Nivea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 27.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nem tartalmaz szilikont, így erősíti és rugalmasabbá teszi a hajszálakat, és kíméletes a fejbőrhöz is. A finoman tisztító részecskék - micellák - alaposan tisztítanak, de nem sértik fel a hajszálak felületét.

• Erősíti a meggyengült hajszálakat és visszaadja a haj rugalmasságát.
  • Vízililiom kivonatot tartalmaz és finom illata van.
  • Kíméletesen tisztít és megőrzi a fejbőr természetes pH-egyensúlyát.
  • A kíméletesen ápoló összetétel nem tartalmaz szilikont.

BRebi

2020. január 11.

Sajnos nagyon gyorsan zsírosította a hajamat. Az állaga számomra érdekes volt, az illatával nem volt gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

lenochka

2019. december 14.

Összességében mindennapos hajmosásra bevált a vízililiomot tartalmazó Nivea micellás sampon. Azon kívül, hogy extra puha tőle a hajam és alaposan tisztít, más pozitívumot vagy extra tulajdonságot nem tudok elmondani róla. Az illata kellemes és aznap még bőven lehet érezni a hajban. Aki szilikonmentes termékekre esküszik hajápolás terén, annak bátran tudom ajánlani a márka micellás samponjait.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Wiwienna

2019. szeptember 5.

Brutális nagy elvárásaim voltak, a termékkel szemben..és nem igazán múlta felül azokat.. Kiszárította a hajamat, az illata jó volt, de nem volt sokáig érezhető...tényleg semmi extra.. árban abszolut nem éri meg...alig vártam hogy elhasználjam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Szila20

2019. szeptember 4.

Én szeretem ezt a terméket, nagyon-nagyon kellemes az illata, jól tisztít, és másnapra pihe-puha lesz a hajam. Szép, egészséges hatást lehet vele elérni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

mezesbogyi1027

2019. augusztus 28.

Az illata tetszik, viszont egyébként semmi extra a sampon. Sajnos kb 1 napot bír a hajam hajmosás után. Másnapra viszket, zsíros és korpás. A flakon harmadát használtam el, amint sikerül új sampont venni nem használom többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

anette25

2019. július 31.

Nálam ez a termék egyáltalán nem vált be. Kiszárította a hajamat teljesen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Nálam ez a termék egyáltalán nem vált be. Kiszárította a hajamat teljesen.

ZemanTimi

2019. július 17.

Szeretem.Jól habzik.Nem irritál.Sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Szeretem.Jól habzik.Nem irritál.Sokáig elég.

Gabrielaa

2019. július 13.

Ismerősöm adott belőle.Kiváncsi volt hogy csak neki nem vált be...Nekem olyan semmilyen.Szulfátos is.Arról le akarok állni.Ha majd a Nivea gyárt szulfát,szilikon+egyéb elnehezitő anyagok nélküli de jól tisztitó samponokat akkor olyat veszek.Addig elég a Nivea samponokból.Sűrű,vékonyszálú,hamar zsirosodó,száraz végű hajamra nem való.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Mano1234

2019. június 2.

Kb a negyedét tudtam elhasználni, a maradékot elajándékoztam. Érezhetően elnehezítette a hajam, teljesen lelapult, nem volt semmi tartása. Másnapra már újra moshattam meg, iszonyatosan zsírosított.
Nekem teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 2.

Nekem teljes pénzkidobás.

Mosizso

2019. május 23.

VÉGRE ELFOGYOTT. Tudjátok mikor vettem? Tavaly glamour napokon! Több, mint egy éve. (Tény, minden féle sampont vettem, hogy ne csak egymagába kelljen használnom.) Szerintem az illata borzalmas, hatása semmi. Mármint persze aznap szép, de már másnap viselhetetlen a hajnak becézett paróka, ami a fejem tetején ül.
Hogy akkor minek vettem meg? Nem tudom, már akkor is olvasgattam róla, mennyire bevált egyeseknek. Passz, szerintem én nagyon mellé nyúltam...megint (ahogy a samponoknál szoktam :'().

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.