Nivea

Ár:   2869 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 3.

Kategória:   Fényvédők

Erős védelem az érzékeny bababőr számára az UVA/UVB sugarak káros hatásai ellen.

• Paraben-, alkohol-, színezőanyag- és illatmentes.
  • Bőrbarát összetétele klinikailag és bőrgyógyászatilag tesztelt.
  • Ásványi UV szűrőket is tartalmazó formula - extra vízálló termék.
  • Erős UV védelem kiegyensúlyozott UVA/UVB szűrőrendszerrel.

Theresia

2016. január 3.

Miután egész nyáron kutattam ez után a fényvédő után, és nem találtam, írtam a gyártónak egy e-mailt (elsőre - ld. lent - facebookon próbáltkoztam, de rájöttem, hogy ez hiba volt, az e-mail hatásosabb), hogy lehet-e egyáltalán kapni, hiszen a honlapjukon is alkohol-, színezék- és parabénmentesként hirdetik, azonban az üzletekben csak olyannal találkoztam, ahol az első összetevők között ott a denat. alcohol. Azt a választ kaptam, hogy az alkoholmentes (tehát ez) a régi változat, az üzletekben az új verzió van, amiben tényleg van alkohol, és köszönik az észrevételem, javítják a honlapjukon az információkat (most megnéztem, továbbra sem javították). Cserébe felajánlották, hogy a még meglévő pár db alkohol- és mindenmentesből küldenek egyet, és tényleg megkaptam kb. egy héten belül, szóval a Nivea ügyfélszolgálata javított az első benyomáshoz képest. :)
Magáról a termékről: fizikai fényvédő lévén jó sűrű, hagy egy fehér réteget az arcomon, mint mindegyik fizikai. Télen kezdtem el használni csak, nyáron jobban szeretem az 50 faktoros krémeket, télre elég ez is. Sminkelni nem próbáltam rá (van egy olyan érzésem, hogy nem mutatna rajta szépen), pattanásokat nekem nem okozott.
Összességében megszerettem, ha meg kellett volna vennem, akkor is 5 csillag lenne, teljesen jó az ár-érték arány. Sajnálom, hogy alkoholos lett. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.