Nivea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 27.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nem tartalmaz szilikont, így erősíti és rugalmasabbá teszi a hajszálakat, és kíméletes a fejbőrhöz is. A finoman tisztító részecskék - micellák - alaposan tisztítanak, de nem sértik fel a hajszálak felületét.

• Erősíti a meggyengült hajszálakat és visszaadja a haj rugalmasságát.
  • Vízililiom kivonatot tartalmaz és finom illata van.
  • Kíméletesen tisztít és megőrzi a fejbőr természetes pH-egyensúlyát.
  • A kíméletesen ápoló összetétel nem tartalmaz szilikont.

Zuri001

2020. szeptember 11.

Ha van rossz sampon akkor ez az! Egyetlen problémám van vele amitől nem tudok eltekinteni, az az ,hogy brutál módon korpás lesz tőle a fejbőröm. Lehet csak velem nem kompatibilis. Sajnos ez a használhatatlan kategória számomra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

matanee

2020. május 30.

Jó kis sampon, de nem lesz a kedvencem. Hozza ami egy sampontól telik, de semmi pluszt. A zöld testvére sokkal jobban a szívembe lopta magát, ez ha elfogy, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

bubblegum67

2020. április 13.

Nagyon tetszett ez a sampon! Az illata mesés, jól is tisztított. A hajam nem száradt ki sőt puha lett. Soha többet szilikonos samponok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

Aknalb

2020. február 12.

Az én érzékeny fejbőrömre nagyon rossz volt, sebes lett és nagyon korpás. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlanám.
Az illata nagyon tetszett és az állaga is, eléggé felhabzott, könnyű volt vele hajat mosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

BRebi

2020. január 11.

Sajnos nagyon gyorsan zsírosította a hajamat. Az állaga számomra érdekes volt, az illatával nem volt gondom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

lenochka

2019. december 14.

Összességében mindennapos hajmosásra bevált a vízililiomot tartalmazó Nivea micellás sampon. Azon kívül, hogy extra puha tőle a hajam és alaposan tisztít, más pozitívumot vagy extra tulajdonságot nem tudok elmondani róla. Az illata kellemes és aznap még bőven lehet érezni a hajban. Aki szilikonmentes termékekre esküszik hajápolás terén, annak bátran tudom ajánlani a márka micellás samponjait.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Wiwienna

2019. szeptember 5.

Brutális nagy elvárásaim voltak, a termékkel szemben..és nem igazán múlta felül azokat.. Kiszárította a hajamat, az illata jó volt, de nem volt sokáig érezhető...tényleg semmi extra.. árban abszolut nem éri meg...alig vártam hogy elhasználjam...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Szila20

2019. szeptember 4.

Én szeretem ezt a terméket, nagyon-nagyon kellemes az illata, jól tisztít, és másnapra pihe-puha lesz a hajam. Szép, egészséges hatást lehet vele elérni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

mezesbogyi1027

2019. augusztus 28.

Az illata tetszik, viszont egyébként semmi extra a sampon. Sajnos kb 1 napot bír a hajam hajmosás után. Másnapra viszket, zsíros és korpás. A flakon harmadát használtam el, amint sikerül új sampont venni nem használom többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 28.

anette25

2019. július 31.

Nálam ez a termék egyáltalán nem vált be. Kiszárította a hajamat teljesen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

Nálam ez a termék egyáltalán nem vált be. Kiszárította a hajamat teljesen.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.