Nivea

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Jessica, az összetevőket feltöltötte: Szandika12, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az új, nem zsíros, kényeztető formula, most kétszeres shea vaj tartalommal intenzív, hosszan tartó hidratálást biztosíthat a bőr számára. Rendszeres használat után pedig a napokig tartó puhább és simább bőr érzetét nyújthatja.

vikimaja

2023. május 6.

Az egyik legjobb testápoló, amit valaha használtam. Valamiért mindig váltok Nivearól és más termékekkel kísérletezek, de mindig rá kell jönnöm, hogy a drogériás testápolók közül ők gyártják a legjobbakat. Kellemes, kicsit vizes állaga van, amitől könnyen beszívódik és nem hagy zsíros érzetet maga után a bőrön, de mégis remekül hidratál, a nyári hónapokban sem lesz nehéz viselet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. május 6.

duchess_g

2023. március 30.

Számomra sokaig ez volt a legjobb drogériás testápoló, bár nem voltam vele teljesen elégedett, de jobb híján ezt használtam. Egész jól hidratál, az illata kellemes, sokáig érezhető. Gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzést, mint a legtöbb testápoló, amik emiatt egy használat után a polcon kötöttek ki örökre. Pont annyira marad tőle puha a bőr, hogy hidratáltnak érződik, ám nem zavaróan zsíros. És itt el is érkeztünk a kulcsszóhoz, sajnos csak érződik, mivel minden napos használatkor azt az illúziót adja, hogy hidratál, ám ha nem kenem magam minden nap, akkor ugyanolyan száraz a bőröm több éves használat után is, tehát hosszú távon nem javÍt, inkább csak olyan átmeneti megoldás a mindennapos krémezés, kellemesebb érzet a bőrnek. Aztan talaltam jobb testapolot, mert ebben zavart meg a parfumtartalma is. Mostmar nem tudnam hasznalni, valahogy megutaltam az illatat, kicsi oregesnek erzem, munek erzem az allagat is, illetve mintha izzadna tole a borom miutan felkenem, nagyon furcsa erzes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 30.

gaalvivien

2023. február 22.

Odavagyok a Nivea termékeitől, ez az egyik kedvenc testápolóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 22.

Odavagyok a Nivea termékeitől, ez az egyik kedvenc testápolóm.

adriennf28

2023. február 15.

Nagyon szeretem ezt a testápolót, sajnos ritkán ápolom a bőrömet és mire oda jutok, hogy bekenjem rettentően kiszárad... viszont ez a termék egy használat után teljesen rendbe hozza, nagyon puha bőrt varázsol.. Az illata is nagyon kellemes. Egyetlen negatívumot tudok megemlíteni, hogy bár úgy tűnik hamar beszívódik, de minél tovább masszírozom/kenem el, annál inkább olajos hatást ér el, amit nem tud beinni a bőröm egy idő után..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 15.

vivitrius

2021. augusztus 13.

2021.08.13. Elnéztem valamit a polcokon és úgy emlékeztem, ilyenem még nem volt. Jellemzően az esti fürdés/zuhany után kenem fel, filmes érzést hagy maga után most is. Ami újdonság, hogy nem vagyok izzadós típus, mégis tócsát izzadok tőle magam alá reggelre. Emiatt nehezen is fogy. Már 3 hónapja küzdök a kis kiszereléssel. A korábbi 4 helyett, 2 csillagra módosítok.

Jól ápol, nekem mondjuk kicsit csúszós érzést hagy maga után, de nem zavaróan. Utána szép a bőröm. Kenéskor a színe és az állaga kicsit fura (szerintem csak számomra), olyan géles-nyálkás. Illatra nem rossz, de nem lesz örök szerelem. Akciósan vettem, de újra venni nem tervezem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

Kingaisa

2021. március 11.

Szuper állag, illat. Nagyon jól hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

Szuper állag, illat. Nagyon jól hidratál!

Mercury91

2021. február 16.

Jól hidratál, hamar beszívódik, hozza a megszokott, stabil Nivea minőséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Jól hidratál, hamar beszívódik, hozza a megszokott, stabil Nivea minőséget.

laregina

2021. január 6.

Ez az egyik kedvenc testapolom. Megfeleloen hidratal, konnyen beszivodik, az illata is jo :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

dorye

2020. május 18.

Ezt a testápolót már újravásároltam ami nálam nagy szó! Szóval szeretem, kellemes az illata, nagyon puha bőrt eredményez, nekem picit nehezen szívódik be, de nem zavaróan, nem izzadok tőle éjszaka, mert olyan is előfordult már más termékektől. Kb. 2 hónapja használom szinte minden este, nem okozott pattanásokat sem, pedig van benne komedogén összetevő. Nyáron nem tudom, hogy marad vagy sem, lehet akkor túl sok lesz, alapból nem annyira száraz a bőröm, de önbarnítózni is szoktam, akkor picit szárazabb. Meglátom nyáron milyen lesz, mert a legnagyobb kiszerelést vettem meg az pedig ki fog tartani egy darabig még. Megadom az 5 csillagot, mert eddig ez a legjobban teljesítő testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

Zember

2020. május 4.

Nekem ez az egyik kedvenc testápolóm már évek óta. A száraz, vízhiányos bőröm egyszerűen imádja. Alapvetően iszonyúan nehezen veszem rá magam, hogy testápolót használjak napi vagy heti szinten, de ez a fajta kicsit megváltoztatta a véleményemet. Könnyen beszívódik, nem túl zsíros, de megfelelően táplál, kellemes az illata. Ár-érték arányban is megfelelő. Biztosan újraveszem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Stearyl és cetyl sulfate keveréke. Elsősorban kókuszdióból származó detergens. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító, habképző, és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.