Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. december 11.

Kategória:   Tusfürdők

"Illatos kényeztetés zuhanyozás közben. A selyemkivonatot tartalmazó Silk Mousse tusfürdő hab ápoló összetevőinek köszönhetően bőröd lágy és puha tapintásúvá válik. A gazdag, könnyed hab gyengéden tisztítja bőrödet. A sárgabarack édeskés illatával elvarázsol."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Aprile

2020. január 19.

Nem igazán szeretem a habállagú tusfürdőket, de nemrég annyira le volt árazva ez a tusi, hogy szinte utánam dobták a boltban, így gondoltam, teszek még egy próbát ezzel a típussal, hátha revideálhatom eddigi véleményem. Sajnos ez nem jött össze. Egyszerűen nem szeretem a hab állagát ennek a terméknek sem. Egyszerűen olyan érzésem van, mintha borotvahab lenne. A habja amúgy kellően kemény, de könnyű eldolgozni, habár ahogy elkezdtem eloszlatni, szinte el is tűnt rajtam, pedig én szeretem, ahogy a tusfürdők képeznek vékony kis habot rajtam, mielőtt lemosom őket... Bár nem szárította a bőröm, különösebben nem is ápolta, és nem éreztem magam olyan tisztának, mint amilyennek általában szoktam. Az illata viszont tetszik a bőrömön, bár barackos jellege abszolút nincs rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Krtek1

2019. október 3.

Az elején csalódott voltam az illata miatt, barackosabbat vártam volna, ez inkább cukorkás-vaníliás, de ahogy elkezdtem használni, nagyon megszerettem. Nem tudom, meddig lesz elég, kb egy hónapja minden nap használom és még megvan a negyede, pedig nem dió nagyságú adagokat használok. Nem érzem a bőrömön az illatát, de amióta használom, nem olyan száraz a bőröm, ami szerintem jó kis teljesítmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

szilva1987

2019. szeptember 23.

Illata émelyítő mű cukorkás sem mint gyümölcsös. Nem praktikus vizes, csúszós kézzel függőlegesen tartani a flakont és úgy nyomkodni. Nem érzem, hogy jól tisztítana, krémesnek tűnik a habja, de ahogy eloszlatom szinte eltűnik a kezeimben, drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

bugeyes

2019. augusztus 24.

Kíváncsi voltam rá, nyaralásra ezt vittem magammal, mert praktikusnak tűnt, főleg, hogy nem tud kifolyni a táskába/bőröndbe. Az illata is tetszik, bár én is jobban kiéreztem a cukros illatjegyet, mint a barackosat. Kevés is elég belőle, egyáltalán nem szárít, sőt hidratál, nagyon puha volt a bőröm zuhanyzás után. De! Biztos bennem van a hiba, valahogy a hagyományos állagú tusfürdők használata után jobban megvan a tisztaságérzetem. Amúgy az ötlet/ koncepció tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

ziza27

2019. augusztus 21.

Én igenis érzem rajta a sárgabarack illatot, ami mellett ott van még a cukorkás illat is, ami remekül kiegészíti a sárgabarackot. Kemény, de puha a habja, kis mennyiség is elég belőle, mert jól el lehet kenni. Szerintem nagyon jó! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

ZemanTimi

2019. július 17.

Sajnos én nem érzem a sárgabarackot csak a cukor illat van meg.Jól habzik kiadós kemény hab.Hidratál.Hozza amit kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Arianne

2019. június 23.

A sárgabarack illatának ígérete miatt vettem meg, de sajnos kissé csalódást okozott. Inkább édeskés, cukorkás illatként jellemezném.
Egyébként a minap a vőlegényem nagyon poénosan megkérdezte, hogy borotvahabbal tusolok-e...:D

Összességében véve számomra egyszer használatos termék, a javára legyen írva, hogy nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Maddie

2019. április 26.

Hú, ennek nagyon nyami-nyami illata van. Nem túl erős, nem túl tolakodó, nem túl édes, egyszerűen csak nagyon nyami-nyami. A habja fantasztikusan krémes, puha. Attól tartok, újra fogom venni.
Azért szoktam szeretni az ilyen típusú tusolóhabokat, mert nálam sokkal lassabban ürülnek ki, mint a sima tusfürdők. :)
5 csillagot adok neki, mert nekem nagyon bejött, de az ilyen termékeknél szerintem ez maximális mértékben egyéni preferencia kérdése. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

fruzsi911

2018. december 21.

Jó illata van, de sajnos nekem a mellkasom kiütéses lett tőle :/ eddig más niveas terméknél nem tapasztaltam .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

szilvia.bano

2018. december 14.

Egyetértek az előttem szólóval, ennek nem barack illata van, hanem cukorillata. Sajnos ellég sok az ilyen édes, gejl illatú tusolóhab. Most fogom kipróbálni a Balea zöldteás-mentás-citromos habját, úgy hiszem, az jobban be fog jönni, mint ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.