Nivea

Ár:   870 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Michelle, Módosítva: 2012. március 29.

Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Nivea Soft Általános Hidratáló Krém az arc, a kéz és a test mindennapos ápolására. A jojoba olajat és E-vitamint tartalmazó konnyű formula gyorsan felszívódik a bőrbe. Bőrbarát összetétele bőrgyógyászatilag igazolt.

Kiszerelés: 75 ml

LevenduLa13

2019. október 31.

Szívesen használom ezt a krémet a kezeim ápolására télen, ha csak egy kis ápolásra van szüksége a bőrömnek. Ha ekcémás, nagyon száraz a kézfejem, arra kevés, de nem is várom el, hogy segítsen ebben az esetben. Ha nagyon kiszárad az arcbőröm és nincs kéznél arckrém az arcomon is használom. Kellemes az illata. Tökéletes általános ápoló krém, amit könnyen magaddal vihetsz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 31.

Niki0215

2019. szeptember 10.

Töretlenül az egyik kedvenc ápoló krémem..Imásom az illatát, nagyon jól hidratál, az arcom sem pattog ki tőle, bár csak a téli hónapokban kenem rá ha egyébként ki van száradva a hidegtől....Kezem bőrét is tökéletesen ápolja..Imádom, mindig újra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

PattiiT

2019. március 16.

Tetszik az illata: megunhatatlan. Kézkrémként és néha arckrémként használom, szerintem gyorsan beszívódik. Nem fogom újravenni rögtön, ha elfogy, de lehet még teszek vele egy próbát a jövőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

Betty81

2019. január 26.

Kizárólag kézkrémként használom, mert nekem mániám, hogy krémezem a kezeimet, legalább is minden kézmosást követően. Mindig, mindenhová viszem magammal,mindig van a táskámban és a munkahelyemen is. Ez a krém tudja, amit elvárok egy kézápolótól: kevés kell belőle, nem kell magamra nyomnom a fél tubust, hogy használjon, finom, Níveás illata van, könnyen eloszlik a bőrön, nagyon gyorsan beszívódik, nem marad ragacsos a kezem utána, mégis érezni a hidratáló hatását, méghozzá sokáig. Tehát egy gyorsan beszívódó, nagyszerűen hidratáló krém, praktikus kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

BaNK

2019. január 24.

Kézkrémnek vettem a táskámba. Nekem nagyon alkoholos. Nem igazán vált be túlsok hidratálást nem tapasztaltam. biztos nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

dibarbb

2018. december 13.

Sokáig kerestem egy olyan krémet, mint ez. Nagyon száraz kézre használom, mindig segít. Sok krémet kipróbáltam már, de a téli időszakban szinte csak a Soft segít. Az illata is kellemes, szerintem finomabb az illata, mint a hagyományos (kék tégelyes) NIVEA krémnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Gabriall

2018. augusztus 8.

Sok éve folyamatosan használom, arcra, kézre. Nem túl zsíros, de nem is vizes, jellegzetesen nivea illatú krém. Hamar beszívódik, és nem zsíros tőle a bőröm. Friss, könnyű kis krém, kis tégelyben állandó útitársam. Nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

lizso27

2018. május 28.

Kézkrémként használom és nagyon szeretem, merr könnyen felszívódik és jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Lory

2018. április 28.

Közepes textúrájú krém,nem habkönnyű de nem is zsíros.Mivel kézkrémként próbáltam ki,nem igazán tudom eldönteni mikor van itt az ő ideje,valószínűleg a téli hidegben kevéske,egy igazán hideg csípte,kirepedezett bőrnek,nyárra meg nem elég könnyű.Az arcomra nem kenném,viszont pedikűrözés,habkövezés után a sarkakra lehet érdemes kipróbálni még erre gondoltam.Az illata kellemes,Niveás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

Jelizz

2018. április 13.

hamar a testapoloja meg van miert ne vennem meg a kezkremjet is?😃😒 Jonillsta van, hamar beszivodik, de nem elegge hidratal. Szinte szomjasakna kezeim 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.