem szereti beszívni a bőröm, és ragacsos érzetet hagy maga után. Ha nagyon keveset kenek az arcomra, akkor valamikor reggelre egész puha lesz, valamikor pedig így is száraz foltos, hiába teszek meg mindent, hogy ne járjak így. Már kevés van vissza a tégelyből, ezt még elhasználom, de inkább keresek valami más hidratálót, ami nem ennyire lutri a bőrömnek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Andrea456

2019. október 10.

A hűvösebb időben már éreztem, hogy az esti arctisztítás után a bőröm száraz, és mivel ezer éve volt már Nivea éjszakai krémem, így ezt választottam. Kevés is elég belőle, könnyen eloszlatható, bár egy picit lassan szívódik be, de reggel puha és nem feszülő bőrrel ébredek, úgyhogy elégedett vagyok vele. Szeretem, hogy tégelyes, mert miután kiürül, tárolóként használhatom (csatoknak, gomboknak, patentoknak tökéletes).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

bujdosokyra

2018. december 27.

Még csak párszor használtam, lefekvés előtt fél órával vékonyan felkentem és reggelre mindig pihepuha bőrrel keltem. Kicsit nehéz krém, tartottam tőle, hogy fénylő, zsíros bőrrel kelek, de mindet szépen beszívta a bőrőm. Az összetevőkkel nagyon elégedett vagyok, biztosan újraveszem. Zsíros bőrre nem ajánlanám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 27.

Pikvuo

2018. augusztus 14.

Kezdetben szerettem, de most már egyre kevésbé issza be a bőröm, pedig már több tégellyel elhasználtam belőle. De tetszik hogy semleges az illata. Az ára kedvező és szeretem a Nivea termékeket, ezért megkapja tőlem az 5öst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

vadaszokutambolkotrodj

2018. július 17.

Szerintem nagyon jó kis krém,szépen hidratál. Jó nehéz ,de nekem maradéktalanul beszippantja reggelre a bőröm. Kisimult,puha bőrrel ébredek. Nem okoz pattikat. Nem irritál,pedig elég kényes a bőröm. Szoktam más krémeket nézegetni,de mindig ennél maradok valamiért. Gondolom mert tudat alatt érzem,hogy ez kell nekem :D Télen leszek rá kíváncsi,hogy felveszi e a harcot a hidegallergiámmal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Vicus

2018. április 29.

Annyira nehéz krém, nem is szeretem felkenni az arcomra. Ragacsos, zsíros :/ Úgy érzem nem is tesz jót a bőrömnek, váltanom kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

heni95

2018. április 21.

A nappali változatával együtt vásároltam meg. Szép az incijük és fiatalon elég csak a hidratáló funkció, de a nappalit jobban szeretem mint ezt az éjszakait. Amikor télen jobban kiszáradt az arcom főleg az orrom-szám környékén, már nem sokat használt, így csak akkor szoktam használni ha az arcom nincs nagyon kiszáradva. Összességében olyan átlagosnak mondanám, többet várnék egy éjszakai hidratálótól, ezért adok csak 3 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

feherandie

2018. február 4.

Na ez az amire ha tehetném 6 csillagot is adnék! SOS kellett valami ami a bőrömet visszahozza a halálból, de tényleg egy bomló hullára hasonlítottam már leginkább, szerintem most telítődött az amúgyis vízhiányos bőröm a panel-fűtéssel. Semmi ami addig bevált nem tudta kellően hidratálni és csak egyre rosszabb lett. Épp rossmannba mentünk, kb fél órám volt segítségül hívni a krémmániát és eldönteni, hogy mibe ruházom be hóvégén a nem túl sok pénzem.. :DD Hálistennek emellett döntöttem és kb 4 nap esti használat után teljesen rendbehozta a bőrömet, sőt még szebb is mint valaha. Olyannak nem ajánlom akinek nem extra száraz a bőre mert annak valóban nehéz lehet, de számomra ez a tökéletes téli éjszakai krém, tovább nem is tudom ragozni, előttem már mindent elmondtak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

renike517

2018. január 23.

Sajnos a bőröm ezt se bírta!Pedig sensitive!:(
Kicsit elnehezíti az arcbőrt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Sajnos a bőröm ezt se bírta!Pedig sensitive!:(
Kicsit elnehezíti az arcbőrt!

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Glyceryl Glucoside
Vitaminok: Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.