KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 27.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nem tartalmaz szilikont, így erősíti és rugalmasabbá teszi a hajszálakat, és kíméletes a fejbőrhöz is. A finoman tisztító részecskék - micellák - alaposan tisztítanak, de nem sértik fel a hajszálak felületét.

• Erősíti a meggyengült hajszálakat és visszaadja a haj rugalmasságát.
  • Vízililiom kivonatot tartalmaz és finom illata van.
  • Kíméletesen tisztít és megőrzi a fejbőr természetes pH-egyensúlyát.
  • A kíméletesen ápoló összetétel nem tartalmaz szilikont.

petra095

2018. október 4.

Még a TRND projektjén nyertem, a kék társát elhasználtam, nagyon bevállt. Most kezdtem el használni ezt a rózsaszín változatot, és egyenlőre jobban tetszik, nagyon selymes és puha a hajam, csak úgy ragyog.

petra095
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

nagyheni92

2018. október 4.

Imádom ❤️ Kb 2-3 hete használom, minden másnap a kb vállig érő hajamra, ja és egy L’ oreal balzsammal! Hihetetlen mennyire jól tisztít! Először zavart, hogy annyira nem habzik, mint pl egy Dove, de hihetetlenül jó! Még másnap se érzem, hogy büdős lenne a hajam vagy zsírosodott volna, mint máskor pedig használok Taft-ot. Biztos sokáig elég lesz! Mindenkinek ajámlom és a Müllerben vegyétek meg, ott 100.- mert a Rossmannban azt hiszem kb 1500.-

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Kingucii

2018. szeptember 25.

2018.szeptember 16
Tescoban vásároltam 1000 Ft alatt.
Pozitívum:
- Egyelőre nem viszket a fejbőröm tőle.
- Finom illata van
- Nem zsírosodik gyorsan a használata mellett sem.

Negatívum:
- Nehezen tudom kifésülni, ha nem használok balzsamot.

Eddig 4*!

2018.szeptember 25
Annyira akartam, hogy jó legyen, sajnos a homlokomnál kisebesedett, ráadásul nekem, akinek sosem volt ilyen gondja, KORPÁS lett. :(

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

2018.szeptember 16
Tescoban vásároltam 1000 Ft alatt.
Pozitívum:
- Egyelőre nem viszket a fejbőröm tőle.
- Finom illata van
- Nem zsírosodik gyorsan a használata mellett sem.

Negatívum:
- Nehezen tudom kifésülni, ha nem használok balzsamot.

Eddig 4*!

2018.szeptember 25

bernikrém

2018. szeptember 24.

Trnd.hu-n nyertem ezt a sampont, nagyon vártam hogy végre kipróbálhassam
1. használat után: Nagyon könnyen használható,kellemes illat,puha lett tőle a hajam és szép fényes. 3naponta szoktam hajatmosni, és én is úgy érzem hogy eg y napot ráhagyhatok. később jelentkezem hosszab távú tapasztalattal :)

bernikrém
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Trnd.hu-n nyertem ezt a sampont, nagyon vártam hogy végre kipróbálhassam

danyadi77

2018. szeptember 15.

Fodrászom ajánlotta, és mivel jók szoktak lenni a tanácsai, megvettem, de úgy veszem észre, hogy hamar zsírosodik tőle a hajam. Nem szeretem.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

canyon

2018. szeptember 9.

Szerettem, szívesen használtam, mégsem veszem újra. Megérte kipróbálni, de nem kaptam többet tőle, mint egy "sima" sampontól

canyon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Katerinna

2018. augusztus 22.

1 hete vásároltam a dm-ben, 1390 ft volt. Nekem az illata gyermekkoromból emlékeztet valamire, de nem tudnám megmondani, hogy mire. Nagyon jól habzik ezért kevés is elég a hajamra. Ez nálam nagy szó mert mániákus sampon nyomkodó vagyok :D Szép fényes lett tőle a hajam, egyenlőre tetszik a fejbőrömnek is. :)

Katerinna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Epeerr

2018. augusztus 16.

Ugyanazt tudom írni, mint a testvéréről, a 2 között nem igazán találtam különbséget. Balzsammal együtt nekem kellemes csalódás volt, ebben a melegben, edzések mellett sem koszolódott gyorsan a hajam, sokáig puha maradt. Illetve nem viszketett tőle a fejbőröm.

Epeerr
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

msarolt

2018. augusztus 14.

Elég fényesséteszi a hajam, de sajnos nagyon kócos lesz hasznalat után.

msarolt
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Elég fényesséteszi a hajam, de sajnos nagyon kócos lesz hasznalat után.

jrenata

2018. augusztus 11.

Nagyon jó az illata és nagyon tetszik a kiszerelés megjelenése is viszont első mosásnál (mindig kétszer használok egy sampont a hajmosásnál) egyáltalán nem habzik. A hajam hamarabb zsíros lett mint más sampnoknál és el is nehezítette a hajam. Nekem nem igazán jött be. Próáltam a másik illatot/típust is, arról is ugyanezt tudom elmondani.

jrenata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.