Nivea

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrika128, Módosítva: 2017. június 21.

Kategória:   Fényvédők

Elősegíti a barnulást és gyönyörű, aranyló barnaságot kölcsönöz a bőrnek. E vitamnint és jojoba olajat tartalmazó ápoló formulájának köszönhetően bársonyossá varázsolja a a bőrt. UVA/UVB sugarak ellen is védelmet nyújt.

Fiszuli

2020. augusztus 3.

Mivel a naptej változatát (amiről itt már ódákat zengtem) a húgom elkönyörögte tőlem, úgy döntöttem, hogy kipróbálom ezt is. Direktben napsugár még nem nagyon ért idén, nincsenek is ilyen irányú terveim már így augusztus beköszöntével, így picit félve vettem meg, mert nem sok alap színem volt, épp csak annyi, hogy ne úgy nézzek ki, mint egy három napos vízi hulla. Jelentem, tökéletesen szuperált, pedig szó szerint egész nap ért a napfény, bár el kell mondani, hogy vagy négyszer bekenekedtem vele. Piszok jó színem lett. Elképesztően tetszik ez a termék, ugyanolyan jó, mint a naptej változata. Nagyon jól el lehet kenni, a fej nem spriccol mindenfelé, az arcomon egyetlen egy darab pattanás nem jött ki azóta sem, pedig én mindentől (!) képes vagyok kirügyezni. A nap végén tusoláskor simán elbánt vele a szokásos tusfürdőm, nem állt alattam sárga lé a zuhanytálcában és a törülközőt sem fogta be (pedig minden felkenéskor elég komoly narancssárga színe volt az olajnak). Ami talán negatívum (bár lehet csak az én nyomorultságom), hogy én képtelen voltam egyszerre tartani és spriccolni. Az én tenyeremnek hatalmas ez a flakon, kiesett és kicsúszott a kezemből minden fújásnál, szóval egyik kézzel tartottam, a másikkal nyomtam a fejet és utána bele masszíroztam a bőrömbe. Ahol nem volt ez a módszer kivitelezhető, letettem a flakont és állítva fújtam a tenyerembe és eldolgoztam. Így sem fogta be a tenyerem egy cseppet sem. Nem kell attól tartani, hogy bárhol is répa színe lesz az embernek, még négyszeri napi fújás után sem. Mindenkinek ajánlom, akinek jobban bírja a napfényt a bőre és sokszori kenekedéssel nem kell sok alapszín sem hozzá. Eszméletlen jól hidratál (?), táplál (?), ápol (?), mivel a használata óta nagyon selymes, puha tapintású és tükörsima a bőröm. Igazi csoda termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Luiselotte

2020. július 20.

Délután 3 előtt nem megyek a napra , hiába kreolos és könnyen barnuló a bőröm , féltem a naptól.
Ezt az olajat csak nyár végén szoktam használni amikor már lebarnultam.
Tetszik az üveg, a kis bemélyedések nagyon hasznosak így nem csúszkál olajos kézben a flakon. A porlasztófej is jó, nem köpköd. Használat előtt fel kell rázni , maga az olaj brassói szaft színű és az illata pedig oldschool napolaj illat.
Ápol , nem ragad és hamar beszívódik. Segít fenntartani a barnaságot és ha nem a tűző déli napra megy ki vele hófehéren az ember lánya akkor nem is fog leégni .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 20.

Ezt az olajat csak nyár végén szoktam használni amikor már lebarnultam.

jnrita95

2019. november 12.

Elég világos bőröm van, viszont már tavasz vége felé elkezdtem ezzel napozni otthon és szép színt sikerült összeszedni idén nyáron. Kicsit ragacsos marad a kezem utána, de nem vészes. Illata is nagyon jó. Tengerparti nyaralás második felében is csak ezt használtam és nem égtem le :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

zankerkova

2019. szeptember 20.

Nagyon jó napolaj. Jó kis állaga van és szuper a szóró fej, számomra megkönnyíti a használatot, ezenfelül elég tartós. Nem csak barnít de a naptól is véd. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

anikoannie

2019. július 20.

Ezzel a kedvesseggel nyaraltam 4 napot es barnultam le ugy mintha 40et lettem volna! Bar a leegestol nem ved es ha nem megyunk 40 fokba ez tokeletes egy kellemes barna szin eleresehez! Ha pedig tul sokaig vagyunk kinn a napon akkor egy magasabb faktorszamu naptej ala tokeletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Meli96

2019. július 9.

Extra tartós és jó az illata is könnyű fel kenni bár csak nagyon lassan tudta beszívni a bőröm de amúgy szép színem lett. Hiába a kicsi faktorszám abszolút véd mintha 30as lenne. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

zsofiiiiiiiiii

2018. szeptember 15.

Nagyon jó ez a napolaj. Ha magadra kened garantált a gyönyörű barna bőr,de mellette nem lesz az a piros égett kinézeted. Emellett annyira szépen táplálja a bőrt ,mint egy testápoló. Amikor kijöttem a vízből kis vízcseppek maradtak a lábamon,mintha egy divatmagazin címlapján lettem volna :) CSODA

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

MrsNegy

2018. augusztus 12.

Amikor megvettem csak a barnulás elsősegítő hatást néztem, a faktorszámát nem, pedig elég fehér bőröm van. Nyaralásra csak ezt vittem magammal, így mást nem tudtam használni, szóval jó vastagon befújtam vele magam, és csodák csodájára nem égtem le. Kicsit piros voltam, de nem fájt, páromnál úgyszintén, és eddig barnulni sem tudtam, idén viszont látható színem volt. Ajánlom, viszont alá azért naptej nem árt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

varzso

2018. augusztus 3.

Nagyon szeretem ezt az olajat, egyszerűen szuper! Mindenképp már barnult bőrűeknek ajánlom, és közepesen barnultaknak csak du. 3-4 óra után, az alacsony faktorszáma miatt. Kellemes az illata, az állaga megfelelő, nem nehezíti túlzottan a bőrt. Ami nekem nagyon tetszett, hogy a vízből kilépve eszméletlen csodás cseppek lettek rajtam, igazi modell-feeling! Plusz pont nálam, hogy utána kevésbé éreztem száraznak a bőröm, mint egy naptejjel strandolós nap után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

helgus96

2017. szeptember 3.

Végigkísérte a nyaramat, imádtam, minden strandoláskor velem volt. Nagyon szépen lehetett vele barnulni. Kevés kell belőle, pár fújás bőven elegendő a testre, szépen el lehet oszlatni. Mivel olaj, így használata után nem szívódik be teljesen, de nekem nem hagyott foltot a ruháimon. Védeni abszolút nem véd a leégéstől, így mindig a magas faktorszámú naptej fölé kentem. Én nem a fent látható áron vettem, hanem olcsóbban egy akció keretén belül, azt hiszem, hogy 1500 ft volt. Jövő nyáron is biztosan velem lesz, én főként azoknak ajánlanám akiknek nem annyira érzékeny a bőrük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate