Nivea

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Jessica, az összetevőket feltöltötte: Szandika12, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az új, nem zsíros, kényeztető formula, most kétszeres shea vaj tartalommal intenzív, hosszan tartó hidratálást biztosíthat a bőr számára. Rendszeres használat után pedig a napokig tartó puhább és simább bőr érzetét nyújthatja.

2019. november 9.

Finom illatú ls egész jó árban van. Viszonylag gyorsan beszívódik és nem is rossz viszont próbéltam mér jobb testápolót ami viszont sajnos drágább volt. Ugyhogy ár-érték arányban teljesen megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.

Soly77

2019. október 1.

Isteni illata van nem beszélve arról hogy hamar beszívódik és nem hagy zsíros utóérzetet. Nagyon szeretem... az illata sokáig érezhető. Abszolút favorit! 100 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

mSzandika

2019. augusztus 27.

Nagyon szeretem ezt a testápolót! Nagyon jól hidratál, bármelyik évszakban helyt áll. Azt már észrevettem, hogy a Shea vajas testápolók nagyon jók a bőrömnek. Az illatát is imádom, ráadásul nyugtat, hűsit. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Vandii

2019. július 30.

Legjobb testápoló, amit valaha használtam! Egyik ismerősömtől kaptam tavaly, viszont valamiért alig használtam. Pár hete került ismét a kezembe, nagyon száraz a bőröm és nagyon ritkán szoktam testápolót használni, 1-2 napi fellelkesedés után szinte mindig kimegy a fejemből és ismét száraz lesz a bőröm, viszont ezt használva 2-3 napig gyönyörűen puha és selymes marad, újravevős!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

gyula1971

2019. július 9.

Igazi siker ez a testápoló, sajnos a tégelyes 300 ml-es változatát megszüntették forgalmazni,ezt ajánlották helyette. Illata is nagyon jó.
Én a tégelyes verziót rendeltem,de már ezt kaptam helyette. A 400 ml-es éri meg a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 9.

Eva98

2019. június 21.

Nagyon hamar felszívódik, nem ragad és csodát tett a bőrömmel. A borotválás miatt mindig nagyon kiszáradt a bőröm, ezért vettem meg ezt a testápolót. Finom illata van és tényleg jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 21.

zsucci93

2019. április 17.

szuper termék szuper áron. Véletlenül kaptam fel, mert kellett valamilyen testápoló, és ez akadt a kezem ügyébe. Nagyon megszerettem, tényleg könnyen felszívódik, nem ragacsos, cserébe nagyon jól hidratál. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Renus

2019. április 2.

Eddig a sötétkék csomagolású Niveát használtam, hát ez a változat sokkal jobb.
Jobban hidratál, az illata is csodás.
Elégedett vagyok teljes mértékben.
Megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Eddig a sötétkék csomagolású Niveát használtam, hát ez a változat sokkal jobb.
Jobban hidratál, az illata is csodás.
Elégedett vagyok teljes mértékben.
Megy az 5 csillag.

Szandika12

2019. február 14.

Nagyon szerettem ezt a testápolót, télen-nyáron megfelelő a hatása, télen ez volt az egyetlen ami megfelelően hidratált. Nyárra picit sok, akkor könnyedebb testápolókat kenek, leginkább azért mert nagyon melegem van :D, mert a hidratálása nyáron is 5 csillag :). Az illatát szeretem még nagyon, elég egyszer kenni naponta ősszel és télen :).

Update: Most kb egy félév múlva újravettem, és azt kell hogy mondjam nagyon szeretem ismét. :). Puhítja a bőrt, könnyen beszívódik, ez a legkellemesebb illatú testápolóm. Jobbnak tartom az összes általam kipróbált testápolóknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

Sziszikee58

2018. december 19.

A kedvenc testápolóm! Kellemes illata van, jól hidratál, gyorsan beszívódik, nem marad utána ragacsos érzet. És tényleg nagyon puha lesz tőle a bőr. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak