Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 9.

Kategória:   Tusfürdők

Az ápoló tusoló hab nem csak tökéletesen hidratálja, hanem a vaníliának és a karamellnek köszönhetően érzékien illatossá is varázsolja a bőrt. A selyemkivonat ráadásul olyan selymessé teszi, amilyenről eddig csak álmodtál.

• A selyemkivonatnak köszönhetően a bőr bársonyosan puha lesz.
  • A vanília és a karamell illata áthatja a bőrödet.
  • Könnyed és gazdag habot képez.
  • Az ápoló összetétel hidratálja a bőrt.

Krtek1

2020. június 30.

Nagyon élvezem ezeknek a haboknak a használatát, ahogy az előttem kommentelő is írta, tényleg jó kedvre derít és nagyon jó, ahogy a tusolót elárasztja a puha vanília illat. Nekem nem szárítja a bőröm egyáltalán, igazi kényeztetés. Az ára viszont borsos, így csak négy csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

Lorna

2020. május 9.

A tusfürdőhab, mint találmány számomra, ha a top 10-es legnagyszerűbb emberi találmányba nem is fér el - ott gondolom a penicilin, a kézmosás, meg a fontosabb dolgok szerepelnek, de azért egy top tízezres lista aljára lehet betenném. Ah, imádom, hogy pihi-puhi, és vicces, és kellemes, és jó kedvre derít.
Az illata kellemes, meleg édes-vaníliás.
Upd. : az apricot marshmallowra vonatkozik a véleményem. Elnéztem a címkét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Az illata kellemes, meleg édes-vaníliás.
Upd. : az apricot marshmallowra vonatkozik a véleményem. Elnéztem a címkét.

SchmitterBettina

2019. november 21.

Kiárusítva vettem. Sajnos nekem nem vált be, az illata sem azt hozta, mire gondoltam, se az állaga. Tudom, hogy hülyén hangzik, de száraz , nincs benne olaj, amitől puha , selymes lenne a bőr. Más márkáknak sokkal jobbak a hab termékei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

ZemanTimi

2019. július 17.

Igazi cukorka illat.Jól hidratál.Sokáig kitart egy flakon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Igazi cukorka illat.Jól hidratál.Sokáig kitart egy flakon.

anyujobbantudja

2019. május 29.

Karamell illat? Esetleg nyomokban. A vanília se annyira egyértelmű. Nem büdös, viszont nem tart sokáig ez a mixelt, furcsa illata sem. Sokallom az árát, kuponnal már oké. Én borzasztó sokat használok egy-egy zuhanyzáshoz így nem adja ki a kupakon ígért 50+ adagot bár nem bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Arkihercegno

2019. május 22.

Sokan írtak negatív véleményt, pedig nekem nagyon bejön ez a tusfürdő. Imádom az illatát, bár az tény,hogy se nem vanília,se nem karamell, inkább valami nagyon édes egyveleg. Nekem megmaradt az illata a bőrömön, mondjuk én relatíve sokat használtam belőle. Lehetne olcsóbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

nemkriszta

2019. március 21.

Az első tusolóhab élményem egy olcsó termék volt a Baleától. Kellemesen csalódtam. Ezen felbátorodva megvettem ezt a terméket, amit viszont megbántam. Semmivel nem tart tovább az illata, mint olcsóbb társának, ráadásul sokkal többet kell érte fizetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 21.

domcsismiracle

2019. február 18.

Megszerettem ezeket a hab állagú termékeket, a Dove után ez a Nivea is teljesen korrekt volt. Nekem nem szárította halálra a bőröm, az illata is egészen sokáig megmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

reni24

2019. február 16.

Több helyen láttam ezt a terméket és gondoltam én is kipróbálom. HIBA volt, mert bár az illata elég kellemes, de a zuhanyzás után néhány perccel már nem lehettet érezni azt, valamint a hatásával se vagyok megelégedve. Nekem ez a termék egy nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Luna1024

2019. február 7.

Első Nivea tusfürdőhabom volt, valamennyire szerettem is, de szerintem nem veszem újra. Először is, az illata: senem vanília, senem karamell, szóval nem nagyon tudom hova tenni... :D Én egy kellemes, meghatározhatatlan, édes illatot érzek, és ennyi. Üvegből frissen kinyomva van egy egészen enyhe mű/alkoholos mellékillata, a bőrön viszont ez szerencsére nem érződik.
A hab állagot imádtam, nagyon vicces érzés nyomkodni, szétkenni a bőrön, meg minden. :D Finom selymes állaga van kis csillámokkal, de a csillámok szerencsére egyáltalán nem maradnak meg a bőrön. Összességében jó érzés vele fürdeni, és mivel könnyen kenhető, nem is kell belőle vészesen sok. Viszont nehéz adagolni, amikor a flakonból kinyomod, emiatt szerintem gyorsabban fogyott, mint a géles vagy krémes állagú tusfürdőim. Az ára miatt szívtam egy kicsit a fogam, de még belefér.
Szerintem egy kicsit szárít, bár engem minden tusfürdő szárít, emiatt csak egy pontot vonok le.
Összességében egyszer kipróbálni jó volt, de nem kattantam rá annyira, hogy újravegyem. Még a sötétkék verziót szeretném nagyon kipróbálni, mert a krémtusfürdő verziójának imádom az illatát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.