Nivea

Ár:   890 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: viva885, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 25.

Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az intim területek érzékeny, irritált bőrére kifejlesztett mosakodógél gyengéden tisztít és nyugtat. Természetes kamilla kivonattal és panthenollal csillapítja a bőr irritációját és ápolja a bőrt. A gyengéd formula tejsavat tartalmaz, ami hozzájárul az intim területek optimális pH-értékének fenntartásához, így biztosítva az egész napos jó közérzetet.

• Bőrkímélő hatása bőrgyógyászok és nőgyógyászok által tesztelt
  • Megnyugtatja és ápolja az irritált bőrt
  • Jó közérzetet biztosít
  • Alkáliszappan-mentes
  • A hormonális változás időszakában is használható

micujs66

2019. október 3.

Nekem bevált ez a mosakodó, kellemes használni, még egyszer sem irritált, vagy hagyott kellemetlen érzést maga után. Már többször vásároltam, de vissza vissza térek hozzá, mert valóban kíméletesen tisztít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 3.

Emma91

2019. május 16.

Nagyon jó termék! Nyugtat és véd a kellemetlen szagoktól. Elengethetetlen egy nő számára egy jó intim mosakodó. Csak ajánlani tudom ezt a terméket. Kevés kell belőle jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

palmiii

2019. május 16.

Nagyon jó termék. Kellemes az illata, nem okoz irritációt. Már többször vettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Nagyon jó termék. Kellemes az illata, nem okoz irritációt. Már többször vettem.

Babooca

2019. április 4.

A kék társa mellett ez a 2. kedvencem. A zöld változatot teljesen letaszították a trónról. Szerintem ez és a kék is sokkal jobb annál. Szívesen újraveszem, ha lesz rá kedvezményem. Nem csíp, nem irritál, nem okoz több problémát. Frissítő, gyengéd és kellemes illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

silence

2019. március 5.

Az egyik legtökéletesebb intim mosakodó gél, régóta ezt használom. Kellemes állagú, nem irritálja a bőrt, nem csíp, stb. 5-ös!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

bugeyes

2019. január 23.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, már régóta használom, sokkal jobb és ha lehet mondani kíméletesebb, mint pl. Lactacyd, mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

laanyka

2018. december 18.

Nagyon szeretem. Szerintem minden lánynak kellene a leglányosabb részeit intim géllel ápolnia. Sokan feleslegesnek tartják és unják cserélgetni zuhizás/fürdés közben a géleket csak emiatt, pedig szerintem nagyon fontos. Meghálálódik az a rászánt pár másodperc többszörösen :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.