Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: aleszka, Módosítva: 2011. szeptember 24.

Kategória:   Fényvédők

sweetmedusa

2019. június 14.

Én tegnap leégtem vele, pedig kb 4 órát voltam napon és kétszer is újrakentem.:( Az arcomra mást használtam és az nem égett meg. Ez most eléggé elszomorított, mert nem valami olcsó. Főleg, hogy ezek szerint nem használtam belőle eleget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

fdorottya

2017. szeptember 8.

Párom vette, aki nagyon ért a krémekhez ugye... Először nagyon megijedtem, hogy jesszus idehozott egy olajat. Nincs kedvem fényleni és olajban tocsogni a strandon. Kellemeset csalódtam. Nagyon jó termék.Nem lesz zsíros bőrérzet. Egy 5-10 percig csillogok és utána teljesen beszívódik. Nagyon szépen lebarnultam tőle, sehol nem égtem meg. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

AnnaZsB

2017. január 6.

Nekem nagyon bevált! Idén nyáron biciklitúránál használtam és nem égtem le, csillogott a bóröm 5-10 percig de nem zavart. Szerintem megéri!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Zutyulo

2016. november 8.

2éve ezt használom, meg vagyok vele elégedve! Kicsit talán lehetne olcsóbb

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

2éve ezt használom, meg vagyok vele elégedve! Kicsit talán lehetne olcsóbb

Scheszter

2014. március 3.

Nekem ha kell ha nem leég a bőröm, de amikor a barátommal voltam nyaralni Görögországba akkor vettem egy ilyet. Nem bántam meg! Mocskos drága de imádom! :) Egész jól beszívódik és imádok benne napozni. A víz se nagyon vitte le, bár 2-2,5 óránként kentem újra magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 3.

anicooc

2013. június 17.

SPF20 van nekem. Görögországban nagyon jól teljesít. Kellően véd, egész napos napozással sem ég le a világos bőröm, viszont fokozatosan barnulok vele.
Imádom az állagát, azt, hogy nem lesz utána olajos a bőröm, nem fehéredik ki, mint egy naptej, viszont érzem, hogy véd.
Alkohol tartalma miatt könnyen párolog, ezért gyorsan kell elkenni, de ez engem nem zavar.
Eddig ez az első napozószer, amivel igaz, hogy lassan, de szépen barnulok. Más napozónál inkább olyan pirosasan szoktam barnulni, ami másnapra barnul be inkább, de ezzel nincs semmi pirosság, csak barnulás.
Elég drága, de görögországban pl. ki lehet fogni 1+1 akciót belőle. Két személynek egy flakon nem elég egy hét nyaralásra, de lehet ez másra is igaz.
Nekem eddig ez vált be legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 17.

Nekem eddig ez vált be legjobban.

DalmiDalmiDalmi

2013. június 4.

Mocskos drága. A csomagolása praktikus, a kupak jól záródik, maga a kiszerelés is könnyen elfér bármelyik táskában, hiszen picurka a tubus, pedig 200 ml! Tetszenek az ujjak helyének kialakított "gödröcskék", bordázott, könnyen markolható a tubus alakja. Szépen barnulok, gyorsan felszívódik, nem hagy maga után ragacsos nyomot, pedig olajos, könnyű állagú, átlátszó. Az illata finom. Hidratál! A spray-s kialakítás nagyon egyszerűen használhatóvá teszi, gyors a felvitele. Azonban nem valami tartós, és azt ígéri, hogy vízálló, de nekem rögtön lemászott a bőrömről, ahogy víz alá merültem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 4.

dius18

2013. február 17.

Nekem nagyon szépen barnul a bőröm,a páromnak már nem annyira ő az első napozásnál leég ha nem vigyáz.Mégis ezt használom mert még a legnagyobb faktorszámú is elősegíti az egyenletes barnulást.Tényleg nagyon gyorsan elfogy és a végén már nehéz adagolni.Sajnos drága is nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

honey021

2012. június 29.

Nekem a 30-as van meg. Remek fényvédő, hamar beszívódik. Egyetlen negatívuma talán az, ha egy kicsit fúj a szél a fele nem rajtam landol ezért talán kicsit gyorsan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

lilaszilva

2012. június 6.

Én sem vártam tőle csodát, de nagyon jó kis fényvédő. Azt hittem olajos érzetű marad a bőröm utána, de nem! Szépen beszívódott, és tényleg véd! Olyan igazi "napozós" illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!