KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   990 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 27.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Nem tartalmaz szilikont, így erősíti és rugalmasabbá teszi a hajszálakat, és kíméletes a fejbőrhöz is. A finoman tisztító részecskék - micellák - alaposan tisztítanak, de nem sértik fel a hajszálak felületét.

• Erősíti a meggyengült hajszálakat és visszaadja a haj rugalmasságát.
  • Vízililiom kivonatot tartalmaz és finom illata van.
  • Kíméletesen tisztít és megőrzi a fejbőr természetes pH-egyensúlyát.
  • A kíméletesen ápoló összetétel nem tartalmaz szilikont.

tia094

2018. november 15.

Hát nem is tudom, annyira akartam szeretni.. de aztán sokáig nem ment. Tisztitani tisztit, de korpásodott tőle a hajam és viszketett is a fejbőröm. azért adok mégis három csillagot mert nem nehezítette el a hajam és nem zsírosította.

tia094
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 15.

CintreLow

2018. november 12.

Sosem zsírosodott a hajam, ettől igen. De ami még aggasztóbb, nagyon hullott is rendszeres használat mellett.

CintreLow
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Fannnya

2018. november 11.

Nekem eddig nagyon tetszik. Ezer éve keresem a tökéletes sampont, minden árkategóriában próbálkoztam már. Nagyon jól tisztít, szép fényes lesz tőle a hajam. Én hetente max. kétszer mosom, mert száraz, így igyekszem minél kevesebbszer, viszont ezzel a samponnal sokáig friss is marad. Az illata nagyon kellemes. Viszont balzsamot és/vagy pakolást még nem találtam mellé sajnos.

Fannnya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

bebuska94

2018. október 17.

2018. május.
Sokat használtam már, mielőtt írtam volna róla véleményt. A Glamour-napokon szereztem be és azóta használom már közel 1 hónapja. Első használat után olyan érzés volt, mintha tényleg mindent letisztított volna a fejemről. Igazából jobban tisztított, mint a Head&Shoulders. Nem szüntette meg a korpáimat, de nem is ígéri, illetve nem zsírosodik jobban a hajam tőle. Nem mondanám, hogy átlagos sampon, mivel úgy olvastam a szilikon mentessége és az, hogy maga a termék átlátszó az sokkal jobb a hajnak, mint más samponok. Egyelőre 3*

UPDATE: Egyre mérgesebb vagyok erre a samponra... Folyamatosan korpás leszek (néha-néha használgatom, csak fogyna már el!) ráadásul olyan a hajam másnap reggel az esti hajmosást követően mintha meg se mostam volna. Illetve alig lehet kifésülni a hajat utána. Borzasztó ez a termék.. Előbb utóbb megkapja az 1 csillagot is szerintem :(

bebuska94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

2018. május.

petra095

2018. október 4.

Még a TRND projektjén nyertem, a kék társát elhasználtam, nagyon bevállt. Most kezdtem el használni ezt a rózsaszín változatot, és egyenlőre jobban tetszik, nagyon selymes és puha a hajam, csak úgy ragyog.

petra095
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

nagyheni92

2018. október 4.

Imádom ❤️ Kb 2-3 hete használom, minden másnap a kb vállig érő hajamra, ja és egy L’ oreal balzsammal! Hihetetlen mennyire jól tisztít! Először zavart, hogy annyira nem habzik, mint pl egy Dove, de hihetetlenül jó! Még másnap se érzem, hogy büdős lenne a hajam vagy zsírosodott volna, mint máskor pedig használok Taft-ot. Biztos sokáig elég lesz! Mindenkinek ajámlom és a Müllerben vegyétek meg, ott 100.- mert a Rossmannban azt hiszem kb 1500.-

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

Kingucii

2018. szeptember 25.

2018.szeptember 16
Tescoban vásároltam 1000 Ft alatt.
Pozitívum:
- Egyelőre nem viszket a fejbőröm tőle.
- Finom illata van
- Nem zsírosodik gyorsan a használata mellett sem.

Negatívum:
- Nehezen tudom kifésülni, ha nem használok balzsamot.

Eddig 4*!

2018.szeptember 25
Annyira akartam, hogy jó legyen, sajnos a homlokomnál kisebesedett, ráadásul nekem, akinek sosem volt ilyen gondja, KORPÁS lett. :(

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

2018.szeptember 16
Tescoban vásároltam 1000 Ft alatt.
Pozitívum:
- Egyelőre nem viszket a fejbőröm tőle.
- Finom illata van
- Nem zsírosodik gyorsan a használata mellett sem.

Negatívum:
- Nehezen tudom kifésülni, ha nem használok balzsamot.

Eddig 4*!

2018.szeptember 25

bernikrém

2018. szeptember 24.

Trnd.hu-n nyertem ezt a sampont, nagyon vártam hogy végre kipróbálhassam
1. használat után: Nagyon könnyen használható,kellemes illat,puha lett tőle a hajam és szép fényes. 3naponta szoktam hajatmosni, és én is úgy érzem hogy eg y napot ráhagyhatok. később jelentkezem hosszab távú tapasztalattal :)

bernikrém
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Trnd.hu-n nyertem ezt a sampont, nagyon vártam hogy végre kipróbálhassam

danyadi77

2018. szeptember 15.

Fodrászom ajánlotta, és mivel jók szoktak lenni a tanácsai, megvettem, de úgy veszem észre, hogy hamar zsírosodik tőle a hajam. Nem szeretem.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

canyon

2018. szeptember 9.

Szerettem, szívesen használtam, mégsem veszem újra. Megérte kipróbálni, de nem kaptam többet tőle, mint egy "sima" sampontól

canyon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.