Nivea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Micc, Módosítva: 2016. január 8.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

Tejproteinnel gazdagított kényeztető formulája gyengéden tisztítja és ápolja a bőrt, miközben az eper édeskés illata magával ragad.

rosegangela

2019. október 31.

Az üzletben még tetszett az illata, hazahoztam, kipróbáltam, de sem az illata , sem az állaga nem győzött meg, és a fenéért se akart elfogyni, ami még akár jó is lehetne, de mivel nem jött be, igy alig vártam, hogy elfogyjon..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

bearsorry

2018. január 22.

Annyira jó illata volt, mikor az üzletben megszagoltam csomagoláson keresztül. Kellemetlen érzés szappant használnom, kènyelmetlen nyikorgó réteget érzek magamon minden szappanozás után. Pedig nem kellene mindnek ezt tennie, és a Niveával összekapcsolta az agyam, hogy talán ez nem olyan. Eddig csak a Dove, de abból is csak a natur vált be.
Ezzel az alapozás után szoktam lemosni a sminket az ujjaimról. Majd nyáron kertészkedés után jó lesz körömkefével a körmeim alá... máshova nem alkalmazom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

lovecreams

2017. augusztus 18.

Imádom! Finom illata van, jól habzik, jól tisztít, picit szárít de melyik szappan nem? Egyik kedvencemmé nőtte ki magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Noah27

2017. július 24.

Nyári melegben nagyon jól tisztítható,kevésbé érzem a ragacsos érzetet,de a tipikus szappan utóillattal nem tudok megbékélni.
Inkább visszatérek az Oriflame alvás radírozós szappanjához.az az arcomnak is jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

FloralPrincess

2016. március 12.

Nekem nagyon tetszik. Az illata kiváló, édes, kellemes. Maga a szappan pedig nagyon selymes. Öröm vele a mosakodás. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 12.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Pirosas színezék.