Nivea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: KissGabrika, Módosítva: 2018. október 26.

Kategória:   Kézkrémek

A Nivea Smooth Care kézápoló krém tápláló formulája shea vajat tartalmaz, ami erősíti a bőr védekezőképességét, és ezáltal a kéz puha és lágy tapintású lesz.

AlmostEasy

2020. március 31.

Drága, csalódás, irritáló a hosszú távon érezhető zsíros érzet. Lidlben vásárolt kb. 400 Ft-os olcsóbb kézkrém azonnal beszívódik, és a kb. 800 Ft-os Evelin Cosmetics vaníliás kézkrém is sokkal jobb volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

gyula1971

2019. április 26.

Megvettem a Müller akciózza 598 forintért... Igazi Nivea illat, hatásos bőrvédelem. Szerintem kiakciózzák végleg,aki teheti vásároljon be belőle. A Smooth Care 300 ML-tégelyes testápolót a múlt hónapban árulta ki a Rossmann és a DM, nincs már egyiknél sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 26.

Daisyyy

2019. április 4.

Kellemes, bár jobban szeretem a tégelyes kiszerelést, mivel amikor kezd elfogyni, úgy kell kirázogatni belőle, hogy jöjjön, kicsit idegesítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

VictoryFord

2019. március 17.

Nagyon szeretem. Ajándékba kaptam de ha elfogy fogok venni belőle. Sokáig elég,könnyen felszívódik,jól hidratál. Tetszik a csomagolása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Rebeka020

2018. november 10.

Szuperul rendbe tette a szaraz boromet! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Szuperul rendbe tette a szaraz boromet! :)

turtlebear

2018. november 5.

Finom az illata és nagyon tetszik a tubus kialakítása is:) nekem önmagában nem elég a hidratáló hatása, de zsírosabb éjszakai krémmel kombinálva napközbeni használatra jól szuperál:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

bebuska94

2018. október 23.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar hatásos lesz. Bámulatos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar hatásos lesz. Bámulatos!

muzli

2018. április 26.

Igazi nivea illat, gyorsan beszívódik, én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 26.

Igazi nivea illat, gyorsan beszívódik, én nagyon szeretem.

amiris0625

2018. március 22.

Nagyon finom az illata és mint általában a Nivea termékeiben, ebben sem csalódtam.
Nagyon száraz,érdes volt a kezem,semmi sem segített, aztán leárazva vettem ezt a kis krémet és tényleg szép lett a kezem. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

MissKenedy

2018. március 4.

A sarki szedres neutrogane-t nem tudja lepipálni, de azért más kategória, nem is várható tőle. Most sietve vettem, mivel a rengeteg edzéstől sajnos muszáj kiló számra kennem a kezem, már 1-2 nap kihagyás után olyan lesz a tenyerem mint a kőműveseknek. Arra jó, hogy óránként újrakenjem, de estére továbbra is maradok a jól bevált neutrogena-nál. Az illatát viszont imádom :)

Szerintem annak akinek nem extrán száraz, igénybevett a tenyere, simán megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

Szerintem annak akinek nem extrán száraz, igénybevett a tenyere, simán megéri.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.