Nivea

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Jessica, az összetevőket feltöltötte: Szandika12, Módosítva: 2019. augusztus 25.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az új, nem zsíros, kényeztető formula, most kétszeres shea vaj tartalommal intenzív, hosszan tartó hidratálást biztosíthat a bőr számára. Rendszeres használat után pedig a napokig tartó puhább és simább bőr érzetét nyújthatja.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dorye

2020. május 18.

Ezt a testápolót már újravásároltam ami nálam nagy szó! Szóval szeretem, kellemes az illata, nagyon puha bőrt eredményez, nekem picit nehezen szívódik be, de nem zavaróan, nem izzadok tőle éjszaka, mert olyan is előfordult már más termékektől. Kb. 2 hónapja használom szinte minden este, nem okozott pattanásokat sem, pedig van benne komedogén összetevő. Nyáron nem tudom, hogy marad vagy sem, lehet akkor túl sok lesz, alapból nem annyira száraz a bőröm, de önbarnítózni is szoktam, akkor picit szárazabb. Meglátom nyáron milyen lesz, mert a legnagyobb kiszerelést vettem meg az pedig ki fog tartani egy darabig még. Megadom az 5 csillagot, mert eddig ez a legjobban teljesítő testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 18.

Zember

2020. május 4.

Nekem ez az egyik kedvenc testápolóm már évek óta. A száraz, vízhiányos bőröm egyszerűen imádja. Alapvetően iszonyúan nehezen veszem rá magam, hogy testápolót használjak napi vagy heti szinten, de ez a fajta kicsit megváltoztatta a véleményemet. Könnyen beszívódik, nem túl zsíros, de megfelelően táplál, kellemes az illata. Ár-érték arányban is megfelelő. Biztosan újraveszem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

brbara

2020. április 13.

Én ezt nagyon kedvelem. Épp olyan az állaga mint, amit keresek, nem vastag, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, szuperül táplál. És még az illata is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 13.

Rea96

2020. április 1.

Pihe puha lesz tőle a bőröm és mellette az illatát is imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 1.

Pihe puha lesz tőle a bőröm és mellette az illatát is imádom

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 11.

Nagyon jól hidratál, nem zsírosítja el a bőrt, intenzív az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 11.

Nagyon jól hidratál, nem zsírosítja el a bőrt, intenzív az illata.

wEszti

2020. január 27.

Jó, jó...de találtam nála jobbat.

Kellemes illatú, hamar beszívódik a bőrbe, azonban ha sokat kenek rá kissé ragacsos érzetet hagy maga után. Azt vettem észre, hogy az én száraz bőrömre ez a testápoló sajnos kevésnek bizonyult.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 27.

Jó, jó...de találtam nála jobbat.

mona82

2020. január 13.

Nem gondoltam hogy hozza amit ígér, de abszolút bevált. Kevés kell belőle, gazdag de gyorsan beszívódik, nagyon finom az illata, és tényleg nem kell minden nap használni mert hosszan tartó hidratálást biztosít. Csak azért használom naponta, mert imádom az illatát ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

demeterne

2019. december 3.

Ez is hasonlóan jó, mint a sötét kék társa, de az nálunk a favorit. Az illata finom, gyorsan beszívódik, és jól táplálja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

AszusZ

2019. november 19.

Többször vettem már ezt a testápolót eddig ez vált be a legjobban. Csak azért 4 csillag mert nekem ragacsos érzésem van ennél is. Az illata viszont kellemes. Máskor is fogom még venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 19.

2019. november 9.

Finom illatú ls egész jó árban van. Viszonylag gyorsan beszívódik és nem is rossz viszont próbéltam mér jobb testápolót ami viszont sajnos drágább volt. Ugyhogy ár-érték arányban teljesen megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak