Nivea

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. augusztus 21.

Kategória:   Hajformázók

Innovatív hajformázó lakk megkönnyíti az ideális frizura elkészítését, segíti a kiegyenesített haj megtartását. 0% etil-alkohol tartalmú formula, könnyű száraz olajjal és Eucerit®-el.

Ár: 800 , Eladó: Sz0ll0s1
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten a belvárosban vehető át, vagy posta/foxpost előre utalás után

RuzsnyomNiki

2020. augusztus 21.

Úgy látom én leszek itt az egyedüli, aki imádja. 🙂 Pontksan azt imádom benne, hogy egyáltalán nem ragad tőle a haj, sőt nem ragadnak össze a hajszálak. Hajlakkot főként göndörítés után használok, illetve a babahajak lesimításához. A hullámokat szépen megtartja, a babahajakat pedig a fejemre simítva tartja, anélkül hogy ragacsossá válnának. Nekem ez a termék megváltás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Pancsi92

2020. január 19.

Csalódás. Jó illata van és nagyjából ennyi. Sajnálom, mert amúgy szeretem a niveát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Ella19

2020. január 12.

Nekem nagyon sokáig megtartotta a hullámokat pedig az én hajam egyből kirúgja, harmad nap is látszottak benne a hullámok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

ForestNymph

2020. január 7.

Nem jó. A hajat nagyon elnehezíti, lelapítja. Nem finoman permetező, hanem fúj mint a dezodor, köpköd is. Egyedül az illata lenne jó, mert nem olyan fullasztó erős, nem húzom magam után egész nap a hajlakk szagot. Enyhe púderes virágos illata van. Csak azért nem kap csak egy csillagot, mert nagyon dús kezelhetetlen oroszlán sörényre, göndör loknikra jó lehet. De vékony szálú, lelapulós kevés hajra abszolút nem ajánlom! Pici előnye még hogy nem szárad betonra. Drága csalódás volt. :-/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

monique001

2019. november 26.

Ragacsos vizet fúj tulajdonképpen. Nedves és totál összeragadt lesz a haj tőle. Amit a hajszáritóval kihúztál egyenesre, azt egy fújással vizes szénaboglyává valtoztatja. Kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

Ancsus89

2019. október 3.

A tájékoztató szerint nem lesz tőle ragacsos a haj, na az enyémet már rögtön befújás után nem lehetett átfésülni kézzel sem. Teljesen kiszárította a hajamat, és az egyeneshez köze nem volt. Ez a hajlakk akkora szar, hogy kártérítést kellene fizetni a használat után...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Alkoholok: Lanolin Alcohol
Emolliensek: Lanolin Alcohol, Squalane
Emulgeálószerek: Lanolin Alcohol, Laureth-4, Sodium Laureth Sulfate
Tisztítószerek: Laureth-4, Sodium Laureth Sulfate
Illatanyagok: Linalool, Benzyl Alcohol, Citronellol, Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol

Squalane eo 1 0

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.