Nivea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 27.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nem tartalmaz szilikont, így erősíti és rugalmasabbá teszi a hajszálakat, és kíméletes a fejbőrhöz is. A finoman tisztító részecskék - micellák - alaposan tisztítanak, de nem sértik fel a hajszálak felületét.

• Erősíti a meggyengült hajszálakat és visszaadja a haj rugalmasságát.
  • Vízililiom kivonatot tartalmaz és finom illata van.
  • Kíméletesen tisztít és megőrzi a fejbőr természetes pH-egyensúlyát.
  • A kíméletesen ápoló összetétel nem tartalmaz szilikont.

Evelyn31

2019. április 2.

Szerettem ezt a sampont,kellemes az illata tetszik ez a micellás kombó. Nem szárította a hajam,puha lett tőle de úgy igazán semmi extra hatást nem nyújtott. Nem mondom,hogy rossz,de nem biztos,hogy újra veszem. Még keresem a megfelelőt. De egy alternatívának jó lehet. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Isene

Korcsoport: < 18
2019. március 15.

Nagyon kiszárította a hajamat, szállt is tőle. Fényt sem adott neki, el is gyengült. Egyetlen egyszer használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 15.

Fehereszti

2019. március 9.

Azért vettem meg, mert a citromfüves (zöld) verzió nagyon bevált, de ő sajnos nem. 😔 Zsíros hajúaknak nagyon nem ajánlom, nekem 2 nap után már csoffadt tőle a hajam és szerintem nem is tisztít olyan jól, mint a zöld. A többi hajtípusra jó lehet nem tudom, de zsíros hajra nem javaslom senkinek, szerintem elhasználni is majd a férjem fogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

lauraxxx

Korcsoport: < 18
2019. március 2.

Imádom!
Nagyon jól tisztít, jó illatú, és kiadós is! Puhává teszi a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 2.

Imádom!
Nagyon jól tisztít, jó illatú, és kiadós is! Puhává teszi a hajat.

bernikrém

2019. február 25.

UPDATE:
Elhasználtam a flakont, igazából szerettem, de nem kaptam tőle semmi extárt, szépen ragyogott a hajam hajmosás után, puha volt és finom illatú. Nekem bevált. de a megszokott samponom olcsóbban elérhető,ugyan ilyen eredménnyel.

Trnd.hu-n nyertem ezt a sampont, nagyon vártam hogy végre kipróbálhassam
1. használat után: Nagyon könnyen használható,kellemes illat,puha lett tőle a hajam és szép fényes. 3naponta szoktam hajatmosni, és én is úgy érzem hogy eg y napot ráhagyhatok. később jelentkezem hosszab távú tapasztalattal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

UPDATE:

Trnd.hu-n nyertem ezt a sampont, nagyon vártam hogy végre kipróbálhassam

K1Ani

2019. január 23.

Édeskés illata van,szilikon mentes, és a kiszerelés is jó lenne.. de valahogy olyan minőségű lett a hajam, amilyen nem szokott, szárította, elnehezítette. Semmi pénzért sem venném újra, elég volt tesztelni, de így is nehezen fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Gabriella1992

2019. január 20.

Nagyon zsírosodott tőle a hajam. Egyetlen pozitívum az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Nagyon zsírosodott tőle a hajam. Egyetlen pozitívum az illata.

Gica81

2019. január 7.

Tesztelésre kaptam. Sűrű állagú, kiadós.
A zöld változatnál jobb, mert ez nem szárította a hajamat és könnyebben kitudtam fésülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

Tesztelésre kaptam. Sűrű állagú, kiadós.

szucsnikky

2018. december 20.

Elhasználtam egy flakonnal, az illata nagyon kellemes, de az én könnyen zsírosodó hajamra sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 20.

Violetta2

2018. december 11.

Nagyon finom illata van, könnyen habzik, hajmosás közben puha tőle a hajam, mikor megszárítom már kevésbé. 2 nap után már szükséges újra hajat mosni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.