Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szkallai, Módosítva: 2011. június 27.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

Matilda

2015. július 7.

A mini változatát vettem meg leárazva, kb 500 Ft volt, annyit megért, de amúgy nevetséges teljes áron. Tetszett, hogy picike, könnyen magammal tudtam vinni és a méretéhez képest sokáig kitartott, amúgy tipikus naptej, strandszag, fehér réteg, ragadó bőr. Elviseltem, mert legalább nagyon jól védett a nap ellen, de biztos nem venném újra. Azóta már megtaláltam a tökéletes fényvédőt számomra (Herbária SPF50).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Audi

2013. szeptember 25.

én nagyon szeretem nekem teljesen bevált. egy pici kiszerelésben vettem meg direkt egy nyárra, de még így is maradt belőle elég sok. sosem égtem le vele, mesés az illata . szépen beivódik és nincs utána zsíros bőr érzete.nem csalódtam a niveában 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

HBrigi

2012. augusztus 27.

A kék gyerek nivea naptej után vettem a gyerkőcöknek tengerpartra ezt, 30 faktoros változatban. Nehezebben szívódik fel és picit csípte is a bőrüket, nem szerették. Le ugyan nem égtek vele, így 3 csillagot megérdemel. Még jó, hogy vittem magammal a szokásos Piz Buin Allergy SPF 30-at, így azt használtuk, imádják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Zitu

2012. július 30.

Hát, sajnos nekem még ezzel is sikerült leégnem! Az állaga sem az igazi mert ragacsos maradok tőle. A többi termékhez viszonyítva még mindig megérdemel egy 4est

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.